Пн - Пт: 9:00 - 19:00;
Сб: 10:00 - 16:00 (без відвнтажень);
Нд: вихідний.

м. Київ, пр. Соборності, 2/1
ТЦ "Дарниця"

Tegola

Виробництво Росія, Італия
Сортування:
Товарів:
Tegola Мастер Coppo
Tegola Мастер Coppo
2631.92
1973.94 / уп.
986.97 / м²
Код: 771
(4)
Виробник: Tegola
Tegola Готік
Tegola Готік
1373.10
від 1029.83 / уп.
від 298.50 / м²
Код: 762
(4)
Виробник: Tegola
Tegola Майстер J
Tegola Майстер J
1310.70
від 983.03 / уп.
від 382.50 / м²
Код: 774
(3)
Виробник: Tegola
Tegola Майстер
Tegola Майстер
1102.00
від 826.50 / уп.
від 360.92 / м²
Код: 772
(3)
Виробник: Tegola
Tegola Стандарт
Tegola Стандарт
1295.00
від 971.25 / уп.
від 277.50 / м²
Код: 760
(3)
Виробник: Tegola
Tegola Версаль
Tegola Версаль
1360.30
від 1020.23 / уп.
від 334.50 / м²
Код: 766
(2)
Виробник: Tegola
Tegola Традішнл
Tegola Традішнл
1165.10
від 873.83 / уп.
від 249.67 / м²
Код: 761
(3)
Виробник: Tegola
Tegola Мозаїк
Tegola Мозаїк
1314.45
від 985.84 / уп.
від 285.75 / м²
Код: 763
(3)
Виробник: Tegola
Tegola Зодчій
Tegola Зодчій
1248.03
від 936.02 / уп.
від 330.75 / м²
Код: 764
(2)
Виробник: Tegola
Tegola Кастелло
Tegola Кастелло
1372.50
від 1029.38 / уп.
від 337.50 / м²
Код: 767
(3)
Виробник: Tegola
Клей Сейфіті Мастік
Клей Сейфіті Мастік
167.00
від 150.30 / шт.
Код: 1655
(1)
Виробник: Tegola
Бітумний мастика для гнучкої черепиці.
Tegola Ліберті
Tegola Ліберті
1387.75
від 1040.81 / уп.
від 341.25 / м²
Код: 765
(3)
Виробник: Tegola
Ендовий килим Safety Color Valley
Ендовий килим Safety Color Valley
5760.00
4320.00 / рул.
432.00 / м²
Код: 1653
(3)
Виробник: Tegola

Бітумна черепиця Tegola

Tegola

Tegola Canadese - це один зі світових лідерів гнучкої черепиці на бітумній основі. Протягом більше 35 років корпорація продовжує встановлювати світові стандарти. За кілька років роботи, компанія розвинула якість продукту, і завоювала популярність не тільки в Італії (саме там було запущено перше виробництво), але і в багатьох країнах Європи.

Фабрика Tegola щорічно випускає 11 000 000 кв. м гнучкої черепиці. Нове обладнання дозволяє також виготовляти великий асортимент з 47 моделей і понад 100 колірних рішень м'якої черепиці.

Популярність продукції дозволила на частку компанії отримувати 49% всього ринку гнучкої черепиці. Це прямий доказ першості компанії, яка продовжує слідувати інноваційному підходу в роботі, також і вдосконаленню сервісу обслуговування.

За рахунок своїх характеристик матеріалу і звичайно доступної цінової політики, Тегола займає міцні позиції в таких країнах: Німеччині, Австрії, Великобританії, Угорщини, Румунії, Хорватії, Чехії, Польщі, Словаччини, Росії, Скандинавії, США та Україні.

Тегола-Україна - офіційне торгове представництво концерну Tegola Canadese S.p.A Почавши свою діяльність в 2004 році на території України, компанія відразу зайняла своє місце та стала частим рішенням при покрівлі будинків.

Щоб продемонструвати свою відданість клієнтам, Тегола проводить семінари для своєчасної демонстрації новинок асортименту, а також консультації про технології використання матеріалу.

На базі заводів знаходиться дослідна лабораторія. З її допомогою здійснюється постійний контроль якості використовуваного у виробництві сировини та продукції, що випускається. Щоб успішно тестувати готові зразки на предмет довговічності, спеціальне обладнання відтворює в лабораторіях різні кліматичні умови і періоди експлуатації.

Колекцію гнучкої черепиці Tegola виготовляють з класичним і довговічним базальтовим покриттям, так само і мідним. Гарантія продукції підтверджується сертифікатами як на товар, так і технічний супровід.

У виробництві використовують дороге обладнання для керамізіції, яке дозволяє фарбувати фракційний базальтовий гранулят неорганічними барвниками при високих температурах.

Гнучка черепиця складається з міцного полотна скловолокна, на який кріпиться основна бітумна маса, до того ж це армує листи. За рахунок цього покрівельний матеріал має високу стійкість до різних видів ерозії.

