Пн - Пт: 9:00 - 19:00;
Сб: 10:00 - 16:00 (без відвантажень);
Нд: вихідний.

м. Київ, пр. Соборності, 2/1
ТЦ "Дарниця"

Ondo


 • Натуральна черепиця Oндо

  Ondo

  Доступне рішення для покрівлі, яке зберігає Ваш дах в надійному стані завдяки натуральної черепиці від нового виробника.

  Ви знаєте, що при виборі натуральної черепиці існує маса нюансів. Не якісний склад матеріалу, завищена ціна.

  Щоб виключити такі проблеми при купівлі та використанні натуральної черепиці, з 2015 року українська компанія Ondо запустила якісний та довгостроковий продукт за доступну ціну, тому що в першу чергу дбає про українських споживачів.

  Виробництво:

  У виробництві натуральної черепиці та бетонної черепиці, компанія Ondo використовує італійське обладнання Vortex вищого класу.

  Для виготовлення черепиці застосовують тільки природні компоненти, такі як - пісок, вода, вапняк, окис заліза. Завдяки цьому фактори як вплив навколишнього середовища, ультрафіолету, дощу, снігу і навіть вітру – не дозволить формі натуральної черепиці змінитися.

  Для виробництва полімер-піщаної черепиці, виробник використовує безцементний бетон на основі полімерного зв'язування.

  Ondo не приховує етапи виробництва та притримується відкритого типу роботи, щоб кожен зміг переконатися в якості продукту.

  Техніка виготовлення натуральної черепиці досить проста. Вона складається з підготовки, дозування, перемішування природних компонентів (сюди входить річковий пісок, вода, окис заліза), формування черепиці методом прокату і пресування, а також фарбування і сушки. Щоб черепиця була стійка і зберігала хвилю і свої характеристики - її обпалюють при температурі 60 С°.

  За рахунок використання високоякісних натуральних компонентів, натуральна черепиця Ondo має стійкість в холодному кліматі і не руйнується від морозу. Черепиця стабільно залишається не змінною протягом 30 років!

  До складу бетонної маси додають особливі пігменти, які дозволяють матеріалу зберігати свій колір і бути стійким до сонячних променів. Також, підвищують міцність самої черепиці.

  Матеріал не вимагає впливу високих температур для виготовлення (а це додаткові установки та обладнання) - витрати енергії на виробництві мінімальне.
  Саме тому ціна на цементно-піщану черепицю низька .

  Виробництво черепиці досить економічне, а так як Ondo удосконалює етапи виробництва, матеріал став більш легким і зберіг у собі всі характеристики міцності, якими славиться керамічна черепиця.

  Властивості цементно-піщаної черепиці Ondo:

  Матеріал має підвищену стійкість до механічних впливів, черепиця дуже міцна. Якщо порівнювати її з керамічною черепицею, то цементно-піщана набагато твердіше. Для керамічної черепиці слід створювати спеціальні умови транспортування адже матеріал можна розбити та вимагає ретельного догляду.

  У той час, цементно-піщана черепиця це міцний бетон, який зруйнувати досить складно. Матеріал має широкий діапазон стійкості до різних температур, а якщо дотримуватися правил монтажу - підвищується рівень звукоізоляції.

  Чому користуючись цементно-піщаною черепицею Ви економите:

  Якщо Ви бажаєте насолоджуватися гарною черепицею, користуючись усіма перевагами і не переплачувати за матеріал – існує цементно-піщана черепиця, з різними видами профілю хвилі і наявністю колірної гами.

  Це ідеальна альтернатива керамічному даху, оскільки матеріал набагато дешевше. Зовні ж вони майже не відрізняються, на даху різниця не помітна, а якість залишається на рівні керамічної.

  Використовуючи цементно-піщаний дах Ви отримуєте довгий термін служби покрівлі протягом сотні років, це підтверджує наявністю багатьох європейських будівель, які досі перебувають у чудовому стані.

