Пн - Пт: 9:00 - 19:00;
Сб: 10:00 - 16:00 (без відвантажень);
Нд: вихідний.

м. Київ, пр. Соборності, 2/1
ТЦ "Дарниця"

Горищні Сходи

Висувні драбини для виходу на горище
Сортування:
Товарів:
Сходи Oman Alu Profi Extra
Сходи Oman Alu Profi Extra
14365.80
12929.22 / шт.
Код: 651
(6)
Виробник: Oman
Сходи Oman Flex Termo
Сходи Oman Flex Termo
13052.35
11747.12 / шт.
Код: 691
(7)
Виробник: Oman
Сходи Oman Prima
Сходи Oman Prima
5417.96
4876.16 / шт.
Код: 654
(9)
Виробник: Oman
Дерев'яні сходи з холодним люком.
Сходи Roto BTR Cadet 3 Norm
Сходи Roto BTR Cadet 3 Norm Ціна по запиту
Код: 1177
(5)
Виробник: Roto
Сходи Oman Stallux Termo
Сходи Oman Stallux Termo
7059.76
6353.79 / шт.
Код: 709
(5)
Виробник: Oman
Сходи VELTA Стандарт mini NLL3620
Код: 685
(3)
Виробник: Velux
Сходи Oman Solid Extra
Сходи Oman Solid Extra
15515.06
13963.56 / шт.
Код: 1780
(6)
Виробник: Oman
Металеві сходи з поручнем і теплим люком (86 мм).
Сходи Oman Polar
Сходи Oman Polar
11410.55
10269.49 / шт.
Код: 5243
(6)
Виробник: Oman
Енергозберігаюча складна дерев'яні сходи для холодних приміщень.
Сходи Oman Mini Termo
Сходи Oman Mini Termo
7059.76
6353.79 / шт.
Код: 653
(5)
Виробник: Oman
Сходи Oman Termo S
Сходи Oman Termo S
5828.41
5245.57 / шт.
Код: 733
(6)
Виробник: Oman
Дерев'яні сходи з теплою кришкою (26 мм).
Сходи Oman Flex Termo Metal Box
Сходи Oman Flex Termo Metal Box
15761.33
14185.20 / шт.
Код: 655
(3)
Виробник: Oman
Сходи Scherentreppe Mini
Сходи Scherentreppe Mini Ціна по запиту
Код: 643
(2)
Виробник: Roto
Сходи Oman Long Termo S
Сходи Oman Long Termo S
7059.76
від 6353.79 / шт.
Код: 882
(3)
Виробник: Oman
Подовжені дерев'яні сходи з поручнем і теплою кришкою (26 мм).
Scherentreppe Exklusiv
Scherentreppe Exklusiv Ціна по запиту
Код: 981
(3)
Виробник: Roto
Scherentreppe Electro
Scherentreppe Electro Ціна по запиту
Код: 686
(5)
Виробник: Roto
З електроприводом
Поручень Oman
Поручень Oman
638.40
574.56 / шт.
Код: 732
(1)
Виробник: Oman
Для сходів Prima, Termo, Termo Long, ST3.
Сходи Oman Polar Plus
Сходи Oman Polar Plus
18265.09
16438.58 / шт.
Код: 6263
(3)
Виробник: Oman
Енергозберігаючі складні комбіновані сходи з телескопічними поручнями.
Сходи Oman Long Flex Termo
Сходи Oman Long Flex Termo
15597.15
14037.44 / шт.
Код: 6262
(2)
Виробник: Oman
Сходи Oman Compact Termo
Сходи Oman Compact Termo
7388.13
6649.31
Код: 6264
(5)
Виробник: Oman
Чотирьохсекційні дерев'яні сходи з невеликим отвором.
Сходи Oman Long Extra
Сходи Oman Long Extra
11492.64
10343.38 / шт.
Код: 6272
(1)
Виробник: Oman
Подовжені дерев'яні сходи з теплою кришкою (46 мм).

Якщо вам необхідно організувати вихід на горище, розкладні горищні сходи будуть ідеальним рішенням. Основна їх особливість у компактності, простоті монтажу і зручності експлуатації. Виробники продумали кожну дрібницю, тому був створений відмінний продукт за дуже вигідною ціною (порівняно з альтернативними способами діставатись на горище)

Горищні сходи виготовляються різних конструкцій, з різних матеріалів і в різних типорозмірах. Всі ці параметри впливають на кінцеву ціну товару. Тому, перед тим, як купити сходи, вам буде не зайвим розібратися в їх відмінностях, що б обрати найбільш підходящу саме для вас.

