Пн - Пт: 9:00 - 19:00;
Сб: 10:00 - 16:00 (без відвантажень);
Нд: вихідний.

м. Київ, пр. Соборності, 2/1
ТЦ "Дарниця"

Комплектація

Комплектуючі до м'якої покрівлі
Сортування:
Товарів:
Битумна стрічка Plastter
Битумна стрічка Plastter
538.20
від 484.38 / рул.
Код: 1757
(6)
Виробник: Eurosystem Polska Sp. z. o. o.
Алюмінієва основа. Для ремонту і герметизації швів.
Сітка захисту карнизу
Код: 1213
(8)
Виробник: Abverg
Закриває вентиляційний зазор.
Покрівельні цвяхи оцинковані 3,8 × 35
Код: 665
(6)
Виробник: Китай
Оцинковані цвяхи для бітумної черепиці.
Аератор коньковий Ridge 1.0
Код: 730
(3)
Виробник: IKO
Для вентиляції утеплювача
Клей К-36
Клей К-36
7866.57
від 628.13 / шт.
Код: 681
(5)
Виробник: Katepal
Бітумний клей
Alpha Wave Basic
Alpha Wave Basic Ціна по запиту
Код: 1214
(4)
Виробник: Damp Control
Для гідроізоляції примикання. Рулон 300 мм × 5 м.
Вентиль Huopa KTV
Вентиль Huopa KTV від 520.00 / шт.
Код: 814
(4)
Виробник: Vilpe
Вентиляція підпокрівельного простору.
Petroflex double Geo
Petroflex double Geo
3710.70
3072.30 / рул.
102.41 / м²
Код: 850
(5)
Виробник: Hermes
Підкладковий килим
Ultra Base U-ЕL 60/2200 клейовий
Ultra Base U-ЕL 60/2200 клейовий
4945.29
3857.33 / рул.
257.16 / м²
Код: 954
(2)
Виробник: Katepal
Підкладковий килим
Вакафлекс
Вакафлекс Ціна по запиту
Код: 1247
(3)
Виробник: BRAAS
Гідроізоляційна стрічка з алюмінієвою армовкою для обходу примикань
Подкладочный ковер Prime Base
Подкладочный ковер Prime Base
2714.69
2307.49 / рул.
115.37 / м²
Код: 10878
(2)
Виробник: Katepal
Снігоріз
Снігоріз 25.00 / шт.
Код: 815
(1)
Виробник: Abverg
Для бітумної черепиці
Вентиляційний вихід Kronoplast KPG 125
Вентиляційний вихід Kronoplast KPG 125
2390.01
від 1553.71 / шт.
Код: 10013
(1)
Виробник: Kronoplast
Без теплоізоляції, для бітумної черепиці.
Вентиляційний вихід Kronoplast KPGO 125
Код: 10014
(1)
Виробник: Kronoplast
Утепленный, для бітумної черепиці.
Вентилятор скатний IKO Armourvent Standart
Код: 10606
(2)
Виробник: IKO
Вентиляція підпокрівельного простору.
Клей IKO Plastal 5 кг
Клей IKO Plastal 5 кг
1738.44
1477.68 / шт.
Код: 10719
Виробник: IKO
Бітумний клей.
Вентилятор підпокрівельний Kronoplast WP
Код: 10945
Виробник: Kronoplast
Вентиляція підпокрівельного простору на утеплених покрівлях з бітумною черепицею.

Комплектація для бітумної черепиці

Для монтажу бітумної черепиці, крім самої черепиці, необхідно ще багато різних матеріалів, без яких ваш дах не стане надійним і не буде мати завершений вигляд. Тому, при виборі цього покрівельного матеріалу слід розуміти, що вартість даху не обмежиться лише сумою за черепицю.

Комплектуючі матеріали не можуть бути включені у вартість квадратного метра черепиці з тієї причини, що їх кількість залежить виключно від параметрів вашого даху і розраховуються вони індивідуально для кожного замовлення.

Необхідність тих чи інших матеріалів обумовлюється конструкцією вашої покрівлі. Розглянемо всі покрівельні комплектуючі, які можуть вам знадобитися.

Суцільний настил

Суцільний настил використовується в якості основи для бітумної черепиці. Він повинен бути досить міцним, вологостійким і витримувати великі перепади температур. Для цих цілей добре підходить Вологостійкій OSB , вологостійка фанера і стругана дошка. При влаштуванні настилу слід пам'ятати, що бітумна черепиця повторить будь-яку нерівність підстави і такі дефекти будуть дуже добре помітні на готовому даху. Тому поверхня повинна бути ідеально рівною, без перепадів, прогинів і опуклостей. При укладанні листів OSB, фанери або дошки необхідно робити зазор між ними (2-4 мм) для можливості вільного лінійного розширення поверхні від нагрівання та охолодження. В іншому випадку велика ймовірність деформації основи і появи нерівностей на даху.