  За рахунок того, що за зовнішнім виглядом матеріал схожий на керамічну (різниця у формі), то за своєю структурою залишається з міцного бетону. Це означає, що черепиця є слабким акумулятором тепла, на відміну від того ж металу.

  Щоб показати про якість матеріалу, компанія Ondo має нормативні документи, в яких вказані вимоги до цементно-піщаної черепиці.
  Матеріал на 90% міцніше, ніж цього вимагає ДСТУ Б.В.2.7-6-94.

  10 переваг цементно-піщаної черепиці Ondo:

  1. Унікальна гарантія. Ondo надає винятковий сервіс, який не може дозволити собі жоден інший виробник. У гарантійному випадку буде замінена черепиця і компенсовані всі супутні витрати на доставку, демонтаж, монтаж. У деяких випадках гарантія поширюється на випадок якщо матеріал пошкоджується під час транспортування.
   Також є гарантія самої черепиці на 30 років.

  2. Ціна. Не варто боятися доступної ціни, та як це давно стало не показником якості. Просто порахуйте: виробництво матеріалу відбувається на території України, а отже відпадає потреба на логістику з інших країн і звичайно на митні послуги. Натуральна черепиця виготовляється тут і зараз, саме тому цінова політика навіть більше ніж доступна.

  3. Прийом повернень. Унікальна послуга тільки від виробника Ondo. Компанія повертає гроші за неушкоджений товар, якщо він залишився після будівництва.

  4. Європейська якість. Крім оперативного виробництва бетонної черепиці, Ondo використовує виключно європейське обладнання високого класу.

  5. Розмір. Завдяки якості виробництва, черепиця має однаковий розмір за рахунок чого легко вкладається. З нею не виникає проблем під час монтажу.

  6. Захист при транспортуванні. Завдяки наявності ущільнювачів між черепицею, матеріал захищений від виникнення потертостей і подряпин при доставці.

  7. Наявність матеріалу. Ondo гарантує постійну наявність цементно-піщаної черепиці. Вам не доведеться чекати поки матеріал який Ви вибрали з'явиться на складі.

  8. Престиж. Черепиця має витончені форми хвилі в природних відтінках, які завжди залишаються актуальними і надають будинку унікальний вид.

  9. Шумоізоляція. Покрівля з натуральної черепиці Ondo не вимагає фінансових витрат на додаткові матеріали для шумоізоляції. Матеріал відмінно поглинає звук при дощу та граді.

  10. Захист від вологи. У складі черепиці знаходяться компоненти, які не дозволяють воді ат волозі проникати в пори черепиці. Тому, натуральна черепиця стійка до морозів і не має властивості тріскатися.

  Багато хто визнає натуральною черепицею виключно керамічну, проте не знають що склад їх дуже схожий. Керамічна черепиця містить алюміній, окис силіцію, сульфат кальцію і залізо. Відмінності ж тільки в якій температурі обробляється глиняна маса, щоб матеріал затвердів.


  Для керамічної застосовується температура в 10000 С°, для бетонної ж досить 600 С°.

  Саме тому існує безліч помилок про матеріал, хто не користується цементно-піщаною черепицею, вирішивши, що матеріал має слабкіші характеристики ніж кераміка. Виробник Ondo успішно їх спростовує і показує, які плюси отримують від використання натуральної черепиці клієнти.

  Питання по черепиці

  Цементно-піщана черепиця не має властивостей збирати конденсат від вологи. Після спекотного дня відбувається швидка віддача тепла. Внаслідок цього, конденсація вологи призводить до появи в слабких місцях для провітрювання (стиків) - різного роду корозії і вигорання.

  Цементно-піщана черепиця Ondo нагрівається повільно і так само остигає. Виключає таке явище як конденсат на весь час експлуатації.

