Зворотний дзвінок

Вкажіть Ваше ім'я та телефон.
Ми зв'яжемося з Вами в робочій час.

Контакти
Зворотній зв'язок
Авторизація
+38 (097) 405-58-95 (Київ)

Пн - Пт: 9:00 - 19:00;
Сб: 10:00 - 16:00 (без відвнтажень);
Вс: вихідний.

м. Київ,
пр. Соборності, 2/1
ТЦ "Дарниця"

(097) 405-58-95 (Київстар)
(099) 375-59-16 (Vodafone)
(063) 940-75-43 (Lifecell)

zakaz@kievdah.com.ua
Зворотній дзвінок
Задати питання

Gerard

Виробництво Венгрія
Сортування:
Товарів:
Gerard Classic
AHI Roofing
Gerard Classic
486.7 / лист
від 350.4 / лист
від 861.8 / м²
Gerard Shingle
AHI Roofing
Gerard Shingle
518.1 / лист
від 335.7 / лист
від 874.7 / м²
Gerard Milano
AHI Roofing
Gerard Milano
518.1 / лист
від 335.7 / лист
від 907.2 / м²
Gerard Shake
AHI Roofing
Gerard Shake
486.7 / лист
від 350.4 / лист
від 845.1 / м²
Gerard Diamant
AHI Roofing
Gerard Diamant
471.0 / лист
від 339.1 / лист
від 784.5 / м²
Gerard Heritage
AHI Roofing
Gerard Heritage
486.7 / лист
від 350.4 / лист
від 855.3 / м²
Цвяхи Red 2,8 × 50 мм Gerard 1,5 кг
AHI Roofing
Цвяхи Red 2,8 × 50 мм Gerard 1,5 кг
1'668.9 / уп.
1'418.4 / уп.
945.6 / кг
Gerard Slate
AHI Roofing
Gerard Slate
533.8 / лист
від 384.3 / лист
від 923.5 / м²
Круглий коньок 190 Gerard
AHI Roofing
Круглий коньок 190 Gerard
533.8 / шт.
453.7 / шт.
Коньок реберний Gerard
AHI Roofing
Коньок реберний Gerard
1'045.6 / шт.
888.8 / шт.
Код: 1804
На верхній край односкатного даху.

Gerard logo

Композитная черепица Gerard

Про компанію

Композитна черепиця Gerard (Жерард) є першим в світі покрівельним покриттям із металевої основи з кам'яним покриттям. Ще в 1957 році в Новій Зеландії Луї Фішер винайшов прекрасний універсальний покрівельний матеріал, який постійно вдосконалюється завдяки новим технологіям і мінливим потребам ринку.

Історія композитної черепиці почалася за часів Другої світової війни. Англійський уряд дав завдання розробити універсальне захисне покриття для сталі. Так, Луї Фішер придумав з'єднання на основі бітуму, яке до цих пір тримається в секреті, здатне надійно захистити сталь від впливу навколишнього середовища. Але у цього покриття є один недолік. В упаковці покрівельні листи склеювалися між собою. Так прийшла ідея ізолювати захисний шар кам'яною дрібнозернистою крихтою. Виявилося, що вона надала не тільки захисні, але і естетичні властивості матеріалу. Так з'явилася на світ перша в світі композитна черепиця під торговою маркою Gerard.

На сьогоднішній день компанія AHI Roofing виробляє композитну черепицю під брендом Gerard на чотирьох континентах, продаючи свою продукцію по всьому світу. Завдяки відмінній якості, композитна черепиця Gerard може експлуатуватися як в північних, так і в південних країнах, витримуючи будь-які кліматичні умови, опираючись негоді. Ні вітер, ні сніг, ні град і тим більше вода, не страшні для цього покриття. Кількість будівель з дахом з черепиці Gerard перевищило мільйон, які розташовані в 130 країнах світу.

Виробничі комплекси Жерард оснащені новітнім обладнанням і мають сертифікацію стандарту виробництва ISO 9001, що дає привід бути впевненим у відмінній якості даної продукції на 100%.

Угорський завод, який задовольняє потребу всього європейського ринку, був побудований в 2009 році в м. Вараполота. Слід зазначити, що вся сировина (сталь, лак, кам'яна крихта та ін.), необхідне для виробництва композитної черепиці, поставляється виключно з Нової Зеландії.

