Пн - Пт: 9:00 - 19:00;
Сб: 10:00 - 16:00 (без відвантажень);
Нд: вихідний.

м. Київ, пр. Соборності, 2/1
ТЦ "Дарниця"

Паркан «жалюзі»


Сортування:
Товарів:
Ламель для паркана «жалюзі» Arcelor (Польща) 0,5 ZN225 PEMA
Код: 11071
(1)
Виробник: Kievdah
Секція паркана «жалюзі» (1,5х2) Arcelor (Польща) 0,5 ZN225 PEMA
Код: 11073
(2)
Виробник: Kievdah
Секція паркана «жалюзі» (1,5х2) SSAB 0,5 ZN275 Rough matt
Код: 11077
(4)
Виробник: Kievdah
Ламель для паркана «жалюзі» SSAB 0,5 ZN275 Rough matt
Код: 11075
Виробник: Kievdah
Планка для паркана «жалюзі» SSAB 0,5 ZN275 Rough matt
Код: 11076
Виробник: Kievdah

Паркан-жалюзі

Паркан-жалюзі — сучасний вид огорожі, альтернатива конструкцій з профнастилу або паркану. Отримав назву через зовнішню схожість зі світлозахисними жалюзі. Кожна секція заповнюється сталевими вузькими ламелями, закріпленими похило. Такі паркани оригінально виглядають і добре пропускають повітря, зберігаючи при цьому візуальну непрозорість.

Виробництво

Для виготовлення парканів-жалюзі використовується оцинкована сталь товщиною 0,35—0,5 мм з захисно-декоративним полімерним покриттям. Листи металу нарізаються на заготовки певної ширини і довжини, потім смуги пропускаються через спеціальний профілювання верстат. Прокатка здійснюється за допомогою ідеально відполірованих роликів, що не залишають на кришці подряпини. При цьому формується профіль з поздовжніми ребрами жорсткості і полками для кріплення елементів до каркасу. Всі гострі краї завальцовиваются, що забезпечує безпеку як при монтажі, так і при експлуатації конструкції.

Як декоративно-захисного покриття застосовуються напилення з поліестеру, порошкове фарбування, а також інноваційна технологія створення принтів з прозорим захисним шаром. Поверхня може бути гладкою або дрібнозернистою, глянсовою або матовою, однотонної або з імітацією дерева, каменю, цегли.

Ми використовуємо метал від найбільших виробників - Ruukki (Фінляндія), Arcelor (Польща, Німеччина, Бельгія), Dongbu (Корея), Arvedi (Італія), US Steel (Словаччина), Модуль (Україна), Sutor (Китай). Їх продукцію характеризують високу якість, відмінні декоративні властивості, стійкість до механічних ушкодженнями і атмосферного впливу.

Переваги

Шанувальників забору-жалюзі з кожним днем стає все більше. Багатьох приваблює його незвичайний вид, але це не єдина цінна якість. Плюсів у таких конструкцій дуже багато:

 • довговічність - завдяки надійній антикорозійного захисту термін служби металу досягає 50 років;
 • проникність - якою б висоти не був паркан, немає відчуття глухого замкнутого простору;
 • європейський дизайн - горизонтальне розташування планок, яскрава палітра кольорів, різноманітність малюнків і текстур дозволяє підібрати матеріал відповідно до свого смаку;
 • стійкість до вітрових навантажень - завдяки невеликим просвіту між ламелями, пропускає потоки повітря, навіть при сильних вітрах немає ризику деформацій або зриву секцій (на відміну від суцільних);
 • стійкість до вицвітання - полімерне покриття в складі має УФ-стабілізатори, що відображають велику частину сонячних променів, що сприяє збереженню яскравості кольору;
 • невимогливість у догляді — паркан-жалюзі не потрібно регулярно підфарбовувати, обробляти просоченнями і т.д., протягом усього терміну служби він зберігає привабливий вигляд;
 • низька вага - навантаження від ваги секцій на опори мінімальна, 1 кв.м огорожі важить всього 4,5—6 кг;
 • простий монтаж - завдяки продуманій системі кріплення паркан можна швидко встановити своїми руками;
 • звукопоглинальні властивості - відзначається зниження шуму на 10—25 дБ.

Паркани-жалюзі — надійний бар'єр від сторонніх поглядів, одночасно зберігає огляд з боку ділянки. Цей унікальний ефект забезпечується похилим розташуванням ламелей, при якому зона поблизу огорожі потрапляє в поле зору стояла поряд. Втім, ступінь закритості можна відрегулювати самостійно. Якщо збільшити крок установки ламелей, паркан вийде більш ажурним, пропускає світло.

