Пн - Пт: 9:00 - 19:00;
Сб: 10:00 - 16:00 (без відвнтажень);
Нд: вихідний.

м. Київ, пр. Соборності, 2/1
ТЦ "Дарниця"

Мансардні вікна

Монтуються в дах.

Категорії розділу

Roto
Roto
Виробництво Німеччина
Velux
Velux
Выробництво Данія

Товари


Сортування:
Товарів:
Люк Lucarno WDL R27 H
Люк Lucarno WDL R27 H
3513.90
від 3513.90
Код: 492
(9)
Виробник: Roto
Для холодного горища.
Оклад Roto EDR Rx 1х1
Оклад Roto EDR Rx 1х1
1462.91
від 1170.33
Код: 1096
(5)
Виробник: Roto
Для вікон Designo. Одинарний оклад для плоскої чи профільованої покрівлі.
Шторки затемнюючі ZRV M
Код: 542
(5)
Виробник: Roto
Для вікон Designo. Забезпечує повне затінення. Ручне керування.
Зовнішня ролета Roto Therm ZRO M
Зовнішня ролета Roto Therm ZRO M
16085.96
від 15281.69
Код: 1998
(3)
Виробник: Roto
Для вікон серії Designo. Додаткова безпека і можливість повного затінення.
Шторка сонцезахисна Roto Standard ZRS M
Код: 607
(3)
Виробник: Roto
Для вікон серії Designo. Захист від сонячного світла і сторонніх очей. Фіксація у трьох положеннях.
Москітна сітка Roto ZRI Transparec
Код: 2006
(1)
Виробник: Roto
Надтонка. Захист від комах з покращеним провітрюванням приміщення.
Ціни вказані для вікон Roto серії R8 (верхня вісь обертання). На інші моделі ціни розраховуються індивідуально, згідно розмірів віконного отвору.
Москітна сітка Roto ZRI Standart
Код: 2004
(1)
Виробник: Roto
Захист від комах з оптимальним провітрюванням приміщення.
Ціни вказані для вікон Roto серії R8 (верхня вісь обертання). На інші моделі ціни розраховуються індивідуально, згідно розмірів віконного отвору.
Зовнішній маркізет Roto Screen ZAR QM
Код: 1985
(2)
Виробник: Roto
Для вікон Roto Q. Зменшує проникнення сонячного теплового випромінювання на 70%, забезпечуючи оптимальне освітлення приміщення.
Зовнішня ролета Roto Therm ZRO E / EF
Код: 1984
(5)
Виробник: Roto
Для вікон серії Designo. Додаткова безпека і можливість повного затінення. Дистанційне керування.
Зовнішня ролета Roto Therm ZRO QE / QF
Код: 1986
(2)
Виробник: Roto
Для вікон Roto Q. Додаткова безпека і можливість повного затінення. Дистанційне керування.
Шторки затемнюючі ZRV E
Шторки затемнюючі ZRV E
13612.96
від 12932.41
Код: 1995
(5)
Виробник: Roto
Для вікон Designo. Забезпечує повне затінення. Дистанційне керування.
Зовнішній маркізет Roto Screen ZAR M
Код: 1983
(3)
Виробник: Roto
Для вікон серії Designo. Зменшує проникнення сонячного теплового випромінювання на 70%, забезпечуючи оптимальне освітлення приміщення.
Жалюзі Roto ZJA M
Жалюзі Roto ZJA M від 3517.41
Код: 1982
(4)
Виробник: Roto
Для мансардних вікон серії Designo. Ручне керування.
Шторка сонцезахисна Roto Exclusiv ZRE M
Код: 609
(3)
Виробник: Roto
Для вікон серії Designo. Захист від сонячного світла і сторонніх очей. Фіксація в будь-якому положенні.
Вікно Roto Designo Comfort i8 WDI I89P K WD
Вікно Roto Designo Comfort i8 WDI I89P K WD
145026.26
від 116020.83
Код: 1781
(2)
Виробник: Roto
Пластикове вікно на дистанційному керуванні з верхньою віссю обертання і термоізоляцією рами. Двокамерний склопакет з криптоном. Внутрішнє скло триплекс, зовнішнє антиконденсатне.
Шторка сонцезахисна Roto Exclusiv ZRE QM
Код: 1980
(2)
Виробник: Roto
Для вікон Roto Q4. Захист від сонячного світла і сторонніх очей. Фіксація в будь-якому положенні.
Плісирована шторка Roto ZFA M
Код: 1981
(3)
Виробник: Roto
Гофрована шторка з варіантами світлопроникних і затіняючих тканин.
Шторка сонцезахисна Roto Standard ZRB QM
Код: 1979
(2)
Виробник: Roto
Для вікон Roto Q4. Захист від сонячного світла і сторонніх очей. Фіксація в трьох положеннях.
Шторки затемнюючі ZRV QM
Шторки затемнюючі ZRV QM
4017.00
від 3213.60
Код: 1977
(1)
Виробник: Roto
Для вікон Roto Q4. Забезпечує повне затінення. Ручне керування.
Вікно Velux GZR 3050B
Вікно Velux GZR 3050B
5930.00
від 5040.50
Код: 988
(6)
Виробник: Velux
Дерев'яне вікно без утеплення рами з однокамерним склопакетом. Pучка знизу.