  Через свою вагу черепиці, конструкцію будівлі необхідно посилювати. Не вірте тим, хто намагається довести інакшу думку.
  Безсумнівно, навантаження зростає. Однак якщо розібратися і провести правильний монтаж, підсилити конструкцію потрібно всього на 15%, що окупається за рахунок самої міцності бетонної черепиці, так як вона має показники в рази більше ніж у решти типів матеріалу.

  Для цементно-піщаної черепиці дійсно потрібна вентиляція підпокрівельного простору. Можна використовувати конькову і спеціальну вентиляційну черепицю. Це значно подовжить термін експлуатації даху.

  Звичайним явищем для покрівлі це зростання моху, яке залежить від територіального знаходження будинку. Мох здатний рости навіть в екологічно чистих умовах. Однак так як натуральна черепиця Ondo має глянсову поверхню, поява моху на поверхні зводиться до мінімуму.

  Замовляючи цементно-піщану черепицю Ondo на нашому сайті, ви гарантовано отримуєте матеріал за низькими цінами, так як ми співпрацюємо безпосередньо з самим виробником.

  Також, зателефонувавши за номерами вказаними на сайті Ви користуєтеся професійною консультацією, яка надасть рішення за формою і кольором черепиці, що зробить Ваш будинок не тільки захищеним, але й зовні привертає.

  Якщо Ваша мета отримати надійний дах на багато років, сміливо набирайте номер, або приїжджайте в наш офіс за адресою Україна, м Київ, пр. Возз'єднання, 2/1 (Лівий берег, Ленінградська площа, ТЦ "Дарниця").

 • Натуральна черепиця Ondo

  Ondo

  Використовуючи цементно-піщану черепицю Ondo для покрівлі, Ви гарантуєте даху надійність і довгий період експлуатації. Матеріал не піддається впливу атмосферних явищ і зроблений з екологічного матеріалу.

  Цементно-піщана черепиця більш трудомістка в монтажі, проте з лишком окупається за рахунок своїх характеристик і довговічності.

  Монтаж черепиці

  Оптимальний кут нахилу повинен складати від 22 до 65 градусів. Такий кут дозволяє даху стати надійним захистом від вітрів та атмосферних опадів. Якщо кут понад 65 градусів, варто посилювати обрешітку. Якщо кут нахилу не потрапляє в заданий діапазон, потрібні додаткові матеріали для герметизації та гідроізоляції, тому рекомендуємо застосовувати гідроізоляційну плівку.

  Плівка укладається на стропила, напуск між смугами повинен становити не менше 20 см. Щоб плівку закріпити - використовуйте планки проміжної обрешітки.
  По закінченню укладання гідроізоляції, можна приступити до монтажу черепиці.

  Укладання черепиці

  Укладається цементно-піщана черепиця знизу вгору. У першу чергу закріплюйте нижній ряд, після, потрібно викласти один вертикальний ряд по шнуру. Зверніть увагу на його розмітку, оскільки за цими рядам проводиться подальше укладання всієї черепиці.

  Контролюйте прямолінійність і горизонтальність рядів. Для цього через кожні 5 рядів звіряйтеся по шнуру. У разі необхідності - останній ряд коригується.
  Закріплювати найкраще цвяхами або кляммерами.

  Ще одна особливість укладання цементно-піщаної черепиці.

  Першу і нижню черепицю вмонтовуйте з урахуванням спуску за край. Обов'язково закріпіть. Далі йде укладання нижнього ряду, щоб не було підриву крайніх черепиць вітром, ретельно їх закріпіть. Цей момент контролюйте.

  Найкраще кріплення черепиці відбувається за допомогою укладання в шаховому порядку, якщо його кут нахилу від 12-22 і 65-90 градусів.

  Стропила та обрешітку навантажуйте рівномірно . Складайте черепицю стопками по 5 штук на всій площі даху, щоб не було пролому обрешітки або стропил.

