Пн - Пт: 9:00 - 19:00;
Сб: 10:00 - 16:00 (без відвантажень);
Нд: вихідний.

м. Київ, пр. Соборності, 2/1
ТЦ "Дарниця"

Комплектация

натуральної черепиці
Сортування:
Товарів:
Битумна стрічка Plastter
Битумна стрічка Plastter
538.20
від 484.38 / рул.
Код: 1757
(6)
Виробник: Eurosystem Polska Sp. z. o. o.
Алюмінієва основа. Для ремонту і герметизації швів.
Сітка захисту карнизу
Код: 1213
(8)
Виробник: Abverg
Закриває вентиляційний зазор.
Поролоновий ущільнювач
Код: 934
(4)
Виробник:
Запобігає задування снігу під дах.
Кріплення конькового бруса (металеве) BL-50
Код: 1243
(1)
Виробник: 4Roof
Металевий тримач.
Alpha Wave Basic
Alpha Wave Basic Ціна по запиту
Код: 1214
(4)
Виробник: Damp Control
Для гідроізоляції примикання. Рулон 300 мм × 5 м.
Вакафлекс
Вакафлекс Ціна по запиту
Код: 1247
(3)
Виробник: BRAAS
Гідроізоляційна стрічка з алюмінієвою армовкою для обходу примикань
Закінчення звису (капельник)
Закінчення звису (капельник)
444.89
від 316.01 / шт.
Код: 1250
(1)
Виробник: 4Roof
Алюмінієва карнизна планка. Направляє потоки води з даху в жолоб водостоку.
Фігароль Плюс
Фігароль Плюс Ціна по запиту
Код: 1239
(1)
Виробник: BRAAS
Вентиляційна стрічка під гребень.
Delta-Vent Roll Maxx
Delta-Vent Roll Maxx
1605.77
від 1129.72 / рул.
Код: 1821
(2)
Виробник: Dörken
Вентиляційна стрічка конька з алюмінієвою сіткою.
Гребінь звису з вентиляцією
Гребінь звису з вентиляцією
64.90
55.19 / шт.
55.19 / м.п.
Код: 1248
Виробник: 4Roof
Для карниза під натуральну черепицю.
Клямер бічний
Клямер бічний Ціна по запиту
Код: 1238
Виробник: BRAAS
Для цементно-піщаної черепиці.
Ендова алюмінієва
Ендова алюмінієва
953.49
762.80 / шт.
Код: 1246
(1)
Виробник: 4Roof
Фігароль
Фігароль Ціна по запиту
Код: 1241
Виробник: BRAAS
Вентиляційна стрічка під гребень.
Черепиця для сходинки
Код: 1237
Виробник: BRAAS
Черепиця опорна для сходинки сажотруса з алюмінієвою вставкою.
Клямер для обрізаної черепиці Inox
Клямер для обрізаної черепиці Inox
3150.36
2677.80 / уп.
26.78 / шт.
Код: 1244
Виробник: 4Roof
Клямер для эндови
Клямер для эндови Ціна по запиту
Код: 1245
Виробник: BRAAS
Кляммер універсальний   D-107
Кляммер універсальний D-107
614.70
522.50 / уп.
5.23 / шт.
Код: 1502
Виробник: 4Roof
Для керамічної черепиці.
Снігозатримувальна драбина
Код: 1251
(1)
Виробник: BRAAS
Снігозатримання для натуральної черепиці.
Івер универсальний
Івер универсальний
222.55
155.78 / шт.
Код: 1240
Виробник:
Пластикова заглушка гребня
Клямра до керамічної черепиці «J» (D-105)
Код: 1501
Виробник: 4Roof
Для різаної керамічної черепиці.

Добірні елементи для комплектації даху з цементно-піщаної черепиці BRAAS. Конькова черепиця, фронтонна, вентиляційна, клямери для конька, черепиці, снігозатримувачі та інші елементи просто необхідні для створення надійного, не протікаючого даху. Купівля рядової черепиці це база для покрівельного покриття, але на одному базовому матеріалі не вийде побудувати надійний захист від негоди. На підставі багаторічного досвіду будівництва і експлуатації дахів з натуральної черепиці, інженерами BRAAS були створені ідеальні аксесуари для натуральної черепиці, що дозволяють функціонувати покрівельній системі весь термін служби рядовиї черепиці (50 років, і більше). Основну увагу слід приділяти найслабшим місцям, в яких може утворитися тіч. Такими місцями є примикання даху до вентиляційних каналів (димарів) і стін, прохідні елементи в покрівлі: антенні кабелі, магістралі від водонагрівальних колекторів, дроти сонячних батарей, що проходять через дахове покритіе. Також особливу увагу слід приділяти внутрішнім зламам скатів (єндови), коньках і ребрах даху, карнизних і фронтонних звисів.

Рядова черепиця хоч і має зачепи для монтажу на обрешітку, все одно мінімум 30% черепиці повинні бути надійно зафіксовані. Це захистить весь дах від зриву покриття вітром. Для фіксації використовують клямер для рядової черепиці. Вона має з одного боку вигнуту пластину для захоплення черепиці, з іншого боку загострений край на сталевому оцинкованому дроті, яким клямер забивається в абрешітку.

Для коньків та ребер застосовують конькову черепицю. Вона кріпиться на клямери для конька. Початок і кінець конька закриваються бетонним Івер. На початок ребер шатрового або вальмового даху ставиться коньок початковий з заокругленим краєм. З'єднання трьох коньків вальмового даху виконуються з'єднувачем коньків (трійником). Для запобігання попадання дощу, снігу та дрібних тварин під дах, під коньок укладають вентиляційну стрічку. Вона має по краях самоклейкі смуги, які щільно прилегають до черепиці, а по центру вентиляційний водонепроникний матеріал, що забезпечує вихід потоків повітря з підпокрівельного простору.

