+38 (099) 375-59-16 (Київ)

м. Київ,
пр. Возз'єднання, 2/1
ТЦ "Дарниця"

zakazkievdah.com.ua
Пн — Пт: 9:00 — 19:00;
Сб: 10:00 — 16:00 (тiльки консультацiя);
Нд: вихiдний.

(099) 375-59-16 (МТС)
(097) 405-58-95 (Київстар)
(063) 940-75-43 (Lifecell)

Зворотній дзвінок

Матеріали під металочерепицю

Давайте коротко розберемо, які матеріали потрібні під металочерепицю і найважливіші аспекти її монтажу.

Після прочитання цієї статті ви не станете професійним покрівельником, але проконтролювати роботу вашої покрівельної бригади зможете без труда.

Перелік матеріалів під металочерепицю:

 • лати;
 • контррейки;
 • гідроізоляція;

Якщо у вас мансарда, то далі йдуть:

 • утеплювач;
 • пароізоляція;
 • внутрішнє оздоблення стін приміщення.

Це основні матеріали для даху з металочерепиці. Давайте побіжно пройдемося по кожному пункту.

Решетування під металочерепицю

Роль обрешітки - передати зовнішню навантаження з металочерепиці на крокви (основу покрівельного каркаса). Її б'ють горизонтально знизу вгору з кроком рівним кроку хвилі металочерепиці. Він буває різний, але найчастіше це 350 мм (стандартний крок, для якого буде легко підібрати матеріал, навіть якщо ви ще не визначилися з ним до завершальної стадії будівництва даху). Відстань необхідно вимірювати за центрами рейок. перший крок робиться на 5-10 см менше щоб зробити звис листів для легкого водозбору. Як обрешітки часто використовують стругані дошки 120х30 мм. Саме до обрешітки кріпиться металочерепиця саморізами по дереву, тому достатня ширина дошки спрощує монтаж. Але якщо ви хочете зробити максимально міцну конструкцію, то використовуйте брус перерізом 50х50 мм.

Решетування, побита з неправильним кроком, тягне за собою неправильний монтаж. Від цього буває чутний шум дощу, видимі стики листів, вм'ятини на даху та ін.

Контррейка під металочерепицю

Решетування набивається на Контррейка. Її функція - притиснути гідроізоляційну мембрану до крокв і створити вентиляційний зазор для провітрювання плівки. Контррейка має перетин 50х30 мм. Прибивається уздовж всіх крокв. Для запобігання підгнивання рейки від вологи в мембрані, між мембраною і рейкою потрібно покласти розділову гідроізоляційну стрічку, наприклад Juta У1.

hidden

Ущільнююча стрічка У1

/ рул. 261.61
Виробник: Juta
Гідроізоляція під контррейку. 25 м.

Гідроізоляція під металочерепицю

На металочерепиці легко утворюється конденсат, а в певну пору року його утворюється велика кількість. Щоб він не мочив покрівельну конструкцію, його збирають грідроізоляціонной плівкою. Плівки бувають для утеплених дахів (супердифузійні мембрани) і для холодних горищ (армовані поліетиленові плівки з мікро перфорацією). За якісними характеристиками відрізняються щільністю (товщиною), паропропускной здатністю і стійкістю до ультрафіолету. Гідроізоляція обов'язково повинна пропускати пар для запобігання утворення конденсату з внутрішньої сторони плівки і при цьому не пропускати вологу із зовнішнього боку.

hidden

Евробар'єр 115

/ рул. 1'648.07
Виробник: Juta
Супердифузійна мембрана
hidden

Стрічка М2

/ рул. 668.78
Виробник: Juta
Для склейки супердифузійні мембран.

Утеплювач під металочерепицю

Оскільки металочерепиця застосовується тільки на скатних покрівлях, то і теплоізоляція повинна бути розрахована на експлуатацію в аналогічних покрівельних конструкціях. Простіше кажучи, вона повинна бути стійка до сповзання, негорюча і досить тепла. Кращим варіантом буде базальтовий утеплювач щільністю 30-45 кг / м.куб. із загальною товщиною шару 200-250 мм. (Така товщина теплоізоляції регламентована СНИП-ами для українського регіону). Застосовують зазвичай плитний утеплювач (НЕ рулонний). Укладають його «враспор» біс зазорів меду кроквами. Шари по товщині утеплення маю в шаховому порядку для усунення щілин. Часто товщина кроквяної ноги менше товщини теплоізоляції. У такому випадку частина утеплювача монтують з внутрішньої сторони приміщення до пароізоляції (пароізоляція набивається по кроквах і знаходиться в товщі утеплювача).

hidden

ТехноЛайт Екстра

/ уп. від 351.00
Виробник: Техноніколь
Базальтовий утеплювач в плитах.
hidden

Скатна покрівля 100 мм

/ уп. 562.96
Виробник: Isover
Плитний утеплювач на основі скловолокна
hidden

RockMin

/ уп. від 648.00
Виробник: Rockwool
M'який базальтовий утеплювач.