Холдинг покрівельних матеріалів Fletrcher Building був заснований в Новій Зеландії в 1909 році. У його склад входить і AHI Roofing Ltd, виробник металочерепиці Gerard. Так само, холдингу належать такі бренди як Decra і Fortiza. Це один з найбільших виробників покрівельних матеріалів, представництва якого є на 5-ти континентах планети.

Місія компанії полягає в задоволенні запитів покупців в легкій, естетично привабливій і потужній покрівлі, яка гарантовано прослужить 50 років, не доставляючи ніяких турбот своєму власникові.

AHI Roofing Ltd постійно приймає сміливі рішення для підтримки бізнесу і лідируючих позицій на ринку. Ведуться дослідження, впроваджуються поліпшення. Кожен день компанія користується можливістю, щоб внести якісь поліпшення, не залежно від того, істотні вони чи ні.

Чесність ведення бізнесу є для компанії одним з ключових чинників. Це гарантує тісні взаємини, як з колегами, так і з споживачами їх продукції. Політика AHI Roofing Ltd орієнтована на задоволення потреб клієнтів, і навіть переверщувати їх очікування. І зрозуміло, чому так. Адже без клієнта немає бізнесу, тому інтереси клієнта для компанії перш за все.

Фото Gerard

Метод виробництва

Визначення "композитна черепиця" позначає багатоскладний, багатошаровий матеріал. Він складається з металевої основи, акрилового шару, кам'яної крихти і захисного лаку.

Металева основа надає форму і об'єм металочерепиці. Формовку листів виконують методом штампування. Завдяки застосуванню спеціальної марки сталі вдається досягти складної і в той же час ідеальної геометрії листа, без будь-яких розривів металу. Разом з цим, характеристики металу дозволяють забезпечити необхідну жорсткість профілю для протистояння вітровим і механічних навантажень від снігу або людини (в процесі виконання покрівельних робіт).

В якості основи використовується сталь товщиною 0,4 - 0,43 мм (в залежності від моделі черепиці) з алюцинковим покриттям. Алюцинк (алюмоцинк) захищає сталь від корозії. У його склад входить:

 • алюминій — 55%;
 • цинк — 43,4%;
 • кремній — 1,6%.

Це покриття перевершує цинкове по стійкості до впливу навколишнього середовища, тому матеріали з його застосуванням більш довговічні.

На алюцинкове покриття наноситься додатковий шар захисного акрилового лаку. Далі, на верхню (лицьову) сторону наноситься акрилова смола особливого складу, що служить як ще одним захисним шаром, так і клейовим шаром для захисно-декоративної посипки. Вона дозволяє міцно зафіксувати кам'яну крихту і при цьому зберігає еластичність покриття зі збереженням його цілісності при згинанні металевої основи. У складі смоли присутній альгицид, що перешкоджає зростанню моху, грибків і водоростей, зберігаючи первозданний колір і естетичність даху.

Кам'яна крихта, яка з 2012 року віробляється вже самою компанією AHI Roofing Ltd, має стійкі до ультрафіолету пігменти, що забезпечують яскравість кольорів більше 30-ти років. Більшість забарвлень створені природним кольором каменю. Вони не мають ніяких барвників, що виключає навіть найменше вигоряння протягом усього терміну служби даху. Незначна частина забарвлень має неприродний, яскравий колір. Ці види крихти фарбуються за допомогою створення обпаленої керамічної оболонки, що також гарантує стійкість гранул до вигоряння від ультрафіолету. Гранули мають різний розмір, це дозволяє покривати поверхню акрилової смоли на 100%. Для додання блиску поверхні, а також захисту гранул від забруднень, зверху, по посипанню, наносять ще один шар лаку.

Листи мають один тайл, вони компактні і займають малу площу. Їх складують на євро-піддони, забезпечуючи легке транспортування і компактне складування готової продукції.

Асортимент GERARD

На даний момент в колекції Gerard представлені 6 профілів.:

 • Diamant;
 • Classic;
 • Heritage;
 • Shake;
 • Shingle;
 • Milano.