Основним (першим) критерієм для вибору горищних сходів це довжина, або висота від підлоги до стелі приміщення, при якій можна встановлювати ту чи іншу модель. Залежно від висоти стелі, сходи бувають двох і трьох секційні. Так само є розсувні моделі ножичного типу (за принципом «гармошки»).

Оскільки сходи монтуються в стелю, вони мають люк, якій закриває отвір. На вибір покупця надаються різні розміри люка. Цей люк може бути як холодним, його можна застосовувати в неопалюваних приміщеннях, так і утеплений для опалювальних.

Механізми відкривання бувають трьох типів: розкладний (трьох або чотирьохсекційний), розсувний і ножичного типу. Найпопулярніші це розкладні трисекційні сходи. Вони прості в експлуатації і їх виробництво не вимагає особливих витрат, що сприятливо позначається на ціні. Особливість даного типу розкриття є необхідність в достатньому просторі перед сходами для їх розкладання. Якщо вихід розташований поблизу стіни, то можуть бути проблеми при розкладанні, так як у них є певний радіус відкривання, на відстані якого не повинно бути ніяких перешкод. Якщо місця недостатньо, застосовують не трьох, а чотирьох секційні варіанти. Через укорочені сегменти радіус відкривання таких сходів менше, що робить конструкцію більш компактною.

Якщо вихід на горище розташований в обмеженому просторі, і використовувати розкладну драбину не представляється можливим, можна купити розсувну драбину. Вона не має радіуса відкривання, що робить її компактною при експлуатації. Але і у такої конструкції є своя особливість. Нижня секція має довжину в два рази більше верхньої і при складанні виходить досить високо за межі короба вгору. Тому для такого типу сходів необхідно достатній простір на горищі.

Ідеальним рішенням буде металева драбина ножичного типу. Вона, також як і розсувні, не має радіуса відкривання і просто опускається вниз, і при цьому не займає багато місця в складеному стані. До того ж, металева конструкція є більш зносостійкою по відношенню до дерев'яної.

Багато моделей мають поручень, але не всі. Іноді його можна придбати окремо і самостійно встановити. Зазвичай це вигнута металева пофарбована труба, яка прикручується до верхньої секції розкладної драбини. Якщо сходи ножичного типу, то там застосовується телескопічний поручень, який складається як антена. Такі поручні окремо не продаються, тому якщо ви маєте в ньому потребу, то слід вибирати такі моделі відразу з поручнем, встановленим виробником.

В асортименті будь-яких сходів є вибір розміру люка (короба). Цей розмір залежить в більшості від конструкції перекриття та відстані між несучими балками перекриття. Щоб сходи міцно трималася, і для їх монтажу не довелося розсовувати балки, підбирають люк з шириною, яка максимально відповідає кроку балок. Довжину люка можна вибирати виходячи з кількості вільного простору навколо сходів. Зазвичай стандартні розміри, які найчастіше підтримуються на складах в Києві, знаходяться в межах 110х60 і 120х70. Решта розмірів, швидше за все, будуть поставлятися під замовлення (наявність і терміни поставки потрібно уточнювати у менеджера).

Для забезпечення затишку в кімнаті, де організований вихід на холодне горище, необхідно потурбуватись про збереження тепла в холодну пору року. Для цього на горищних сходах застосовують утеплені люки, які відрізняються між собою товщиною теплоізоляції, від чого залежить вартість всіх горищних сходів. Найтепліші моделі мають товщину теплоізоляції 86 мм і потрійний ущільнюючий гумовий контур, який запобігає появі протягів.

Ручне відкривання сходів відбувається за допомогою стрижня, який йде в комплекті. На кінці стрижня розташований гачок, яким провертається петля замку і тягнеться кришка вниз. Для розкладання сходів необхідно застосувати невелике зусилля, тому як механізм розкладання зазвичай тримається на пружинах, які не дають сходам впасти вниз.

Горищні сходи Roto

[widgetkit id=36]

Якщо коротко пробігтися по лінійці Рото (виробництво - Німеччина), то можна виділити наступні основні відмінності сходів, які можуть бути вирішальними при покупці.