Застосування

Огородження типу жалюзі активно використовуються там, де досить високі вимоги до зовнішнього вигляду. Це:

 • присадибні, дачні або садові ділянки;
 • кафе, ресторани, дитячі майданчики, місця відпочинку;
 • території парків, дворів, дитсадків, шкіл і т.д.

З сталевих жалюзі можна виготовляти хвіртки, ворота, перегородки для зонування саду або ділянки. Завдяки продувності забору на прилеглій території немає застою повітря, і рослини не відчувають ніякого дискомфорту.

Секції з сталевих планок можна кріпити до будь-яких стовпів: до бюджетних з профільної труби або більш дорогим цегляним, кам'яним, з грунтовним стрічковим фундаментом. У всіх випадках забір-жалюзі буде виглядати доречно і естетично.

Види і комплектація

Залежно від розташування декоративного покриття паркани-жалюзі бувають:

 • односторонні - лицьова сторона знаходиться зовні;
 • двосторонніми - обидві сторони лицьові.

Односторонні секції виготовляються з металу, де захисно-декоративне покриття нанесено тільки на одну поверхню. Ламелі формуються у вигляді вигнутих пластин з двома полками і з'єднує їх стінкою, з орієнтацією полімерного шару на зовнішню сторону. Це більш недорогі конструкції, ніж двосторонні. З внутрішньої сторони паркану буде видна погрунтувати поверхню металу. Як правило, вона світлого кольору, тому вид досить акуратний і нейтральний. Стандартна товщина односторонніх секцій - 40, 60 і 80 мм. Крок ламелей 90-120 мм.

Двосторонні жалюзі дорожчі. Вони виготовляються в 2 варіантах:

 • з металу з двостороннім захисно-декоративним покриттям;
 • зі сталі з одностороннім покриттям, але кожна ламель профільована таким чином, що є дві однакових симетричних частини (наприклад, профіль "ялинка").

Симетричні жалюзі відрізняються не тільки формою ламелей, де лицьова і зворотна сторона повністю ідентичні, але і меншим кроком установки. Він становить 50 або 70 мм. При такому розташуванні забезпечується одночасно візуальна захищеність території і хороша циркуляція повітря.

Комплектація стандартного набору для забору типу жалюзі включає:

 • горизонтальні ламелі шириною 80-110;
 • бічні П-планки - по 2 шт. на секцію;
 • підсилює центральна планка - плоска або М-образна, 1 шт. при довжині секції 2 м;
 • верхня планка - для оформлення верху конструкції;
 • бічні декоративні планки - 4 шт. (В деяких комплектаціях).

Також можуть бути передбачені заклепки витяжні в колір покриття забору. Якщо їх немає, кріплення купується окремо. Допускається використовувати покрівельні саморізи відповідного кольору.

Особливості монтажу

Паркани-жалюзі зручніше встановлювати вже на місці, ніж перевозити готові секції. Поставляються деталі в упакованому вигляді в захисній плівці, яку перед монтажем необхідно зняти.

На ділянці попередньо повинні бути встановлені стовпи. Рекомендований крок до 2,5-3 м. При більшій ширині паркан може розгойдуватися вітром.

Товщина і висота стійок повинні бути не менше відповідних габаритів секцій. При необхідності можна замаскувати стовпи декоративними накладками. Якщо рельєф місцевості складний, бажано підготувати стрічковий фундамент, він закриє всі нерівності.

знадобляться:

 • шуруповерт зі свердлами по металу;
 • саморізи покрівельні в колір забору;
 • маркер;
 • рівень;
 • лінійка;
 • заклепочник з кольоровими заклепками.

Перед початком робіт на бічних несучих планках за допомогою маркера і лінійки розмічаються місця кріплення ламелей.

Порядок монтажу забору-жалюзі:

 1. П-планки фіксуються саморізами до опор за кроком 40-50 см.
 2. Установка ламелей починається знизу. Кожен елемент кріпиться 4 саморізами або заклепками до бічних планок (по 2 з передньої і задньої сторони). Точка кріплення повинна бути розташована на відстані 25 мм від краю ламелі. Для швидкості і зручності рекомендується використовувати шаблон.
 3. Положення кожного горизонтального елемента контролюється рівнем.
 4. Посередині прольоту за допомогою саморізів або заклепок кріпиться підсилює планка. Разом з ламелями вона утворює стійкий просторовий каркас, що перешкоджає деформації. При довжині секції більше 2 м бажано встановлювати 2 планки.
 5. Зверху фіксується декоративна планка для додання конструкції закінченого вигляду.