Різні профілі створюють різний малюнок покрівельного покриття, імітуючи той чи інший натуральний матеріал. При цьому, термін служби композитної черепиці може виявитися більше ніж імітована поверхня. Легкість тонколистової основи дозволяє не посилювати кроквяну конструкцію даху, зменшуючи тим самим ціну даху. Доставка композитної черепиці може здійснюватися невеликими вантажними автомобілями, що також економить ваші гроші.

Надійність системи GERARD

Асортимент продукції компанії не обмежується листами рядової черепиці. Інженерами були розроблені всі необхідні добірні елементи для створення надійного і красивого покрівельного покриття. Будь-який дах потребує додаткових покрівельних аксесуарів, таких як захисні вітрові планки, коньки, карнизні планки і так далі. Чим складніше конструкція даху, тим більший асортимент добірних елементів необхідний для обходу всіх частин скатів. Але на скільки складним не був би ваш проект, з Gerard немає не передбачуваних рішень обходу тих чи інших вузлів покрівельної конструкції. Немає необхідності шукати і замовляти аксесуари у сторонніх підприємств, все продумано до дрібниць, і всі ці дрібниці є в наявності.

Крім покрівельних планок є розроблені всілякі прохідні елементи:

 • вентиляція різного типу;
 • антенні виходи;
 • прохідні елементи для сонячних батарей.

Дані елементи виготовляються для кожного типу профілю у всіх кольорах колекції з покриттям з кам'яної крихти. Таким чином, нічого на вашому даху не буде виділятися по дизайну, створюючи гармонію у всіх матеріалах покрівлі.

Gerard

Опубликовано: КиевДах
КиевДах
Gerard

Контакти

Україна, м. Киев,
пр. Соборності, 2/1 (Левый берег, Ленинградская площадь, ТЦ "Дарниця")
Пн — Пт: 9:00 — 19:00;
Сб: 10:00 — 16:00 (тільки консультація);
Вс: выходной.
+38 (097) 405-58-95 (Киевстар)
+38 (099) 375-59-16 (Vodafone)
+38 (063) 940-75-43 (Lifecell)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оплата і повернення товару

Оплатити товар можна в касу нашого офісу (тільки готівка), на сайті картами Visa або Mastercard та за безготівковим розрахунком.

Повернення товару належної якості протягом 14 днів. Товар не повинен бути використаний. Товарна упаковка не повинна бути пошкоджена. На товарі не повинно бути пошкоджень (подряпин, вм'ятин, cколів). Доставка товару на склад постачальника оплачується силами або за рахунок покупця. Для оформлення повернення за готівку необхідно надати товарний чек про оплату і специфікацію до даного замовлення. Повернення товарів, придбаних за безготівковим розрахунком здійснюється згідно українського законодавства.
Матеріали, виготовлені на замовлення (металочерепиця, профнастил, покрівельні планки та ін.), поверненню і обміну не підлягають.
Повернення грошей після повернення товару на склад здійснюється протягом від одного до семи банківських днів.

visa mastercard liqpay

Умови доставки

Термін виконання замовлення на металочерепицю та профнастил 2 — 4 банківських дні.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт по Київському регіону (Газель — 10 грн / км в обидва напрямки). В інші регіони доставка може здійснюватися попутним вантажем або перевізниками. Товари довжиною до двох метрів могуть бути відправлені Новою Поштою або іншим перевізником.

Сайт КиївДах, м. Київ, Україна

© 2013 – 2021 Публікація матеріалів даного сайту на сторонніх інформаційних ресурсах допускається тільки з посиланням на першоджерело або після письмової згоди правовласника. Посилання має бути відкрите для індексування пошуковими системами. Відсутність посилання в скопійованому авторському контенті, опублікованому на сторонньому веб сайті, або відсутність письмового дозволу на публікацію матеріалів в друкованих виданнях, вважається порушенням авторського права, що тягне за собою як адміністративну так і кримінальну відповідальність до 6 років. При виявленні порушення авторського права буде подано відповідну заяву у "Департамент кіберполиції України".
Ви можете купити наші зображення в оригінальній якості і без копірайту в фотобанку Shutterstock.
Давайте жити дружно . Поважайте працю інших людей.

Готовый интернет магазин от internet-store.top