Пн - Пт: 9:00 - 19:00;
Сб: 10:00 - 16:00 (без відвнтажень);
Нд: вихідний.

м. Київ, пр. Соборності, 2/1
ТЦ "Дарниця"

Металлочерепица Arcelor

Німеччина | Польща | Бельгія
Сортування:
Товарів:
Classic D15 Arcelor (Німеччина) 0,5 ZN225 PEMA
Код: 2147
(21)
Виробник: Він-Скіф
Ruta Arcelor (Польща) 0,5 ZN225 PEMA
Код: 687
(25)
Виробник: Інтерметалпласт
Maxima 350/30 Arcelor (Польща) 0,5 ZN225 PEMA
Код: 864
(6)
Виробник: АВ Метал груп
Murano Arcelor 0,5 ZN275 D-Matt
Murano Arcelor 0,5 ZN275 D-Matt 413.28 / лист
476.68 / м²
Код: 2864
(7)
Виробник: Budmat
Модульна металочерепиця
Maxima 350/20 Arcelor (Польща) 0,5 ZN225 PEMA
Код: 861
(3)
Виробник: АВ Метал груп
Diament D23 Arcelor (Німеччина) 0,5 ZN225 PEMA
Код: 2034
(2)
Виробник: Він-Скіф
Atlanta 350/15 Arcelor (Польща) 0,5 ZN225 PEMA
Код: 878
(6)
Виробник: АВ Метал груп
Venecja Arcelor 0,5 ZN275 D-Matt
Venecja Arcelor 0,5 ZN275 D-Matt 416.64 / лист
491.32 / м²
Код: 2865
(3)
Виробник: Budmat
Модульна металочерепиця
Valencia 350/20 Arcelor (Польща) 0,5 ZN225 PEMA
Код: 868
(3)
Виробник: АВ Метал груп
Модерн Arcelor (Німеччина) 0,5 ZN225 PEMA
Код: 3987
(3)
Виробник: Тайл
Преміум плюс Arcelor (Польща) 0,5 ZN225 PEMA
Код: 3961
(4)
Виробник: Інтерметалпласт
Atlanta 350/20 Arcelor (Польща) 0,5 ZN225 PEMA
Код: 880
(3)
Виробник: АВ Метал груп
Afina 350/15 Arcelor (Польща) 0,5 ZN225 PEMA
Код: 872
(4)
Виробник: АВ Метал груп
Valencia 400/20 Arcelor (Польща) 0,5 ZN225 PEMA
Код: 870
(2)
Виробник: АВ Метал груп
Rialto Arcelor 0,5 ZN275 D-Matt
Rialto Arcelor 0,5 ZN275 D-Matt 416.64 / лист
474.53 / м²
Код: 2868
(3)
Виробник: Budmat
Модульна металочерепиця
Класік Arcelor (Польща) 0,5 ZN225 PEMA
Код: 2041
(4)
Виробник: Альба Профіль
Ретро Arcelor (Німеччина) 0,5 ZN225 PEMA
Код: 4027
(4)
Виробник: Тайл
Ferrara Arcelor 0,5 ZN275 D-Matt
Ferrara Arcelor 0,5 ZN275 D-Matt 473.76 / лист
497.65 / м²
Код: 2862
(7)
Виробник: Budmat
Модульна металочерепиця

Металочерепиця Німеччина

Металочерепиця Arcelor

Метал від завода ArcelorMittal

ArcelorMittal — це всесвітня металургійна корпорація з безліччю заводів в різних точках нашої планети. В асортименті продукції, що випускається нею, присутня і тонколистова оцинкована сталь з полімерним покриттям, яку застосовують для виробництва покрівельних матеріалів (металочерепиця, профнастил та ін.). Слід зазначити, що метал Арселор (так його називають у нас) має високу якість, що відрізняється великим вмістом цинку (220-275 г / м²). Це сприяє гарній стійкості до корозії. Полімерне покриття так само відрізняється хорошою колірною стабільністю (матеріал не вигорає на сонці дуже тривалий час) і опором утворення подряпин, які оголюють метал і сприяють швидкій корозії листа. Товщина металу коливається від 0,45 до 0,50 мм. Цього цілком достатньо для придання будь-якої форми гладкому листу і збереження жорсткості металочерепиці.

Місце виробництва

Для мінімізації термінів виробництва і зменшення транспортних витрат, які впливають на собівартість продукції, "Металочерепиця Німеччина", так само, як і " Металочерепиця Польща", виробляються в Київському регіоні, із завезеної металу відповідної країни. На заводі ArcelorMittal сталь оцинковують і забарвлюють в полімерне покриття, а у нас лише надають їй якусь форму (металочерепиці з різною хвилею або профнастла з широким вибором висоти профілю). Немає сенсу сумніватися в якості металочерепиці, прокатаної в Києві з імпортної сировини, оскільки після штампування метал не втрачає свої початкові характеристики. Тому переплачувати і збільшувати терміни виконання індивідуальних замовлень із-за логістики, доставляючи листи потрібної довжини з Німеччини або Польщі, економічно не доцільно.