1. Тип конструкції:

  • дерев'яна розкладна;
  • металева розсувна;

2. Механізм:

  • ручний;
  • електронний;

3. Наявність перила;

5. Вантажопідйомність;

6. Матеріал ступенів.

Більш детальні відмінності ви можете подивитися в характеристиках по кожному товару, або скористатися функцією магазину "Порівняти".

Oman Горищні сходи Oman

Все більшу популярність здобувають сходи Oman, польського та чеського виробництва. Ці сходи мають відмінну якість збірки, найякісніші матеріали, значний асортимент і дуже низькі ціни в порівнянні з конкурентами. У лінійці представлені три типи сходів:

  • дерев'яні розкладні;
  • металеві розкладні;
  • металеві ножиці.

Дерев'яні частини сходів виконані з цільної, високоякісної сосни. Ступені мають шипове з'єднання "ластівчиний хвіст". Металеві частини конструкції і механізми покриті якісною порошковою фарбою.

В асортименті сходів Оман є як утеплені версії люка, так і недорогі холодні. Кришки мають зручний замок. Розкладання сходів здійснюється легкої тягою кільця замку. На деякі моделі для зручності відкривання люка в комплекті додається стрижень.

Піклуючись про безпеку своїх клієнтів, компанія Оман продумала розташування пружини таким чином, щоб якщо вона лопне, то не відбулося травмування людини. Зазвичай один кінець пружини кріпиться до короба, другий до кришки, що дуже небезпечно в тому випадку, якщо пружина лусне. У сходах Оман, абсолютно у всіх моделях, пружини розташовані горизонтально в коробі, що повністю виключає травмування людини в разі їх розриву.

На всю продукцію Oman поширюється гарантія на 5 роки. Але діє вона тільки на офіційно завезений товар, який має жовту бирку з інформацією українською мовою.

Оригинальна бірка Oman

Горищні Сходи

Опубликовано: КиевДах
КиевДах

Контакти

Україна, м. Киев,
пр. Соборності, 2/1 (Левый берег, Ленинградская площадь, ТЦ "Дарниця")
Пн — Пт: 9:00 — 19:00;
Сб: 10:00 — 16:00 (тільки консультація);
Вс: выходной.
+38 (097) 405-58-95 (Киевстар)
+38 (099) 375-59-16 (Vodafone)
+38 (063) 940-75-43 (Lifecell)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оплата і повернення товару

Оплатити товар можна в касу нашого офісу (тільки готівка), на сайті картами Visa або Mastercard та за безготівковим розрахунком.

Повернення товару належної якості протягом 14 днів. Товар не повинен бути використаний. Товарна упаковка не повинна бути пошкоджена. На товарі не повинно бути пошкоджень (подряпин, вм'ятин, cколів). Доставка товару на склад постачальника оплачується силами або за рахунок покупця. Для оформлення повернення за готівку необхідно надати товарний чек про оплату і специфікацію до даного замовлення. Повернення товарів, придбаних за безготівковим розрахунком здійснюється згідно українського законодавства.
Матеріали, виготовлені на замовлення (металочерепиця, профнастил, покрівельні планки та ін.), поверненню і обміну не підлягають.
Повернення грошей після повернення товару на склад здійснюється протягом від одного до семи банківських днів.

visa mastercard liqpay

Умови доставки

Термін виконання замовлення на металочерепицю та профнастил 2 — 4 банківських дні.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт по Київському регіону (Газель — 12 грн / км в обидва напрямки). В інші регіони доставка може здійснюватися попутним вантажем або перевізниками. Товари довжиною до двох метрів могуть бути відправлені Новою Поштою або іншим перевізником.

Замовити дзвінок
Інтернет-магазин покрівельних матеріалів КиївДах, м. Київ, Україна

© 2013 – 2022 Публікація матеріалів даного сайту на сторонніх інформаційних ресурсах допускається тільки з посиланням на першоджерело або після письмової згоди правовласника. Посилання має бути відкрите для індексування пошуковими системами. Відсутність посилання в скопійованому авторському контенті, опублікованому на сторонньому веб сайті, або відсутність письмового дозволу на публікацію матеріалів в друкованих виданнях, вважається порушенням авторського права, що тягне за собою як адміністративну так і кримінальну відповідальність до 6 років. При виявленні порушення авторського права буде подано відповідну заяву у "Департамент кіберполиції України".
Давайте жити дружно . Поважайте працю інших людей.