Склад бітумної черепиці Тегола:

 • керамізованний базальтовий гранулят;
 • бітум "Тя-Юана" модифікований НР (особливо міцне скловолокно);
 • полімерна плівка.

У виробництві бітумної черепиці, компанія Тегола використовує унікальне РМ-модифіковане покриття. Це виняткова перевага Tegola, аналогів яких на ринку покрівельних матеріалів немає. Як говорить сам виробник і підтверджується клієнтами, такий вид модифікатора є ноу-хау на ринку.

Цінності компанії

Tegola – це марка народжена досвідом і знанням. Якість продукції відома на весь світ за рахунок своєї надійності і довговічності, а також, бездоганного стилю. Це промисловий холдинг з новою якістю і традиціям ноу-хау. Рідкісне надбання, яке продовжує зберігатися на високому рівні і завойовувати ринок покрівельних матеріалів.

Марка Tegola налічує дистриб'юторську мережу в 73 країнах, яці успішно продовжують утримувати лідируючу позицію і довіру не тільки клієнтів, але й колег.

Щоб поліпшити якість і швидкість поставки матеріалів, Tegola займається виробництвом бітумної черепиці як на території Італії, так і Росії. Сировина використовується ідентична та якісна.

Продукція надає вишуканий асортимент з точним естетичним вибором, який гарантовано покаже унікальність і неповторність покрівлі будинку. Весь матеріал виготовляється з використанням якісної сировини на сучасному обладнанні, адаптованим до самих суворих кліматичних умов.

Бітумна черепиця Tegola - це надійність і стиль, баланс між традиціями і сучасністю. Вже протягом більше 100 років світового досвіду, компанія продовжує втілювати побажання клієнтів.

Саме тому, ця продукція стала частим вибором покрівлі на території України, за рахунок своїх характеристик і доступної ціни.

[widgetkit id="77"]

Факти довіри

Давайте скажемо правду, на ринку існує досить багато виробників м'якої черепиці, які також мають високі стандарти у виробництві. У кожного виробника існує свій перелік фактів довіри. У Тегола налічується цілих 9:

 1. частка на ринку покрівлі становить 49%;
 2. щорічно виробництво складає 29 мільйонів кв.м гнучкої черепиці;
 3. 80 000 кв. м, або 400 середніх покрівель випускають щодня;
 4. кожні 2 хвилини в усім світі, черепицею Тегола покривають новий будинок;
 5. в асортименті 47 моделей гнучкої черепиці і більше 100 колірних рішень;
 6. реалізація матеріалу відбувається в 73 країн світу;
 7. постійна еволюція і вдосконалення виробництва покрівельних і гідроізоляційних матеріалів;
 8. 14 спільних підприємств по всьому світу;
 9. 11 років роботи та розвитку Українського ринку м'якої покрівлі.

Ассортимент

Стандарт

Чорний сланець
Кедр
Червона Європа
Синя ніч
Соснова кора
Зелений камінь

Традишнл

Альпійський сланець
Кедр
Береста
Червоний граніт
Північна хвоя

Готик

Альпійський сланець
Кедр
Береста
Червоний граніт
Осінній клен
Синя ніч
Хвоя

Мозаик

Альпійський сланець
Кедр
Червоний граніт
Північна хвоя
Синя ніч
Соснова кора

Зодчий

Дерево
Стара обпалена глина
Старий камінь
Темний сланець

Ліберті

Червона Європа
Червона Іспанія
Соснова кора
Темний сланець
Зелений камінь

Версаль

Коричневий мореон
Червона Майоліка
Сіра ардезия
Зелений смеральдо

Кастелло

Береста
Дерево
Червона Європа
Старий камінь
Темний сланець

Футуро

Сірий
Зелений
Коричневий
Червоний

Смальто

Сірий
Зелений
Коричневый
Червоний

Вінтаж

Сірий
Зелений
Коричневий
Червоний

Майстер Coppo

Майстер

Дерево
Старий камінь
Темний сланець
Терракота
Зелений камінь
Синій

Майстер J

Дерево
Коричневий з відливом
Темний сланець
Теракота

Премьер

Червоно-коричневий
Світло-коричневий
Темно-коричневий

Поради з монтажу

Для монтажу покрівельного покриття Тегола необхідно рівна, суха і чиста основа, яка може бути виконана з ОСП (орієнтовано-стружкової плити), фанери підвищеної вологостійкості, шпунтованной, обрізної дошки, залізобетонних плит і т.д. Стики елементів основи слід розташовувати в розбіг з зазором 3-4 мм, при цьому перепади по висоті не повинні перевищувати 2 мм.

