Skip to main content


Пн - Пт: 9:00 - 19:00;
Сб: 10:00 - 16:00 (без відвантажень);
Нд: вихідний.

м. Київ, пр. Соборності, 2/1
ТЦ "Дарниця"

Натуральна черепиця

Керамічна та цементно-піщана

Категорії розділу

Braas
Braas
Виробництво: Німеччина, Польща, Франція, Угорщина
Benders
Benders
Швеція
Комплектация
Комплектация
натуральної черепиці

Товари


Сортування:
Товарів:
Виробник: Creaton
Черепиця Titania Ціна: від 86,20 / шт.
819,39 / м²
Виробник: BRAAS
Рядова черепиця Браас Кельтська Lumino
83,12
Ціна: від 58,19 / шт.
581,90 / м²
Виробник: BRAAS
Рядова черепиця Браас Балтійська Cisar
90,94
Ціна: від 63,66 / шт.
636,60 / м²
Виробник: BRAAS
Рядова черепиця Тевіва Cisar
126,71
Ціна: від 88,70 / шт.
887,00 / м²
Акція
Виробник: BRAAS
Рядова черепиця Галіан 12
134,69
Ціна: від 102,41 / шт.
1 167,73 / м²
Код: 1568
(2)
Акція! На колір мікс додаткова знижка 10%.
Виробник: BRAAS
Рядова черепиця Сигні 10V
209,48
Ціна: від 155,94 / шт.
1 513,98 / м²
Виробник: BRAAS
Рядова черепиця Вінтаж
138,59
Ціна: від 110,77 / шт.
1 263,06 / м²
Виробник: BRAAS
Рядова черепиця Мейзер 10V
184,90
Ціна: від 147,83 / шт.
1 463,66 / м²
Виробник: BRAAS
Рядова черепиця Монако
166,44
Ціна: від 119,86 / шт.
1 186,73 / м²
Виробник: BRAAS
Рядова черепиця Бельмонт
184,87
Ціна: від 147,83 / шт.
1 685,63 / м²
Виробник: BRAAS
Рядова черепиця Шато Ціна по запиту
Код: 5927
(2)
Виробник: BRAAS
Рядова черепиця Рубін 11V Ціна по запиту
Код: 1516
(1)

Керамічна та цементно-піщана натуральна черепиця

Натуральна черепиця одне з найдавніших покрівельних покриттів, яка використовується і донині.

Натуральна черепиця на даху будинку завжди свідчить про високий статус його власників так як по-перше – дах з такого покриття дуже привабливо виглядає, а по-друге вона просто не може коштувати дешево через особливості виробництва.

В основному, на ринку пропонують два види черепиці:

  • Цементно-піщана, з суміші піску, цементу та мінеральних пігментів.
  • Та традиційна керамічна черепиця, з обпаленої глини (особливих сортів) у формі фігурних плиток.

Цементно-піщана черепиця володіє дуже хорошими показниками по морозостійкості і кількості переходів через 0º. Так як бетон з часом тільки набирає свою міцність, довговічність такої натуральної черепиці вельми велика.

Керамічна черепиця є природним, екологічним продуктом. Її виготовляють з глиняної маси за допомогою формування, сушіння та подальшого випалення в печі тунельного типу, при температурі 1000 °С. В основному, для виготовлення використовують вторинну стрічкову глину (іноді з добавкою шамоту), яка містить значну кількість оксид заліза.

Це надає приємний і знаменитий червоно-коричневий відтінок. Також, перед випалом на поверхню черепиці наносять шар глазурі, яка передає блискучу захисну плівку.

При виготовленні черепиці виробники використовують різні методи формування, від чого залежить кінцева якість продукту. Дуже важливо при виробництві точно витримати геометрію черепиці, що б на даху вона щільно прилягала один до одного, не мала зазорів і не хиталася, створюючи отвори для потрапляння дощу і снігу.