На нашому сайті надані максимально низькі ціни на всі пропоновані мансардні вікна Рото і Велюкс. Ми працюємо як в Києві, так і по всій Україні. Відправка Вікон перевізниками (Автолюкс, Нова Пошта, Делівері, Інтайм та іншими).

Вікна рото мають тільки позитивні відгуки. Це стало можливим завдяки чудовій німецькій якості продукції і великій популярності даної марки мансардних вікон.

У кожному будинку зі скатним дахом є горищне приміщення. До недавнього часу в нашому регіоні воно використовувалося лише як комора для зберігання непотрібних речей. Зі зростанням цін на будівництво і з підвищенням податків на житлоплощу люди почали замислюватися про більш ефективне використання всіх приміщень будівлі.

З появою нових революційних будівельних матеріалів з'явилася можливість облаштування горищного приміщення в повноцінну житлову кімнату з усіма зручностями та комфортом.

Основні вимоги до житлового приміщення це що б у ньому було сухо, тепло і світло. Саме природне, сонячне світло здатне створити сприятливі умови для людини в житловому приміщенні. Але не завжди в мансарді є можливість встановити традиційні фасадні вікна. У такому випадку на допомогу приходять прості в монтажі і дуже функціональні мансардні вікна . Головними їх відмінностями від звичайних, є можливість установки під кутом від 15° до 90°. Це дозволяє встановлювати їх прямо в дах будівлі над освітлюваним приміщенням.

Щоосені в середніх широтах Європи настає сезон дощів, що триває майже до середини зими. Мансардні вікна повністю герметичні і здатні витримувати будь-які проливні дощі з ураганним вітром і при цьому зберігати ваше приміщення в сухості. Це можливо завдяки тому, що їх конструкція з особливою технологією монтажу, повністю виключає потрапляння вологи в підпокрівельний простір або кімнату.

Енергозберігаючі особливості

Газ і електрика в наші дні тільки дорожчають, втім, як і всі інші природні ресурси. Через це все більшої актуальності в наш час набирає питання про енергозбереження і збереження ресурсів нашої планети. По цьому, слід якомога ретельніше поставитися до питання теплоізоляції вашого будинку загалом, і мансардного поверху зокрема. Так, чим тепліше ви зробите ваш будинок, тим менше енергоресурсів знадобиться для його опалення. Іншими словами, чим більше ви вкладете в теплоізоляцію будинку на етапі будівництва, тим менше вам доведеться витрачати коштів на його опалення в процесі експлуатації. Сучасні мансардні вікна обладнані особливими склопакетами, які заповнені спеціальним інертним газом, який сприяє мінімальної теплопровідності і максимальному збереженню тепла в приміщенні. На додаток до теплих склопакетів, мансардні вікна Roto комплектують теплозберігаючими блоками, які встановлюють на заводі навколо віконної рами. Утеплений оклад зменшує теплопередачу в самому незахищеному місці - стик даху з рамою, та за рахунок виключення містків холоду зменшують загальну теплопровідність скла до 15%.

Відмінності

При виборі мансардних вікон покупці часто стикаються з величезним асортиментом продукції, і часто беруть просто найдешевше, не розібравшись в особливостях, перевагах і недоліках тієї чи іншої моделі.

Вікна відрізняються, насамперед, розмірами, так само важливу роль відіграє його конструкція і спосіб відкривання його стулки. Існує чотири типи відкривання стулки, що дозволяє підібрати модель для будь-якого приміщення, і не випробовувати трудність в подальшій експлуатації.