Підкладковий килим

Підкладковий килим укладають на суцільний настил. Це додатковий захисний шар гідроізоляції. Оскільки бітумна черепиця - це штучний матеріал, існує (хоч і незначна) ймовірність затікання води під нього. А так як настил не може виконувати функції гідроізоляції і може бути зіпсований присутністю на ньому вологи, його захищають підкладковим килимом. Рекомендується покривати всю поверхню даху, але в деяких випадках виробники бітумної черепиці допускають укладку його тільки по периметру скатів (по коньках, ребрах, в ендовах, уздовж торцевих і карнизних звисів). Але така технологія обумовлюється скоріше економією, чим необхідністю. Тому, якщо ви хочете зробити дах надійно та якісно, то укладання підкладкового килима слід виконувати по всій поверхні даху.

Підкладковий килим існує двох типів: бітумний і поліестерний. Складно сказати що краще, так як і той і той прекрасно виконують свої властивості і коштують вони приблизно однаково.

Коньково-карнизна черепиця

Коньково-карнизна черепиця . Як можна зрозуміти з назви, укладається вона по карнизу в якості стартового ряду. Так само за допомогою неї виконують коньки і ребра (коньок - це те, що зверху, ребро - це зовнішній злам даху, наприклад в чотирьохскатному типу покрівлі бічні грані трапеції/трикутника). При укладанні конька гонт стартової черепиці поділяють на три частини. Виходять прямокутники шириною близько 33 см, які набиваються в нахлест. Розмір перехлеста стандартний, як і для рядової черепиці (орієнтуватися потрібно або по мітці або по тіні, темної частини гонту). Карнизна черепиця укладається як є, стик у стик. Через це витрати черепиці на коньок і карниз відрізняється. У кожного виробника він свій, але найчастіше в одній упаковці 12 м конька або 20 м карниза.

Як правило, конькові-карнизи виготовляються для кожного виду черепиці в тому ж кольорі. Але існують винятки. У бюджетної черепиці (деякі колекції Шинглас, Тайлеркет та ін.) Коньково-карнизна черепиця не робиться. Виробник рекомендує вирізати її з рядової черепиці. Для конька гонт так само ділиться на три частини, для карниза обрізується нижня частина для утворення прямокутника.

Роль карнизної черепиці приховати підкладковий килим з уваги, який буде проглядатися через вирізи першого ряду рядової черепиці (в нарізці сот або нерівних прямокутників). При використанні ламінованої черепиці або черепиці нарізкою трітаб (цеглинки), що має спочатку прямокутну форму, карнизна черепиця запобігає протіканню води між стиками гонтів першого ряду, під якими немає бітумної черепиці нижнього ряду.

У дорогої, елітної черепиці коньки можуть продаватися окремо від карнизної черепиці. Вони мають об'ємну форму, за рахунок чого покрівля дуже перетворюється і виглядає куди красивіше, ніж зі стандартними коньками. Природно, за все потрібно платити, і за гарні коньки ви заплатите в 2-3 рази дорожче, ніж за звичайні. Що вибрати - економію або красу - вирішувати вам.

Ендовий килим

Ендовий килим . Ендовою прийнято називати внутрішній злам поверхні ската. По ній тече велика кількість води і неправильне виконання цього вузла легко спровокує протічку. Для додаткової гідроізоляції ендови використовують ендовий килим. Він, як правило, виготовляється виробниками бітумної черепиці у різних кольорів (під кожен колір черепиці свій ендовий килим.)

Ендова для бітумної черепиці

Це рулонний бітумний матеріал на міцній еластичній негниючій основі поліестер. Верхній шар його покритий базальтовою посипкою, аналогічної бітумної черепиці. Вона захищає бітум від ультрафіолету і надає матеріалу колір. Слід зазначити важливий момент - основа поліестер. Він має властивість розтягуватись. Це не дозволяє рулонному матеріалу тріснути уздовж стику скатів через температурні розширеня дерева і найменших змін розмірів скатів. Не секрет що дах "дихає". Так ось завдання ендового килима розтягуючись "дихати" з ним.

За американською технологією укладання ендовий килим не використовується. У зв'язку з цим є деякі особливості в комплектації звичним нам килимом американської бітумної черепиці. У них за технологією використовується гладкий лист тонколистового оцинкованого металу з полімерним покриттям, на якій укладається бітумна черепиця і підрізується на стику скатів в притик один у одного.

Ендова для бітумної черепиці

Безумовно, метал з полімерним покриттям (який використовують для виробництва металочерепиці) буде надійно захищати дах від протікання, але за ціною це вийде дорожче підкладкового килима. Але якщо комусь хочеться зробити дуже надійно і "на віки", то можна використовувати і листову мідь (близько 10 $ за кг).