Керамічна черепиця BRAAS виготовляється в індивідуальних формах, які постійно замінюються на нові. Протягом усього процесу виробництва, починаючи від формовки і закінчуючи випалюванням, черепиця знаходиться у формі, і витягується з неї вже будучи готовим виробом. Так Браас гарантує ідеальну геометрію своєї керамічної черепиці. Багато виробників користуються таким же методом виробництва, з тією лише різницею, що форми купуються на заводі BRAAS, які відслужили свій певний термін. Тому, у таких компаній зустрічаються черепки з відхиленням геометрії.

З недавніх пір, компанія займається продажем різних видів покрівельних робіт з'явилася думка, що керамічна черепиця стала менш популярною, і її витісняє металочерепиця. Це помилкова думка, оскільки у цих двох матеріалів різні характеристики. Керамічна черепиця просто зайняла свою нішу, як покрівельний матеріал преміум-класу.

Форма та моделі черепиці

Натуральна черепиця

За формою і методом пресування черепиця розділяється на пазову (штамповану або пресовану) і плоску (стрічкову). Крім того, для покриття коньків покрівлі випускається конькова черепиця.

Також, існує черепиця для будь-яких спеціальних потреб, і масово не використовується. Це торцева, вентиляційна, фронтонна, вальмова, Т-подібна, Х-образна.

Покриття черепиці

Залежно від виду покриття черепиця буває натуральна (без додаткового покриття), ангобірованна або глазурована.

  • ангоб - це змішана з водою порошкоподібна глина, в яку додані різні мінеральні речовини з вмістом різних оксидів металів, що дають при випалюванні відповідні кольори і відтінки. Ангоб мав широке поширення в античному керамічному виробництві.
  • глазур - являє собою склоподібну масу, яка містить оксиди металів, яку наносять на поверхню заготовки черепиці перед випалюванням. При високих температурах глазур твердне, утворюючи глянсовий захисний шар по всій поверхні черепиці.

Недоліки натуральної черепиці

  • Відносно висока вартість матеріалу. Особливо це актуально для найякіснішої, глазурованої черепиці. Матеріал має більший термін експлуатації і естетичну складову. Зрештою, натуральна черепиця вважається показником достатку та вишуканості. Тому ціна буде відповідна.

  • Монтаж повинен відбуватися вручну. Окремі елементи покрівлі укладаються один на одного, самі вони невеликі. Саме тому, вартість готового даху дорожче. Однак, для невеликих будинків це не критично. Особливо, якщо передбачається працювати своїми руками, незалежно від типу покрівельного матеріалу цей недолік мало актуальний.

  • Велика вага елементів. Існує думка, що під натуральну черепицю потрібно сильно підсилювати фундамент будинку і стропильну систему, так як вона важить близько 45 кг/м.кв. Компанія Monier, дистриб'ютор натуральної черепиці BRAAS, на своїх семінарах наводила такі аргументи щодо перевантаження даху натуральною черепицею. З приводу ваги все вірно, але є кілька але.
    При розрахунку несучої здатності стропильної системи конструкторами враховується не тільки вага покриття, але й природні чинники: вітрові та снігові навантаження. Так, зібрана стропильна система повинна витримувати на собі близько 300 кг/м.кв., Що вбереже від її руйнування при випаданні товстого шару снігу та вітряній погоді. І якщо порахувати у відсотках збільшуючи навантаження на дах із застосуванням натуральної черепиці, то зрозуміло, що не так вже й сильно потрібно посилити стропила у порівнянні, наприклад, з бітумною черепицею. Вага її досягає 15 кг/м.кв., Плюс вага OSB 12 мм. 6,5 кг/м.кв. Вже маємо 21,5 проти 45 кг, або 321,5 кг проти 345 кг. Разом, навантаження на вашу дах збільшиться всього на 6,8%. За великим рахунком цим можна і знехтувати. Але якщо сильно хочеться перестрахуватися, встановіть стропила не через 60 см., а через 50 і все буде надійно та довговічне.