Якщо потрібно виготовити хвіртку або ворота, зручніше зняти полотно з петель і працювати в горизонтальному положенні. Також рекомендується відразу вставити всередину всю стопку ламелей, так як після заповнення деякої частини профілів зробити це буде вже неможливо.

Як обрати

Щоб зорієнтуватися в різноманітті пропозицій, потрібно враховувати:

 • який паркан краще - односторонній або двосторонній, наскільки необхідно, щоб огляд з внутрішньої сторони був такий же, як із зовнішнього;
 • якість матеріалів при зовнішньому огляді - не повинно бути погнутостей, подряпин і інших пошкоджень покриття, інакше метал почне швидко іржавіти;
 • безпека - краю повинні бути завальцьовані;
 • довговічність - метал повинен бути не надто тонким, інакше під дією власної ваги і вітрових навантажень планки можуть погнутися;
 • витрата - на 1 м висоти знадобиться 10 ламелей, якщо зменшувати цю кількість, паркан буде проглядатися.

Щоб визначити необхідну кількість ламелей для свого паркану, перед покупкою бажано заздалегідь зробити розрахунок. Рекомендується замовити виготовлення відразу всього обсягу. Це гарантує, що колір всіх елементів буде однаковий, оскільки партії металу можуть злегка відрізнятися за забарвленням.

Паркани-жалюзі від компанії KievDah

У нас ви зможете купити паркан-жалюзі з якісного металу за найкращими цінами. Завжди в наявності матеріали з декоративним покриттям різних кольорів, з ефектом сталевого оксамиту або текстурою дерева. Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання і допоможемо вибрати те, що найбільше відповідає вашим інтересам. Надаємо знижки на великі покупки, організуємо доставку своїм або попутним автотранспортом, а також поштою. Зателефонуйте або напишіть нам, чекаємо вас в соцмережах для спілкування.

Паркан «жалюзі»

Опубликовано: КиевДах
КиевДах

Контакти

Україна, м. Киев,
пр. Соборності, 2/1 (Левый берег, Ленинградская площадь, ТЦ "Дарниця")
Пн — Пт: 9:00 — 19:00;
Сб: 10:00 — 16:00 (тільки консультація);
Вс: выходной.
+38 (097) 405-58-95 (Киевстар)
+38 (099) 375-59-16 (Vodafone)
+38 (063) 940-75-43 (Lifecell)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оплата і повернення товару

Оплатити товар можна в касу нашого офісу (тільки готівка), на сайті картами Visa або Mastercard та за безготівковим розрахунком.

Повернення товару належної якості протягом 14 днів. Товар не повинен бути використаний. Товарна упаковка не повинна бути пошкоджена. На товарі не повинно бути пошкоджень (подряпин, вм'ятин, cколів). Доставка товару на склад постачальника оплачується силами або за рахунок покупця. Для оформлення повернення за готівку необхідно надати товарний чек про оплату і специфікацію до даного замовлення. Повернення товарів, придбаних за безготівковим розрахунком здійснюється згідно українського законодавства.
Матеріали, виготовлені на замовлення (металочерепиця, профнастил, покрівельні планки та ін.), поверненню і обміну не підлягають.
Повернення грошей після повернення товару на склад здійснюється протягом від одного до семи банківських днів.

visa mastercard liqpay

Умови доставки

Термін виконання замовлення на металочерепицю та профнастил 2 — 4 банківських дні.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт по Київському регіону (Газель — 12 грн / км в обидва напрямки). В інші регіони доставка може здійснюватися попутним вантажем або перевізниками. Товари довжиною до двох метрів могуть бути відправлені Новою Поштою або іншим перевізником.

Замовити дзвінок
Інтернет-магазин покрівельних матеріалів КиївДах, м. Київ, Україна

© 2013 – 2022 Публікація матеріалів даного сайту на сторонніх інформаційних ресурсах допускається тільки з посиланням на першоджерело або після письмової згоди правовласника. Посилання має бути відкрите для індексування пошуковими системами. Відсутність посилання в скопійованому авторському контенті, опублікованому на сторонньому веб сайті, або відсутність письмового дозволу на публікацію матеріалів в друкованих виданнях, вважається порушенням авторського права, що тягне за собою як адміністративну так і кримінальну відповідальність до 6 років. При виявленні порушення авторського права буде подано відповідну заяву у "Департамент кіберполиції України".
Давайте жити дружно . Поважайте працю інших людей.