Покрівельні планки

Вітрова планка. Ще її називають торцевої або фронтонною планкою. Встановлюється вона по краях скатів уздовж фронтонів. Її роль захистити торець даху від намокання і закрити всі складові покрівельного пирога. Якщо цього не зробити, у вас вийде вид даху в розрізі. По-перше це не естетично, по друге туди потраплятиме вода і буде руйнувати дерев'яні частини (ОСБ, обрешітку, стропильну систему, утеплювач).

Вітрова планка

Торцева планка монтується під бітумну черепицю. При укладанні бітумної черепиці приховувану черепицею поверхню планки промащують бітумним клеєм. Таким чином, край ската герметизується і не пускає воду під черепицю. Конструкція торцевої планки має бортик близько 20 мм, який не дає воді текти за край ската по торцевій планці, направляючи всю воду вниз по скату, в жолоб водостоку. Виготовляється вона з листа оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Колір планок можна підібрати по карті кольорів RAL. Залежно від виробника металу. ціна на бляшані вироби буде відрізнятися. Найкращий метал прийнято вважати Ruukki. Потім йде Arcelor Mittal, USS Steel (Словаччина), МиП (Україна), Sutor (Китай). Китайський метал може вигоріти за кілька місяців і навіть почати кородувати.

Капельник або карнизна планка . Монтується під бітумну черепицю по нижній кромці ската (по карнизу даху). Він захищає торець OSB від намокання, запобігає набухання деревини, і направляє потік води з даху в жолоб водостоку, захищаючи лобову дошку від потьоків і утворення брудних слідів на фасаді будівлі.

Капельник

За своїм виглядом капельник - звичайна металева планка, вигнута під кутом близько 110° яку з землі і не видно за жолобом водостоку, але не варто виключати її зі списку необхідних матеріалів, так як він виконує дуже важливі функції покрівельної системи. Виготовляється вона з того ж металу, що і вітрова планка в кольорах на вибір.

Доступні кольори по RAL (наявність уточнюйте)

[widgetkit id="2"]

Доступні кольори Ruukki (наявність уточнюйте)

[widgetkit id="154"]

Ваш монітор може спотворювати кольори. Зразки металу краще дивитися у нас в офісі.

Цвяхи

Для монтажу бітумної черепиці та OSB (або іншого настилу) використовують спеціальні оцинковані покрівельні цвяхи з широким капелюшком і насічками. Завдяки захисному шару цинку цвяхи не піддаються корозії, яка може спровокувати видимі коричневі потьоки по даху. Широкий капелюшок надійно притискає бітумну черепицю, та не прориває її (при правильно забитому цвяху). А насічки утримують цвях на місці, не даючи йому розхитуватися і вилазити з настилу від постійних температурних розширень.

оцинковані цвяхи

Вентиляційні елементи

Вентиляційними елементами прийнято передбачати на утеплених дахах (мансардний поверх) під бітумною черепицею. Будь-якій покрівельний пиріг, в якому присутній утеплювач, повинен мати повітряний зазор під суцільним настилом для організації припливно-витяжної вентиляції підпокрівельного простору. За допомогою нього відбувається провітрювання утеплювача для збереження його оптимальної вологості.

За законами фізики найкращий ізолятор це повітря в нерухомому стані. За цим принципом працюють всі сучасні теплоізоляційні матеріали. Структура утеплювача складається з безлічі мікро-камер в яких знаходиться нерухоме повітря. При попаданні в утеплювач вологи створюються містки холоду, які погіршують теплоізоляційні властивості матеріалу. А якщо утеплювач буде відверто мокрим, то він і зовсім перестане тримати тепло.

Волога в утеплювачі береться через конденсацію теплого повітря, що проник в утеплювач з теплого приміщення в холодну пору року. За технологією, перешкоджає цьому процесу паробар'єр. Але не завжди його вдається змонтувати ідеально, і пар все одно знаходить лазівки для проникнення в утеплювач, де і відбувається конденсація вологи.

Зверху над утеплювачем укладають супердифузійну мембрану або гідробар'єр. Вони мають перфорацію і їх роль не допустити попадання вологи в утеплювач зверху (у слідстві протікання даху), і так само випустити випаровуючу вологу з утеплювача. В результаті цього процесу над плівкою утворюється зона вологого повітря, який повинен віддалятися за допомогою вентиляції підпокрівельного простору.

Для правильної організації тяги повітря повинні бути припливні отвори по карнизу даху (по низу ската) і випускні отвори по верху, якомога ближче до конька. У нижній частині даху використовують підшивальний сайдинг софіт з перфорацією, а по верху встановлюють вентиляційні елементи - аератори. У даху з металочерепиці, або натуральної черепиці в коньку утвориться достатня кількість отворів для циркуляції повітря, але при виконанні покрівлі з бітумної черепиці коньок наглухо "запечатується" коньково-карнизною черепицею. Тому на бітумну черепицю необхідно ставити покрівельні аератори для створення тяги повітря та організації підпокрівельної вентиляції.

