Пн - Пт: 9:00 - 19:00;
Сб: 10:00 - 16:00 (без відвнтажень);
Нд: вихідний.

м. Київ, пр. Соборності, 2/1
ТЦ "Дарниця"

Katepal

Виробництво Фінляндія
Сортування:
Товарів:
Katepal Rocky
Katepal Rocky
1635.85
від 1177.81 / уп.
від 392.63 / м²
Код: 413
(7)
Виробник: Katepal
Katepal Jazzy
Katepal Jazzy
1572.32
від 1132.07 / уп.
від 377.36 / м²
Код: 47
(7)
Виробник: Katepal
Katepal Ambient
Katepal Ambient
1559.46
від 1122.81 / уп.
від 515.05 / м²
Код: 621
(7)
Виробник: Katepal
Katepal Katrilli
Katepal Katrilli
1616.89
від 1164.16 / уп.
від 388.05 / м²
Код: 403
(6)
Виробник: Katepal
Katepal Mansion
Katepal Mansion
1245.21
від 896.55 / уп.
від 560.34 / м²
Код: 953
(3)
Виробник: Katepal
Ламінована черепиця
Katepal Foxy
Katepal Foxy
1616.89
від 1164.16 / уп.
від 388.05 / м²
Код: 616
(3)
Виробник: Katepal
Katepal Classik-KL
Katepal Classik-KL
1536.28
від 1106.12 / уп.
від 368.71 / м²
Код: 617
(3)
Виробник: Katepal
Ендовий килим Pintari
Ендовий килим Pintari
3178.46
2288.49
228.85 / м.п.
Код: 678
(3)
Виробник: Katepal
Ендовий килим
Katepal Коньок / карниз
Katepal Коньок / карниз
3538.82
2547.95 / уп.
Код: 773
(2)
Виробник: Katepal
Katepal 3T
Katepal 3T
1584.83
від 1141.08 / уп.
від 475.45 / м²
Код: 9925
(3)
Виробник: Katepal
Katepal Forte
Katepal Forte
1650.87
від 1188.63 / уп.
від 475.45 / м²
Код: 9924
(7)
Виробник: Katepal

katepal

Фіньска бітумна черепиця Katepal

Бітумна черепиця Katepal - найпопулярніша гнучка черепиця в Європі, завод якої знаходиться у Фінляндії. Це один з перших європейських виробників бітумної черепиці. Завод Катепал відточив до досконалості технологію виробництва матеріалу, завдяки чому на виході виходить продукт ідеальної якості. Жодна покрівельна бригада, жоден покрівельник не скаже вам, що Катепал - це погано. Основа з склополотна міцне, що не дає черепиці рватися при монтажі. Посипання тримається дуже надійно і її втрати незначні. Існують випадки, коли після дощу або відлиги з водостічної системи вигрібають купи цього посипання якщо на даху лежить неякісний матеріал, але зі справжнім Катепалом таке статися просто не може.

Клейовий шар нанесений на зворотну сторону гонту досить в'язкий, що б зберігати свої властивості навіть при температурах, наближених до нуля. Захисна плівка знімається легко і не рветься. На неякісні черепиці цей простий процес може виявитися досить складним і сильно затягнути терміни виконання робіт. Плівка може дуже погано зніматися, і рватися на дрібні шматочки, коли повинна повністю зніматися легко і відразу.

Модифікований бітум не розтріскується при вигинах, зберігаючи еластичність до -5°С. Такі властивості черепиці дозволяють вести роботи навіть взимку, якщо температура повітря не нижче.

Так, у цієї черепиці є свої особливості, але вони не критичні. До них можна віднести «м'який» бітум. При правильному монтажі це ніяк не позначається на експлуатації бітумної черепиці. Але якщо вона не склеїться між собою через порушення технології укладання, то в жарку пору року та у вітряну погоду пелюстки гонту можуть плескатись на вітрі, створюючи стукіт по даху. Ці місця можуть протікати, і від тривалого тіпання черепиця може порватися. Але повторюся, статися це може тільки при порушенні технології укладання.

Для порівняння, американська ламінована бітумна черепиця не має такого недоліку з кількох причин. Перша - використання окисленого бітуму. Він за своєю структурою жорсткіше і більш вітростійкий. Друга причина це ламінація з двох шарів. Вона робить черепицю товщою в два рази і відповідно в два рази жорсткішою. З цієї причини на дорогій двошарової бітумної черепиці немає суцільного клейового шару, який необхідний для Катепала, а лише пунктирна смуга в один або два ряди.