Roto R4 з центральною віссю обертання.

Самим стандартним рішенням на сьогоднішній момент є мансардні вікна з центральною віссю повороту. Таке вікно легко відкривається і фіксується у відкритому положенні. Оскільки стулка підвішена в зоні власного центру ваги, то вісь стулки не береться великими навантаженнями і забезпечує великий термін служби віконної фурнітури, без необхідності її подорожчання. У разі необхідності, моделі вікон з центральною віссю повороту можуть бути укомплектовані електроприводом (Roto R6), що дозволить управляти стулкою вікна дистанційно (за допомогою пульта дистанційного керування або вимикача на стіні). Дуже зручне рішення для встановлених вікон у важкодоступних місцях або на великій висоті, куди рукою дістати неможливо.

Roto R7 з піднятою віссю обертання.

Серії Roto Designo більш високого класу маю більш дорогу фурнітуру з розширеними можливостями і підвищеним функціоналом. Для полегшеного доступу до відчиненого вікна, завдяки піднятої осі повороту, стулка вікна при відкритті виїжджає назовні, не забираючи внутрішнього простору в приміщенні, а також, дозволяє безперешкодно підходити до нього, не пригинаючись, за рахунок того, що вісь стулки знаходиться вище центру рами і забезпечує велику висоту простору під вікном.

Roto R8 з верхньою віссю обертання.

У преміум сегменті, мансардні вікна мають верхню вісь повороту, є навіть в комбінації з піднятою. Такий спосіб відкривання забезпечує максимальний комфорт і зручність в експлуатації. Варіанти моделей з верхньою віссю повороту відкриваються назовні, забезпечуючи вільний підхід. Не зважаючи на досить велику вагу віконної стулки через рами зі склопакетом, завдяки дорогій і складній системі кріплень, стулка легко відкривається зсередини і фіксується в будь-якому положенні. Так що управлятися з великим, масивним вікном, без проблем зможе сама ніжна і тендітна господиня вашого будинку.

Roto R3 з бічною віссю.

Мансардні вікна так само застосовуються і для забезпечення зручного виходу на дах. У таких випадках використовують бічну вісь повороту, і називають їх люками. Оскільки в покрівельних люках встановлений склопакет, і зовнішня обробка нічим не відрізняється від стандартних мансардних вікон, то вона цілком може використовуватися в житловому приміщенні, і при необхідності виконувати функцію вилазу на дах. Існують такі моделі як з правою, так і з лівою віссю повороту. Але люки не мають фіксації в напіввідкритому положенні, і відкрити на провітрювання його не вийде. Так само, можуть виникнути труднощі з чищенням зовнішнього скла вікна. Стандартні моделі з горизонтальною віссю повороту відкриваються на 130°, що дозволяє легко помити їх зсередини приміщення.

Матеріал рами

Віконні рами діляться на дві групи: дерев'яні та пластикові. При використанні дерев'яної рами застосовують сосну. Так як сосна в своєму складі має багато смоли, це сприяє збільшенню вологостійкості. Для додаткового захисту деревини від вологи, рами розкривають декількома шарами лаку. Цього цілком достатньо для їх довгої експлуатації в житловому приміщенні з урахуванням нашого мінливого клімату.

Пластикові профілі виробляють з ПВХ. На нього абсолютно не діє волога, з цього, саме пластикові мансардні вікна рекомендують для установки у ванних приміщеннях, або будь-яких інших приміщеннях з підвищеною вологістю повітря. Але вологостійкість рами ні скільки не обмежує застосування таких вікон тільки лише санвузлами. Вони відмінно підійдуть як для спальної кімнати, так і для установки в робочий кабінет.

Відмінності в склопакетах

При виборі моделі слід так само звернути увагу і на характеристики встановленого в нього склопакета. Деякі моделі вікон мають стандартний склопакет, а деякі дозволяють вибирати між кількома варіантами. Відмінності можуть полягати в:

  • міцності і товщині скла;
  • кількості камер;
  • наповнювальних газах склопакетів і термічному опорі;
  • нанесеному покритті на зовнішнє скло.

Сучасні мансардні вікна мають загартоване зовнішнє скло, яке протистоїть сильному граду або впав з дерев зламаних вітром гілках. У деяких моделях внутрішнє скло також загартоване або встановлений триплекс.