Аератори бувають двох типів, точкові і конькові. Точковий аератор працює на площі даху до 50 м.кв. Коньковий ставлять вздовж всього конька. Хоча точкові аератори за ціною виходять дешевше, ефективніше працює все ж коньковий.

Точкові аератори виготовляються різних кольорів (чорний, коричневий, червоний, сірий, зелений, теракотовий), конькові ж ховаються під коньковую черепицю, тому вони завжди чорні.

Аератор коньковий
Аератор коньковий

Аератор точковий (скатний)
Аератор точковий (скатний)

Бітумний клей

Бітумну мастику або бітумний клей необхідно використовувати на будь-якій покрівлі з бітумної черепиці. Вона застосовується там, де необхідно забезпечити надійне прилягання черепиці до поверхні для запобігання затікання води під неї. Такими місцями являються краї скатів по торцевій планці, ендови, примикання (стіни, вент. канали), скатні аератори і всі прохідні елементи.

нанесення бітумного клею

мастика повинна наноситись, як можна більш тонким шаром (наприклад, шпателем на сдир). Якщо клею нанести багато, він може потекти і залишити плями на даху.

Фасується бітумний клей різними виробниками по-різному. В основному це відро близько 3-ох або близько 10 кг (на вибір). Є фасування і в картриджах для пістолетів під герметик.

Бітумний клей (скатний)

Якщо ви не можете самостійно скомплектувати покрівельні матеріали для свого даху, наші інженери допоможуть вам у цьому. У межах київського регіону ми виїжджаємо безкоштовно на замір даху і робимо розрахунки по всім необхідним матеріалам індивідуально для кожної даху.

Якщо ви знаходитесь в іншому регіоні, ми можемо зробити прорахунок матеріалів по вашому проекту (необхідний план покрівлі з усіма розмірами). Проект можна відправити нам по електронній пошті, вказаній вгорі сторінки під телефонами.

Вдалих вам покупок!

Наверх

Комплектація

Опубликовано: КиевДах
КиевДах

Контакти

Україна, м. Киев,
пр. Соборності, 2/1 (Левый берег, Ленинградская площадь, ТЦ "Дарниця")
Пн — Пт: 9:00 — 19:00;
Сб: 10:00 — 16:00 (тільки консультація);
Вс: выходной.
+38 (097) 405-58-95 (Киевстар)
+38 (099) 375-59-16 (Vodafone)
+38 (063) 940-75-43 (Lifecell)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оплата і повернення товару

Оплатити товар можна в касу нашого офісу (тільки готівка), на сайті картами Visa або Mastercard та за безготівковим розрахунком.

Повернення товару належної якості протягом 14 днів. Товар не повинен бути використаний. Товарна упаковка не повинна бути пошкоджена. На товарі не повинно бути пошкоджень (подряпин, вм'ятин, cколів). Доставка товару на склад постачальника оплачується силами або за рахунок покупця. Для оформлення повернення за готівку необхідно надати товарний чек про оплату і специфікацію до даного замовлення. Повернення товарів, придбаних за безготівковим розрахунком здійснюється згідно українського законодавства.
Матеріали, виготовлені на замовлення (металочерепиця, профнастил, покрівельні планки та ін.), поверненню і обміну не підлягають.
Повернення грошей після повернення товару на склад здійснюється протягом від одного до семи банківських днів.

visa mastercard liqpay

Умови доставки

Термін виконання замовлення на металочерепицю та профнастил 2 — 4 банківських дні.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт по Київському регіону (Газель — 12 грн / км в обидва напрямки). В інші регіони доставка може здійснюватися попутним вантажем або перевізниками. Товари довжиною до двох метрів могуть бути відправлені Новою Поштою або іншим перевізником.

Замовити дзвінок
Інтернет-магазин покрівельних матеріалів КиївДах, м. Київ, Україна

© 2013 – 2022 Публікація матеріалів даного сайту на сторонніх інформаційних ресурсах допускається тільки з посиланням на першоджерело або після письмової згоди правовласника. Посилання має бути відкрите для індексування пошуковими системами. Відсутність посилання в скопійованому авторському контенті, опублікованому на сторонньому веб сайті, або відсутність письмового дозволу на публікацію матеріалів в друкованих виданнях, вважається порушенням авторського права, що тягне за собою як адміністративну так і кримінальну відповідальність до 6 років. При виявленні порушення авторського права буде подано відповідну заяву у "Департамент кіберполиції України".
Давайте жити дружно . Поважайте працю інших людей.