У наш час багато лідерів у виробництві чого-небудь відкривають виробничі підприємства в країнах з недорогою робочою силою (наприклад, американський I-Phone робиться в Китаї). Хоча виробництво і проходить суворий технологічний контроль, все одно залишається людський фактор і ризики погіршення якості продукції через менталітет працівником підприємства. Мало хто захоче купувати німецький автомобіль, зібраний в Росії.

Фінська бітумна черепиця Katepal виготовляється тільки у Фінляндії на заводі "Katepal OY". Ні в якій іншій країні ця черепиця не виготовляється. Katepal це на всі 100% фінський продукт фінської якості. Виробничі потужності знаходяться в м Лемпяяла, (в 150 км від Гельсінкі). Завод має всі необхідні сертифікати, у тому числі і ISO 9001. Його продукція схвалена безлічу компаній і рекомендована до використання багатьма проектними інститутами.

Завод Katepal OY

Завод Katepal OY виготовляє не тільки бітумну черепицю. У його асортименті ще бітумно-полімерні рулонні матеріали, мастики, фасований бітум та ін. Покрівельні матеріали.

На сьогоднішній день бітумна черепиця Катепал пропонується у дев'яти колекціях з різними формами нарізок та кольорів. У деяких колекціях колір впливає ціну. Усі ціни вказані у товарах. Вибір кольору провадиться в параметрах товару під ціною. Виберіть потрібний колір зі списку і на сайті з'явиться актуальна ціна на вибрану бітумну черепицю.

Katrilli

Katrilli - найпопулярніша форма нарізки від Katepal. Бітумна черепиця у вигляді стільників чудово виглядає на даху будь-якого будинку з будь-якою конфігурацією. Відмінною рисою колекції Катріллі є наявність тіні, що надає об'ємний вигляд покриттю.

Дюна
Дюна
Осенне красный
Осінньо червоний
Зелень моховая
Зелень мохова
Кора дерева
Кора дерева

Jazzy

Jazzy - для поціновувачів натуральних матеріалів. Особливість фарбування створює різнорідні хаотично розкидані плями на покрівлі. Відсутність симетрії у забарвленні надає відчуття натурального природного матеріалу, адже у природі немає ідеальної симетрії, тому багатьом покупцям не до вподоби чіткі лінії, що порушують природне сприйняття текстури матеріалу. Для таких клієнтів була створена колекція Джазі.

Коричневый
Коричневий
Медный
Мідний
Серый
Сірий
Красный
Червоний

Rocky

Rocky - одношарова бітумна черепиця у формі прямокутників різного розміру. Кольори мають відливи та тіні, що створюють об'єм покрівельного покриття. У колекції Рокі досить велика колірна гамма, що дозволить підібрати колір даху під будь-який дизайнерський задум.

Балтика
Балтика
Черный
Чорний
Голубая лагуна
Блакитна лагуна
Дюна
Дюна
Медный отлив
Мідний відлив
Гранит
Гранит
Махагон
Махагон
Осенний клен
Осінній клен
Спелый каштан
Стиглий каштан
Тайга
Тайга
Теракота
Теракота

Foxy

Foxy - дещо незвичайна форма черепиці, незаслужено залишена покупцями позаду (у плані покупок). Дуже красива нарізка, що слабо користується популярністю у формі, до якої можна придумати безліч асоціацій. Це і хвилі в нічний бриз, і покрівля з натурального сланцю і дуже дорога шашка, що виготовляється з листового металу (мідь, титан-цинк) та багато інших варіантів. З іншого боку, рідкість вибору на її користь може гарантувати індивідуальність її власнику.

Черный
Чорний
Коричневый
Коричневий

Classik-KL

Classic KL - однотонна серія бітумної черепиці від найвідомішого виробника. Купуючи бітумну черепицю Класик КЛ ви купуєте бездоганну якость за дуже доступною ціною. У цій колекції відсутні тіні, що підкреслюють об'єм матеріалу, але разом з цим вони надають даху м'якості та легкості, наголошуючи не на матеріалі, а на самій формі даху.