  Щоб не допустити потрапляння вологи всередину і поліпшити вентиляцію, останню черепицю укладайте так, щоб вона виступала за межі стіни.

  Використовуйте коньки, для укривання верху даху. При монтажі використовуйте коньковий брус. Він кріпиться спеціальним утримувачам.

  Для закриття доступу до нижньої поверхні конька - використовуйте спеціальну вентиляційну стрічку (вона також забезпечує прохідність повітря), яка кріпиться між коником і брусом. При монтажі користуйтеся спеціальною бічною черепицею, яка забезпечує покрівлю від дощу і вітру. Нахлест повинен становити 120 мм. Скіс кріпиться за допомогою цвяхів або шурупів.

  Які є доповнення для черепиці:

  • Фронтонна черепиця;
  • Конькова черепиця;
  • З вентиляційними каналами;
  • З отворами для провідників;

  Дані види використовуються в покрівлі, щоб зробити її більш надійною, а роботу зробити менш трудомісткою.

  Дотримуючись цих правил, Ви впевнено використовуєте всі якості цементно-піщаної черепиці і зберігаєте зовнішній вигляд даху на багато десятиліть. Завдяки черепиці Ondo можна не турбується про передчасну заміні покрівлі будинку.

Виробництво черепиці зупинено. Залишків немає. Рекомендуємо BRAAS

Ondo

Опубликовано: КиевДах
КиевДах

Контакти

Україна, м. Киев,
пр. Соборності, 2/1 (Левый берег, Ленинградская площадь, ТЦ "Дарниця")
Пн — Пт: 9:00 — 19:00;
Сб: 10:00 — 16:00 (тільки консультація);
Вс: выходной.
+38 (097) 405-58-95 (Киевстар)
+38 (099) 375-59-16 (Vodafone)
+38 (063) 940-75-43 (Lifecell)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оплата і повернення товару

Оплатити товар можна в касу нашого офісу (тільки готівка), на сайті картами Visa або Mastercard та за безготівковим розрахунком.

Повернення товару належної якості протягом 14 днів. Товар не повинен бути використаний. Товарна упаковка не повинна бути пошкоджена. На товарі не повинно бути пошкоджень (подряпин, вм'ятин, cколів). Доставка товару на склад постачальника оплачується силами або за рахунок покупця. Для оформлення повернення за готівку необхідно надати товарний чек про оплату і специфікацію до даного замовлення. Повернення товарів, придбаних за безготівковим розрахунком здійснюється згідно українського законодавства.
Матеріали, виготовлені на замовлення (металочерепиця, профнастил, покрівельні планки та ін.), поверненню і обміну не підлягають.
Повернення грошей після повернення товару на склад здійснюється протягом від одного до семи банківських днів.

visa mastercard liqpay

Умови доставки

Термін виконання замовлення на металочерепицю та профнастил 2 — 4 банківських дні.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт по Київському регіону (Газель — 12 грн / км в обидва напрямки). В інші регіони доставка може здійснюватися попутним вантажем або перевізниками. Товари довжиною до двох метрів могуть бути відправлені Новою Поштою або іншим перевізником.

Замовити дзвінок
Інтернет-магазин покрівельних матеріалів КиївДах, м. Київ, Україна

© 2013 – 2022 Публікація матеріалів даного сайту на сторонніх інформаційних ресурсах допускається тільки з посиланням на першоджерело або після письмової згоди правовласника. Посилання має бути відкрите для індексування пошуковими системами. Відсутність посилання в скопійованому авторському контенті, опублікованому на сторонньому веб сайті, або відсутність письмового дозволу на публікацію матеріалів в друкованих виданнях, вважається порушенням авторського права, що тягне за собою як адміністративну так і кримінальну відповідальність до 6 років. При виявленні порушення авторського права буде подано відповідну заяву у "Департамент кіберполиції України".
Давайте жити дружно . Поважайте працю інших людей.