Тобто, попри наявність жаргонного виразу "Металочерепиця Німеччина", повністю виготовлена ​​в цій країні черепиця може зустрічатися тільки у вигляді модульних (невеликої, фіксованої довжини), і про таку черепиці ми, чесно кажучи, не чули. Довгі ж листи, виготовлені під замовлення для конкретного даху, в Німеччині ніхто виготовляти не стане, тому її просто на нашому ринку не існує. Купуючи німецьку черепицю, ви купуєте черепицю, виготовлену в Україні з німецького металу. Це максимум, що може запропонувати споживачеві український ринок покрівельних матеріалів на даний час.

weq
Arcelor4
Arcelor 2

Металочерепиця Німеччина — найкраща?

Оскільки тільки в Європейському регіоні розташовано п'ять заводів, метал до нас потрапляє з різних країн. В основному це Німеччина і Польща. Рідше зустрічається Франція і Бельгія. Слід зазначити, що на всіх заводах якісні характеристики продукції, яка там випускається, плюс-мінус однакові. Та попри це, на нашому ринку є якийсь ажіотаж саме на "металочерепицю Німеччина". Адже, якщо порівняти кількість цинку, товщину полімерного покриття і товщину металу, то відмінностей ви не знайдете. Чому таке відбувається? Просто деякі покрівельні компанії придумали такий міф, щоб переманити клієнтів від конкурентів і по "сарафанному радіо" споживачам рознеслася чутка що брати потрібно тільки Німеччину, а все інше (Польща, Бельгія Франція ...) набагато гірше. Але запевняємо вас, це не так, на що вказую сертифікати на кожну бухту металу, який приходить на українське виробництво. "Металочерепиця Польща" буде такої ж якості і терміну служби, але при цьому ціна у неї дешевше, як мінімум, через вартість доставки сировини (Польща до нас ближче). Постачальники покрівельної сталі періодично змінюються, тому якщо для вас має значення країна виробник Арселору, уточнюйте у менеджера наявність і ціну бажаного товару безпосередньо перед замовленням металочерепиці.

Український криворізький завод "Криворіжсталь", який так само відноситься до Арселор, покрівельну тонколистовую сталь не виробляє. Тому металочерепиці з українського Арселору не існує. В Україні такий метал робить Кам'янець-Подільський завод "Модуль" (але якість його значно поступається європейському Arcelor-у).

Готова металочерепиця Arcelor має гарантію на наскрізну корозію 10 років. Її видають профілювальні компанії, які надають металу форму. Тобто, отримати гарантію на металочерепицю можна на заводі при відвантаженні матеріалу самовивозом або ж ми привеземо вам її з поставкою товару на об'єкт. Для оформлення бланка гарантії необхідні ПІБ власника будівлі і повна адреса об'єкта.

Чому обирають Arcelor?

Металочерепиця з цього металу виготовляється в Україні вже більше десяти років. Наша компанія почала його продавати з 2009-го року, і по сьогоднішній день нам не надходило жодної рекламації з приводу вигоряння кольору або проблем з відшаруванням покриття, не кажучи вже про передчасну корозію. Продукція ArcelorMittal зарекомендувала себе вже давно, і рівень її якості залишається стабільно високим, незважаючи на зростаючу конкуренцію і гонку виробників до здешевлення свого товару. Це матеріал без компромісів.

Не зайвим буде звернути увагу, що з 2019-го року компанія Рууккі (європейський лідер з виробництва металочерепиці) представила нову лінійку покрівельної продукції під брендом Rannila, в якій застосовується сировину заводу ArcelorMittal, на яку дається офіційна гарантія 10, 15 і 20 років в залежності від типу полімерного покриття.

Переваги:

  • чесна товщина металу (без мінусових допусків);
  • велика кількість цинку: 220 — 275 г/м²;
  • стійке до вигорання і подряпин полімерне покриття;
  • низька ціна;
  • широка гама кольорів за шкалою RAL;
  • різні покриття, які підходять для різного середовища експлуатації (Rolyester, Polyester Matt, DeepMat, UltraMatt, Crystal...);
  • відсутність перебоїв у поставках, що гарантує виконання замовлень в найкоротші терміни.
Monterrey
 
 
Rokua
 
 
Valencia
 
 

Який профіль вибрати?