Пароізоляція під металочерепицю

Дуже важлива частина утепленій даху. Без неї взимку з даху буде текти вода на стелю і стіни, і абсолютно не триматиме тепло утеплювач. Ті ж проблеми будуть присутні, якщо пароізоляція буде виконана неякісно. Часто робочі нехтують проклеюванням стиків плівки, і в цих місцях тепле повітря спокійно проникає в холодне середовище. При його охолодженні волога випадає в росу і накопичується в утеплювачі, після чого, в разі досягнення критичного обсягу, починає стікати вниз. Вологий утеплювач, як і мокра шапка на голові в мороз, не здатний ефективно утримувати тепло і в приміщенні будуть великі тепловтрати. Тому простежте за якістю організації пароізоляції і забезпечте її збереження в майбутньому при виконанні внутрішніх робіт.

hidden

Паробар'єр H110

/ рул. 913.60
Виробник: Juta
hidden

Бітумна стрічка Lipex К-2

/ рул. від 176.75
Виробник: Juta
Для склеювання пароізоляції

Для оздоблення приміщення найчастіше використовують гіпсокартон. Основний момент, де потрібно проявити пильність - це його кріплення. Не рідкісні випадки, коли покрівельна бригада робить все ідеально, а отделщікі просто дірявлять пароізоляцію саморізами для гіпсокартону, звівши нанівець роботу покрівельної бригади. Виявляється проблема не відразу і це загрожує переробкою всього даху в люті морози. Одним із способів захисту пароізоляції є додатковий шар утеплювача з внутрішньої сторони паробарьера, що закриває його. Виходить і тепло і надійно.

Купити мтелочерепіцю і всі супутні до неї матеріали можна в нашому інтернет-магазині онлайн або оформити замовлення через офіс-менеджера.

Популярні товари

 • hidden

  Monterrey SSAB 0,45 ZN275 Rough matt

  / м² від 174.64
  Виробник: Ruukki
 • Хіт
  hidden

  Шинглас Кадріль

  / уп. від 542.00
  Виробник: Техноніколь
 • Акція
  hidden

  Рядова черепиця Таунас Lumino

  / шт. від 26.29
  Виробник: BRAAS
  На серпень додаткова знижка 15%.
 • hidden

  Evertile

  / лист від 160.60
  Виробник: Modern Roofing Systems
 • hidden

  ТехноЛайт Екстра

  / уп. від 351.00
  Виробник: Техноніколь
  Базальтовий утеплювач в плитах.
 • hidden

  Вікно Roto WDF R45 H

  від 3'877.80
  Виробник: Roto
  Дерев'яне вікно з центральною віссю обертання.
 • hidden

  OSB-3 Kronospan

  / лист від 225.00
  Виробник: Kronospan
  Тільки оптом
 • hidden

  Профнастил ПС-15 Sutor 0,4 ZN80 Золотий дуб

  / м² від 129.00
  Виробник: Інтерметалпласт
 • hidden

  IKO Katepal Jazzy

  / уп. від 802.00
  Виробник: Katepal
 • hidden

  GAF Camelot

  / уп. від 1'393.20
  Виробник: GAF
 • hidden

  Diament D23 U.S.Steel 0,45 ZN140 Polyester

  / м² від 137.00
  Виробник: Він-Скіф
 • Дізнайтесь знижку
  hidden

  IKO Cambridge (Канада)

  / уп. від 1'169.10
  Виробник: IKO

  Контакти

  Україна, м. Київ,
  пр. Возз'єднання, 2/1 (Лівий берег, Ленінградська площа, ТЦ "Дарниця")
  Пн — Пт: 9:00 — 19:00;
  Сб: 10:00 — 16:00 (тiльки консультацiя);
  Нд: вихiдний.
  +38 (099) 375-59-16 (Vodafone)
  +38 (097) 405-58-95 (Київстар)
  +38 (063) 940-75-43 (Lifecell)
  zakazkievdah.com.ua

  Оплата і повернення товару

  Оплатити товар можна в касу нашого офісу (тільки готівка), на сайті картами Visa або Mastercard та за безготівковим розрахунком.

  Повернення товару належної якості протягом 14 днів. Товар не повинен бути використаний. Товарна упаковка не повинна бути пошкоджена. На товарі не повинно бути пошкоджень (подряпин, вм'ятин, cколів). Доставка товару на склад постачальника оплачується силами або за рахунок покупця. Для оформлення повернення за готівку необхідно надати товарний чек про оплату і специфікацію до даного замовлення. Повернення товарів, придбаних за безготівковим розрахунком здійснюється згідно українського законодавства.
  Матеріали, виготовлені на замовлення (металочерепиця, профнастил, покрівельні планки та ін.), поверненню і обміну не підлягають.
  Повернення грошей після повернення товару на склад здійснюється протягом від одного до семи банківських днів.

  visa mastercard liqpay privat24

  Умови доставки

  Термін виконання замовлення на металочерепицю та профнастил 2 — 4 банківських дні.
  Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
  Здійснюємо доставку на об'єкт по Київському регіону (Газель — 10 грн / км в обидва напрямки). В інші регіони доставка може здійснюватися попутним вантажем або перевізниками. Товари довжиною до двох метрів могуть бути відправлені Новою Поштою або іншим перевізником.