Для додаткової гідроізоляції покрівлі використовуються рулонні підкладкові матеріали. При ухилі скатів до 30° підкладковий шар укладається по всій поверхні покрівлі рядами, паралельними карнизу, з поздовжнім нахлестом - 10 см, поперечним - 20 см. При ухилу скатів покрівлі більше 30° гідроізоляційну мембрану досить укласти на ендови, по карнизу (не менше двох рядів), навколо димохідних труб, вентиляційних шахт, мансардних вікон, а також в інших місцях ймовірного скупчення снігу і утворенню «крижаних лінз».

Для кріплення гнучкої черепиці використовуються гальванізовані покрівельні цвяхи поліпшеного прилягання (єршоні, кручені) з гладкими широкими капелюшками (діаметр цвяха - не менше 3 мм, діаметр капелюшка - не менше 9 мм). Довжина цвяхів залежить від товщини і типу обрешітки. Кожен лист черепиці кріпиться 4 цвяхами таким чином, щоб цвяхи прошивали верхній край низлежачого листа черепиці. При укладанні черепиці на скатах при ухилі більше 60° лист повинен кріпитися 6 цвяхами (2 додаткових цвяха фіксують верхні кути листа на відстані від краю 2,5 см).

В якості захисної підкладки застосовується гідроізоляційна мембрана шириною 1 м (по 50 см в кожну сторону від осі ендови). Гідроізоляційна мембрана фіксується по краях цвяхами з кроком 10 см. На гідроізоляційну мембрану черепиця фіксується бітумною мастикою або наплавляється за допомогою теплового будівельного фена. Встановлення ендов виконується способом «Підріз».

Верхній ряд черепиці доводиться до лінії конька (ребра), його виступаюча частина перегинається через коньок і фіксується на протилежному схилі. Конькові елементи нарізуються безпосередньо з листів черепиці та подкраіваются у формі трапеції. Отримані таким чином елементи укладаються внахлест на коньки та ребра (напрям укладання по переважному напрямку вітру). Кожен елемент фіксується двома цвяхами, які перекриваються наступним коньковим елементом. Для кращого прилягання і гнучкості нижню сторону конькового елемента рекомендується прогріти за допомогою теплового будівельного фена і обробити по периметру бітумною мастикою.

Купивши бітумну черепицю компанії Tegola, ви стаєте на ще один крок ближче до європейських стандартів покрівлі та якості світового виробництва.

Якщо у Вас є питання, ви можете отримати безкоштовну консультацію зателефонувавши за вказаними номерами на сайті.

Ми здійснюємо доставку як по Києву, так і всієї України. Ціна узгоджується з кожним клієнтом індивідуально.

Tegola

Опубликовано: КиевДах
КиевДах

Контакти

Україна, м. Киев,
пр. Соборності, 2/1 (Левый берег, Ленинградская площадь, ТЦ "Дарниця")
Пн — Пт: 9:00 — 19:00;
Сб: 10:00 — 16:00 (тільки консультація);
Вс: выходной.
+38 (097) 405-58-95 (Киевстар)
+38 (099) 375-59-16 (Vodafone)
+38 (063) 940-75-43 (Lifecell)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оплата і повернення товару

Оплатити товар можна в касу нашого офісу (тільки готівка), на сайті картами Visa або Mastercard та за безготівковим розрахунком.

Повернення товару належної якості протягом 14 днів. Товар не повинен бути використаний. Товарна упаковка не повинна бути пошкоджена. На товарі не повинно бути пошкоджень (подряпин, вм'ятин, cколів). Доставка товару на склад постачальника оплачується силами або за рахунок покупця. Для оформлення повернення за готівку необхідно надати товарний чек про оплату і специфікацію до даного замовлення. Повернення товарів, придбаних за безготівковим розрахунком здійснюється згідно українського законодавства.
Матеріали, виготовлені на замовлення (металочерепиця, профнастил, покрівельні планки та ін.), поверненню і обміну не підлягають.
Повернення грошей після повернення товару на склад здійснюється протягом від одного до семи банківських днів.

visa mastercard liqpay

Умови доставки

Термін виконання замовлення на металочерепицю та профнастил 2 — 4 банківських дні.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт по Київському регіону (Газель — 12 грн / км в обидва напрямки). В інші регіони доставка може здійснюватися попутним вантажем або перевізниками. Товари довжиною до двох метрів могуть бути відправлені Новою Поштою або іншим перевізником.

Замовити дзвінок
Інтернет-магазин покрівельних матеріалів КиївДах, м. Київ, Україна

© 2013 – 2021 Публікація матеріалів даного сайту на сторонніх інформаційних ресурсах допускається тільки з посиланням на першоджерело або після письмової згоди правовласника. Посилання має бути відкрите для індексування пошуковими системами. Відсутність посилання в скопійованому авторському контенті, опублікованому на сторонньому веб сайті, або відсутність письмового дозволу на публікацію матеріалів в друкованих виданнях, вважається порушенням авторського права, що тягне за собою як адміністративну так і кримінальну відповідальність до 6 років. При виявленні порушення авторського права буде подано відповідну заяву у "Департамент кіберполиції України".
Давайте жити дружно . Поважайте працю інших людей.