Загалом, якщо ви шукайте якісний і недорогий покрівельний матеріал, то радимо вам звернути особливу увагу на металочерепицю Арселор (Німеччина, Польща ...). Переважна більшість профілювальних компаній мають у своєму асортименті цей метал, тому пропозицій на ринку маса і вибрати є з чого. На нашому сайті представлені більшість існуючих форм профілів, які доступні і в металі Арселор. Саме від вибору матеріалу залежить і її ціна. З дешевого металу виходить дешева покрівля, з дорогого - дорога (але якісна і довговічна). Форма хвилі в цьому питанні відіграє другорядну роль і впливає лише на зовнішній вигляд вашого будинку. Тому естетикою можна займатися після того, як ви визначитеся з бюджетом на матеріали і необхідним рівнем якості. Вибирайте той профіль, який вам сподобався зовні найбільше, тільки врахуйте, чим вище висота хвилі (що сприяє поліпшенню зовнішнього вигляду покрівельного покриття), тим дорожче ціна через збільшену витрату металу. Якщо вам не є принциповим зовнішній вигляд, то зупиняйтеся на профілі типу "Монтеррей". Він найекономічніший у виробництві, і ціна на нього буде найнижча. Інші види металочерепиці будуть дорожче. Так що, якщо хочете мати незвичайний вид даху, то за красу теж доведеться доплатити.

Купити металочерепицю Arcelor | Німеччина | Польща | дешево

Для оформлення замовлення потрібно надати перелік необхідних матеріалів і ми складаємо для вас комерційну пропозицію. По київському регіону можливий виїзд нашого інженера на об'єкт для зняття точних розмірів покрівлі (це безкоштовно). Якщо вас все влаштовує (ціна і кількість), ви вносите передоплату в нашу касу в розмірі 50-70% від загальної суми замовлення. Термін виконання замовлення зазвичай 3 робочих дні, рідко трохи довше (залежить від форми хвилі і місця виробництва металочерепиці). По готовності матеріалу Вам необхідно оплатити залишкову суму на замовлення і забрати товар з виробництва. Якщо необхідно, за додаткову плату ми можемо доставити всі покрівельні матеріали Вам на об'єкт.

Зв'язатися з нами можна за телефонами, вказаними в розділі контакты.

Металлочерепица Arcelor

Опубликовано: КиевДах
КиевДах

Контакти

Україна, м. Киев,
пр. Соборності, 2/1 (Левый берег, Ленинградская площадь, ТЦ "Дарниця")
Пн — Пт: 9:00 — 19:00;
Сб: 10:00 — 16:00 (тільки консультація);
Вс: выходной.
+38 (097) 405-58-95 (Киевстар)
+38 (099) 375-59-16 (Vodafone)
+38 (063) 940-75-43 (Lifecell)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оплата і повернення товару

Оплатити товар можна в касу нашого офісу (тільки готівка), на сайті картами Visa або Mastercard та за безготівковим розрахунком.

Повернення товару належної якості протягом 14 днів. Товар не повинен бути використаний. Товарна упаковка не повинна бути пошкоджена. На товарі не повинно бути пошкоджень (подряпин, вм'ятин, cколів). Доставка товару на склад постачальника оплачується силами або за рахунок покупця. Для оформлення повернення за готівку необхідно надати товарний чек про оплату і специфікацію до даного замовлення. Повернення товарів, придбаних за безготівковим розрахунком здійснюється згідно українського законодавства.
Матеріали, виготовлені на замовлення (металочерепиця, профнастил, покрівельні планки та ін.), поверненню і обміну не підлягають.
Повернення грошей після повернення товару на склад здійснюється протягом від одного до семи банківських днів.

visa mastercard liqpay

Умови доставки

Термін виконання замовлення на металочерепицю та профнастил 2 — 4 банківських дні.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт по Київському регіону (Газель — 12 грн / км в обидва напрямки). В інші регіони доставка може здійснюватися попутним вантажем або перевізниками. Товари довжиною до двох метрів могуть бути відправлені Новою Поштою або іншим перевізником.

Замовити дзвінок
Інтернет-магазин покрівельних матеріалів КиївДах, м. Київ, Україна

© 2013 – 2022 Публікація матеріалів даного сайту на сторонніх інформаційних ресурсах допускається тільки з посиланням на першоджерело або після письмової згоди правовласника. Посилання має бути відкрите для індексування пошуковими системами. Відсутність посилання в скопійованому авторському контенті, опублікованому на сторонньому веб сайті, або відсутність письмового дозволу на публікацію матеріалів в друкованих виданнях, вважається порушенням авторського права, що тягне за собою як адміністративну так і кримінальну відповідальність до 6 років. При виявленні порушення авторського права буде подано відповідну заяву у "Департамент кіберполиції України".
Давайте жити дружно . Поважайте працю інших людей.