На бічні звиси скатів використовується фронтонна черепиця. Вона буває права і ліва, виробляється конкретно під певну модель рядової черепиці. Її функція в захисті від бокового вітру, який може знизу підірвати рядову черепицю.

Вентиляційна черепиця встановлюється при наявності перешкод в схилі даху для нормальної циркуляції повітря. Такими перешкодами можуть бути димоходи, мансардні вікна, і інші конструкційні елементи, що проходять наскрізь покрівельний пиріг. Якщо мова йде про обхід мансардного вікна, то необхідно ставити черепицю до вікна, для забезпечення виходу повітря, і над вікном, для забезпечення його припливу.

У внутрішніх зламах скатів даху, для гідроізоляції і відведення води у водостік, використовують металеву (в основному алюмінієву) ендову з ущільнювачами по краях, яку кріплять на спеціальні клямери. Вона монтується до укладання черепиці. Також, для розжолобків, з метою економії часу монтажу і грошей, існує половинчаста черепиця. Її монтують в місцях, де цілої черепиці багато. Проте, деяку черепицю в розжолобках все рівно доведеться різати по діагоналі. Для різаної черепиці існують спеціальний клямер. Вона дозволяє закріпити обрізану черепиці, що не має передбаченого місця зачепа для кріплення.

Примикання на даху є самим "хворим" місцем. Якщо дах тече, то в 90% випадках тут. Причиною тому є як не дотримання технології виконання примикання, так і використання неякісних і нетривких матеріалів, які перші рік-два справляються з поставленими їм завданнями, але швидко псуються і пропускаю воду всередину. Використовуючи правильно дорогі, але якісні аксесуари BRAAS, ви зможете забути про дах весь термін його експлуатації. Основними матеріалами тут є клейка стрічка на алюмінієвій основі та притискна планка примикання з алюмінію.

Карниз даху це свого роду фундамент покрівельної системи оскільки є її початком. Тут необхідно організувати правильний і достатній приплив повітря, і зібрати воду з даху в водостік. При цьому, все повинно виглядати акуратно і естетично. Для карниза існує ряд добірних елементів, що дозволяють вирішити всі завдання. До них відноситься алюмінієва карнизна планка (капельник), гребінець звису і захисна сітка карниза. Гребінь піднімає перший ряд черепиці та закриває отвори під нею, що утворюються в наслідок хвилястого профілю самої черепиці. Карнизна планка направляє всю вологу в жолоб водостічної системи (як з підпокрівельної мембрани так і з самого даху). Захисна сітка карниза закриває від птахів і гризунів вентиляційний покрівельний зазор.

На сайті вказана актуальна мінімальна ціна на комплектацію. Матеріали можна купити в Києві самовивозом або з доставкою по Україні.

Комплектация

Опубликовано: КиевДах
КиевДах

Контакти

Україна, м. Киев,
пр. Соборності, 2/1 (Левый берег, Ленинградская площадь, ТЦ "Дарниця")
Пн — Пт: 9:00 — 19:00;
Сб: 10:00 — 16:00 (тільки консультація);
Вс: выходной.
+38 (097) 405-58-95 (Киевстар)
+38 (099) 375-59-16 (Vodafone)
+38 (063) 940-75-43 (Lifecell)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оплата і повернення товару

Оплатити товар можна в касу нашого офісу (тільки готівка), на сайті картами Visa або Mastercard та за безготівковим розрахунком.

Повернення товару належної якості протягом 14 днів. Товар не повинен бути використаний. Товарна упаковка не повинна бути пошкоджена. На товарі не повинно бути пошкоджень (подряпин, вм'ятин, cколів). Доставка товару на склад постачальника оплачується силами або за рахунок покупця. Для оформлення повернення за готівку необхідно надати товарний чек про оплату і специфікацію до даного замовлення. Повернення товарів, придбаних за безготівковим розрахунком здійснюється згідно українського законодавства.
Матеріали, виготовлені на замовлення (металочерепиця, профнастил, покрівельні планки та ін.), поверненню і обміну не підлягають.
Повернення грошей після повернення товару на склад здійснюється протягом від одного до семи банківських днів.

visa mastercard liqpay

Умови доставки

Термін виконання замовлення на металочерепицю та профнастил 2 — 4 банківських дні.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт по Київському регіону (Газель — 12 грн / км в обидва напрямки). В інші регіони доставка може здійснюватися попутним вантажем або перевізниками. Товари довжиною до двох метрів могуть бути відправлені Новою Поштою або іншим перевізником.

Замовити дзвінок
Інтернет-магазин покрівельних матеріалів КиївДах, м. Київ, Україна

© 2013 – 2022 Публікація матеріалів даного сайту на сторонніх інформаційних ресурсах допускається тільки з посиланням на першоджерело або після письмової згоди правовласника. Посилання має бути відкрите для індексування пошуковими системами. Відсутність посилання в скопійованому авторському контенті, опублікованому на сторонньому веб сайті, або відсутність письмового дозволу на публікацію матеріалів в друкованих виданнях, вважається порушенням авторського права, що тягне за собою як адміністративну так і кримінальну відповідальність до 6 років. При виявленні порушення авторського права буде подано відповідну заяву у "Департамент кіберполиції України".
Давайте жити дружно . Поважайте працю інших людей.