Skip to main content


Пн - Пт: 9:00 - 19:00;
Сб: 10:00 - 16:00 (без відвантажень);
Нд: вихідний.

м. Київ, пр. Соборності, 2/1
ТЦ "Дарниця"

Пінополістирол

Вологостійка теплоізоляція
Сортування:
Товарів:
Виробник: Термопласт
Пінопласт (ПСБ-С) Ціна по запиту
Код: 1692
(5)
Для утеплення підлог, стін, фасадів, покрівлі.

Пінопласт ПСБ-С

ПСБ (пінопласт) розшифровується як пінополістирол суспензійний безпресовий. Пінопласт в будівництві застосовується для утеплення підлог, стін, фасадів, покрівлі. Його укладають під стяжку на підлогах і плоскій покрівлі, використовують в системі мокрих штукатурних фасадів, збірних і монолітних сендвіч панелей, поміщають між кроквами покрівельної конструкції. Спінений полістирол має дуже гарний термічний опір, низьку вагу і достатню пружність. Ці властивості дають застосовувати пінопласт у багатьох проектах, що вимагають якісної теплоізоляції.

Пінопласт це пінополістирол, який виробляється за допомогою спінювання гарячим повітрям дрібних гранул полістиролу, попередньо просочених природним газом або вуглекислим газом. Кульки, збільшуються в розмірі в 10-30 разів і заповнять весь обсяг форми, після чого вони спіка.ться між собою. Якщо мова йде про будівельну теплоізоляцію, то формою служить кубічна ємність. Після затвердіння його нарізають гарячою струною на плити необхідної товщини. Для додання теплоізоляції самозатухающих властивостей, при вспіненні застосовують спеціальні добавки - антипірени, і негорючий газ. Пожежобезпечний пінопласт має в кінці маркування -С, тобто, ПСБ-С - пінополістирол суспензійний безпресовий самозатухаючий.

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол виготовляється з того ж матеріалу що і звичайний білий пінопласт - полістирольні кульки. Відмінність полягає лише в способі виробництва, що в кінцевому результаті дає дуже великі відмінності між цими двома дуже схожими за складом теплоізоляційними матеріалами. Екструдований пенополісітірол має у своїй структурі закриту клітинку, яка не пропускає через себе ні воду ні вологу ні повітря.

Найефективніший теплоізолятор це повітря в нерухомому стані (λ=0,036), і в екструдованому пінополістиролі створюється дуже наближені умови до даної вимоги. На сьогоднішній день він є найтеплішим теплоізоляційним матеріалом (λ=0,038), доступним на будівельному ринку.

Також, це дуже міцний матеріал при дуже низькій щільності (25-40 кг/м³). Він настільки добре витримує навантаження, що його укладають на півночі під залізничне полотно, що вже там говорити про стяжці на вашій теплій підлозі або на плоскій покрівлі будівлі.

При всіх своїх переваги у нього також є свої недоліки. Головний з них - сильна горючість з виділенням токсичного диму. У зв'язку з цим, його не рекомендують використовувати всередині приміщення без вогневого захисту. Існує два типи утеплювача по горючості: горючий (Г4) і слабогорючий (Г1). Слабогорючість досягається шляхом додавання спеціального газу в структуру утеплювача, який призводить до самозагасання утеплювача і не дає поширювати вогню.

Але, завдяки абсолютній водонепроникності і майже нульовому водопоглинанню, цей матеріал ідеально підходить для утеплення фундаментів будівель, підлоги, вимощення будинку. А при використанні в цих місцях мінераловатних утеплювачів призведе до їх набухання від вологи і повної втрати теплоізоляційних характеристик.

Робочі характеристики такого утеплювача обмежені 75 °С,через що ним не можна утеплювати котли, печі, димоходи й будь-які інші гарячі поверхні.

Переваги:

  • максимальна теплоізоляція при мінімальній товщині
  • велика міцність на стиск
  • абсолютно вологостійка
  • легкий

Недоліки:

  • горючий (Г1-Г4)
  • паропроникний
  • виділяє їдкий дим при горінні

Пінополістирол

Опубликовано: КиевДах
КиевДах