  • Незначна крихкість матеріалу, яка проявляється при дуже великих механічних навантаженнях. Давайте скажемо правду - не існує ідеального матеріалу. Керамічна черепиця вимагає граничної акуратності в монтажі.

Саме тому, застосування цього матеріалу при будівництві технічних споруд і висотних будівель - не рекомендується.

Переваги натуральної черепиці

  1. У першу чергу, це велика довговічність. Натуральна черепиця має термін служби 200 років, гарантія виробниками дається порядку від 150 років. Це значно більше, ніж металлочерпиця, гарантія якої йде на 10-50 років.

  2. Висока стійкість до немеханічних впливів. Сюди входить: висока вологість, ультрафіолетове випромінювання, мороз і спека. Велика частина покрівельних матеріалів мають такий же ряд переваг. Це не унікальна перевага даного виду покрівлі, і все ж, керамічна черепиця має велику стійкість, за рахунок своїх характеристик (не варто забувати про глазуроване покриття).

  3. Простота в монтажі. Поділ на окремі елементи дозволяють монтувати покрівлю навіть на складних поверхнях. Виходить, що необхідність ручного укладання перетворюється на перевагу. А заміна окремих зламаних елементів, взагалі казка.

  4. Чудова шумоізоляція. Особливо актуально якщо в будинку знаходиться мансардний поверх, де Ви вирішили зробити дитині кімнату. Дощ не буде вибивати барабанний дріб по керамічній плитці.

  5. Ну і нарешті, самий переважний фактор. Керамічна черепиця котирується більш високо, показуючи в найкращому вигляді престиж та естетичні якості власника. Недарма, натуральну черепицю використовували ще в часи графів.

Натуральна черепиця

Де застосовують?

Звичайно, найкращим чином матеріал підходить для заміських будинків і особняків. Особливо, в зоні з жорсткими кліматичними умовами (різкі перепади температур, висока вологість і т.д). Завдяки своєму складу, натуральна черепиця не схильна до руйнування.

У такому випадку, ціна не сильно лякає (так як площа покриття не надто велика). А сам вага конструкції не стане чимось серйозним, так як сказано вище, при покрівлі натуральною черепицею, за замовчуванням враховується її вага.

Хочеться також сказати, що для міських сучасних будівель, а це торговельні та ділові центри, матеріал не надто доречний. Як з естетичного боку, так і практичної. Плюс, це фінансово не вигідно.

Ходові позиції цементно-піщано черепиці (Франкфурт і Таунас) є завжди на складі в Києві. Керамічна черепиця (Рубін 13V, Рубін 9V, Топаз, Опал, Смарагд, Гранат) привозяться під замовлення з Німеччини, але деякі позиції можуть так само бути на складі в Києві.

Ціни на черепицю прив'язані до курсу Євро, тому можуть змінюватися щодня. Ми намагаємося стежити за курсом і міняти його при зміні, але краще уточнювати їх у менеджера.

Термін поставки замовний черепиці 1-2 тижні (все залежить від нашої митниці). Всі розрахунки ведуться в національній валюті (у гривнях). Для запуску замовлення в роботу ви можете внести передоплату 50%, залишок вносите при відвантаженні по актуальному курсу. Для того, що б зафіксувати ціну, необхідно внести 70% передоплати, тоді залишок ви оплачуєте за фіксованим курсом на день внесення передоплати.

У нашому інтернет магазині з актуальними цінами можна купити натуральну (керамічну і цементно-піщану) черепицю BRAAS, Ондо, Creaton з доставкою по Києву і Україні в місто Фастів, Обухів, Бровари, Одеса, Харків, Львів, Рівне, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Житомир , Суми, Чернігів, Кривий Ріг, Тернопіль, Миколаїв та інші міста на підконтрольній території.

Натуральна черепиця

Опубликовано: КиевДах
КиевДах