Для ефективного енергозбереження склопакети роблять як одно - так і двокамерні. Всередину камер може бути закачаний спеціальний газ (аргон, криптон) який ще більше зменшує теплопередачу, зберігаючи більше тепла взимку і не пускає спеку влітку.

Слід звернути увагу, що пряме попадання надлишкової кількості сонячних променів в літній час всередину приміщення сприятиме перегріву кімнати і додаткових витратах на кондиціонування. Щоб цього уникнути, на зовнішнє скло наносять захисне покриття, що зменшує цей ефект. Так само, на зовнішню поверхню скла може бути нанесено самоочисне покриття. Воно перешкоджає осіданню пилу або бруду і, таким чином, поверхня довше залишається чистою.

Всім нам необхідне свіже і чисте повітря. Забезпечення якісного повітря та комфортного перебування людини в будинку повинно забезпечуватися регулярним провітрюванням або вентилюванням приміщення. Мансардні вікна прекрасно справляються з цим завданням. Їх можна повністю відкрити для інтенсивного провітрювання приміщення. Є так само положення для провітрювання приміщення з невеликим відкритим отвором. У деяких моделях вікон передбачено мікрощілинни провітрювання в рамі мансардного вікна. На це теж варто звертати увагу. З одного боку постійне провітрювання сприятливо впливає на організм людини, але з іншого боку в холодні зимові дні це може стати причиною зниженої температури в приміщенні.

Ламінація профілів

Деякі виробники мансардних вікон пропонують нанести ламінацію на профіль пластикової віконної рами. У підсумку виходить вологостійке пластикове покриття з натуральною дерев'яною фактурою. До того ж, кольори дерева бувають різні, що дозволить підібрати його тон під дизайн інтер'єру приміщення.

Аксесуари

Компанія Roto, один з лідерів у даному напрямку, пропонує великий перелік аксесуарів і супутніх товарів. Це різні сонцезахисні шторки, захисні ролети на електроприводі, аксесуари для відкриття вікно у важкодоступних місцях. І багато іншого, що полегшують догляд і підвищують ваш комфорт при перебуванні в кімнаті з мансардними вікнами.

Розрахунок кількості

Як було сказано вище, для комфортного перебування людини в приміщенні бажано забезпечити в ньому природне освітлення. Але при плануванні і проектуванні приміщення нерідко стає питання про кількість світла і площі скління даху. Вважається, що для правильної освітленості кімнати необхідно створити площа скління в даху рівний приблизно 10% від площі підлоги кімнати. Саме така кількість природного світла забезпечить необхідну яскравість і не викличе надмірного перегріву кімнати в літні сонячні дні.

Монтаж

При монтажі мансардних вікон в дах будівлі думаю не варто пояснювати важливість виконати його правильно, і не допустити протіканню води в приміщення. Саме вікно виконано таким способом, що воно може витримати будь-якій проливний дощ, сніг та град. Але слабкі місця також є. Це примикання віконної рами до покрівельного покриття. Виробники максимально потурбувалися про те, що б монтаж в покрівлю був максимально надійним і не викликав проблем в процесі експлуатації. По цьому, вся відповідальність лягає тільки на монтажну бригаду. Надійність з'єднання з дахом забезпечується спеціальним окладом. Оклади бувають двох типів: для профільованої покрівлі та для плоскої, з цього, в комплект вони не входять, а комплектуються окремо в залежності від типу вашого покрівельного покриття.

Відкоси

У зимовий час, коли на вулиці холодно, а в приміщенні тепло, всередині приміщення на склі може утворюватися конденсат. Що б цього не відбувалося, необхідно правильно змонтувати відкос мансардного вікна. Нижній відкос треба робити вертикально, а верхній горизонтально. Бажано під вікном встановити опалювальний радіатор. У такому випадку тепле повітря буде циркулювати уздовж поверхні скла, запобігаючи на ньому конденсацію. Якщо встановлено підвіконня, то бажано між ним і стіною організувати щілину для безперешкодного підйому теплого повітря до вікна.

Залишається лише сказати, що надійні і багатофункціональні вікна в даху - воістину геніальний винахід людини, яке істотно розсунуло кордони можливостей в сучасному будівництві будівель, забезпечуючи захист комфорт в підпокрівельних приміщеннях.

Roto Q-4. Центральна вісь обертання

Окно Roto Q4

Нещодавно була випущена нова лінійка сучасних мансардних вікон Roto Q. Конструкція вікна отримала безліч поліпшень і доповнень, в порівнянні зі старшою лінійкою Designo. Вони більш енергоефективні.