Черный
Чорний
Коричневый
Коричневий
Зеленый
Зеленмй
Серый
Сірий
Красный
Червоний

Ambient

Ambient - бітумна черепиця з формою нарізки, що раніше не зустрічалась. Гонт має вирізи як у нарізки тритаб (цеглинки), але по довжині вони всі різні, і ширина їх також відрізняється. Це щось нове, отримане від злиття воєдино кількох форм нарізки, що в сумі дало схожість з дерев'яною дранкою. Ця колекція підійде поціновувачам нового і незвичайного.

Аравийское дерево
Аравійское дерево
Черная охра
Темна охра
Серебристый корал
Сріблястий корал

Forte

Катепал Форте — незвичайна форма нарізки дає можливість власнику будинку зробити оригінальну та надійну фінську покрівлю.

Гавана
Гавана
Сахара
Сахара

Mansion

Катепал Мэншн — перша у світі двошарова бітумна черепиця в американському стилі виготовлена з модифікованого бітуму. Це дає максимальну надійність від протікання та завдяки еластичному бітуму дозволяє вести покрівельні роботи в зимовий період. Слід зазначити, що на відміну від американських аналогів Меншн, як і вся решта черепиці Катепал, має зі зворотного боку гонту суцільний клейовий шар для посиленої вітростійкості та покращеної водонепроникності.

Арагон
Арагон
Бран
Бран
Довер
Довер
Монтре
Монтре
Эйлин
Ейлін
Кобург
Кобург

3T

Катепал 3Т — одношарова бітумна черепиця в традиційній американській нарізці цеглою.

Коричневый
Коричневий
Красный
Червоний
Черный
Чорний

Зразки бітумної черепиці Катепал можна подивитися у нас в офісі на великому стенді, де також можна оформити заказ та купити Катепал у Києві. Приходьте, будемо Вам раді. Офіс за адресою пр. Соборності (Воз'єднання), 2/1, м. Київ, Лівий берег, ТЦ Дарниця на Дарницькій (Ленінградській) площі.

Katepal

Опубликовано: КиевДах
КиевДах

Контакти

Україна, м. Киев,
пр. Соборності, 2/1 (Левый берег, Ленинградская площадь, ТЦ "Дарниця")
Пн — Пт: 9:00 — 19:00;
Сб: 10:00 — 16:00 (тільки консультація);
Вс: выходной.
+38 (097) 405-58-95 (Киевстар)
+38 (099) 375-59-16 (Vodafone)
+38 (063) 940-75-43 (Lifecell)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оплата і повернення товару

Оплатити товар можна в касу нашого офісу (тільки готівка), на сайті картами Visa або Mastercard та за безготівковим розрахунком.

Повернення товару належної якості протягом 14 днів. Товар не повинен бути використаний. Товарна упаковка не повинна бути пошкоджена. На товарі не повинно бути пошкоджень (подряпин, вм'ятин, cколів). Доставка товару на склад постачальника оплачується силами або за рахунок покупця. Для оформлення повернення за готівку необхідно надати товарний чек про оплату і специфікацію до даного замовлення. Повернення товарів, придбаних за безготівковим розрахунком здійснюється згідно українського законодавства.
Матеріали, виготовлені на замовлення (металочерепиця, профнастил, покрівельні планки та ін.), поверненню і обміну не підлягають.
Повернення грошей після повернення товару на склад здійснюється протягом від одного до семи банківських днів.

visa mastercard liqpay

Умови доставки

Термін виконання замовлення на металочерепицю та профнастил 2 — 4 банківських дні.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт по Київському регіону (Газель — 12 грн / км в обидва напрямки). В інші регіони доставка може здійснюватися попутним вантажем або перевізниками. Товари довжиною до двох метрів могуть бути відправлені Новою Поштою або іншим перевізником.

Замовити дзвінок
Інтернет-магазин покрівельних матеріалів КиївДах, м. Київ, Україна

© 2013 – 2022 Публікація матеріалів даного сайту на сторонніх інформаційних ресурсах допускається тільки з посиланням на першоджерело або після письмової згоди правовласника. Посилання має бути відкрите для індексування пошуковими системами. Відсутність посилання в скопійованому авторському контенті, опублікованому на сторонньому веб сайті, або відсутність письмового дозволу на публікацію матеріалів в друкованих виданнях, вважається порушенням авторського права, що тягне за собою як адміністративну так і кримінальну відповідальність до 6 років. При виявленні порушення авторського права буде подано відповідну заяву у "Департамент кіберполиції України".
Давайте жити дружно . Поважайте працю інших людей.