Енергозбереження

Уже в базовій комплектації є термоізоляційний блок навколо рами, що зменшує тепловтрати на стику вікна і дахи. Користувачеві на вибір пропонується склопакети з однією і двома камерами. Посилена рама товщиною 11,5 см збільшує міцність конструкції і мінімізує можливість деформації від снігового навантаження. Монтаж відбувається в 12 клацань за допомогою розроблених фіксаторів, що спрощують і прискорюють монтаж. Почувши дванадцятий клік, ви можете бути впевнені в правильному і надійному монтажі вікна Рото Q.

Зручність

Повністю перероблена ергономіка і дизайн ручки відкривання. Провівши ряд тестів, була сконструйована зручна форма і привабливий дизайн. Верхнє розташування ручки відкривання припаде до душі користувачам вікон з аналогічним типом відкривання і виключає необхідність витягати руки за межі приміщення, здійснюючи всі маніпуляції з вікном з приміщення.

Для реконструкції

Зміни торкнулися і стандартних типорозмірів рами. Вони ідентичні вікнам Velux, що робить можливим поміняти старі вікна на нові Roto Q, не змінюючи монтажний отвір.

Безпека

Застосовувані скла для вікон виготовляються за технологією, аналогічною лобового скла автомобіля. Загартоване скло триплекс залишається на своєму місці, навіть якщо його розбити, при цьому розбити його досить складно. Воно виключає осипання осколків битого скла і запобігає травми. Лак, яким покрита рама вікна Roto Q, відповідає європейським стандартам для використання у виробництві дитячих іграшок. У комплексі з верхнім розташуванням ручки, вікно може використовуватися в дитячих кімнатах як надійне, безпечне і енергоефективне.

Мансардні вікна

Опубликовано: КиевДах
КиевДах

Контакти

Україна, м. Киев,
пр. Соборності, 2/1 (Левый берег, Ленинградская площадь, ТЦ "Дарниця")
Пн — Пт: 9:00 — 19:00;
Сб: 10:00 — 16:00 (тільки консультація);
Вс: выходной.
+38 (097) 405-58-95 (Киевстар)
+38 (099) 375-59-16 (Vodafone)
+38 (063) 940-75-43 (Lifecell)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оплата і повернення товару

Оплатити товар можна в касу нашого офісу (тільки готівка), на сайті картами Visa або Mastercard та за безготівковим розрахунком.

Повернення товару належної якості протягом 14 днів. Товар не повинен бути використаний. Товарна упаковка не повинна бути пошкоджена. На товарі не повинно бути пошкоджень (подряпин, вм'ятин, cколів). Доставка товару на склад постачальника оплачується силами або за рахунок покупця. Для оформлення повернення за готівку необхідно надати товарний чек про оплату і специфікацію до даного замовлення. Повернення товарів, придбаних за безготівковим розрахунком здійснюється згідно українського законодавства.
Матеріали, виготовлені на замовлення (металочерепиця, профнастил, покрівельні планки та ін.), поверненню і обміну не підлягають.
Повернення грошей після повернення товару на склад здійснюється протягом від одного до семи банківських днів.

visa mastercard liqpay

Умови доставки

Термін виконання замовлення на металочерепицю та профнастил 2 — 4 банківських дні.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт по Київському регіону (Газель — 12 грн / км в обидва напрямки). В інші регіони доставка може здійснюватися попутним вантажем або перевізниками. Товари довжиною до двох метрів могуть бути відправлені Новою Поштою або іншим перевізником.

Замовити дзвінок
Інтернет-магазин покрівельних матеріалів КиївДах, м. Київ, Україна

© 2013 – 2022 Публікація матеріалів даного сайту на сторонніх інформаційних ресурсах допускається тільки з посиланням на першоджерело або після письмової згоди правовласника. Посилання має бути відкрите для індексування пошуковими системами. Відсутність посилання в скопійованому авторському контенті, опублікованому на сторонньому веб сайті, або відсутність письмового дозволу на публікацію матеріалів в друкованих виданнях, вважається порушенням авторського права, що тягне за собою як адміністративну так і кримінальну відповідальність до 6 років. При виявленні порушення авторського права буде подано відповідну заяву у "Департамент кіберполиції України".
Давайте жити дружно . Поважайте працю інших людей.