Skip to main content


Пн - Пт: 9:00 - 19:00;
Сб: 10:00 - 16:00 (без відвантажень);
Нд: вихідний.

м. Київ, пр. Соборності, 2/1
ТЦ "Дарниця"

Металочерепиця


Сортування:
Товарів:
Виробник: Будсервіс-ІФ
Металочерепиця Монтерей 3D Ціна: від 203,00 / м²
Код: 12314
Металл: Турция, Украина, Италия, Германия.
Виробник: Ruukki
Металочерепиця RUUKKI Monterrey
460,31
Ціна: від 368,25 / м²
Виробник: Будсервіс-ІФ
Металочерепиця Модерн ThyssenKrupp iceCrystal (кристал) Ціна: від 341,00 / м²
Код: 6303
Метал: Німеччина.
Виробник: Ruukki
Металочерепиця Ruukki Hyygge
433,59
Ціна: від 359,88 / лист
1 055,37 / м²
Виробник: Він-Скіф
Металочерепиця Arcelor (Польща) Ціна: від 296,00 / м²
Код: 687
(25)
Метал: Польща.
Виробник: Ruukki
Металочерепиця Ruukki Armorium
841,31
Ціна: від 673,05 / м²
Виробник: Він-Скіф
Металочерепиця Prestige (Він-Скіф) Ціна: від 189,00 / м²
Код: 147442
Метал: Китай, Україна, Туреччина, Словаччина, Корея, Італія, Бельгія, Польща, Німеччина.
Виробник: ZartMet
Металочерепиця ZartMet Diamant Ціна: від 178,00 / м²
Код: 46265
Метал: Китай, Україна, Корея, Німеччина, Польща.
Виробник: Ruukki
Металочерепиця RUUKKI Adamante
700,81
Ціна: від 560,64 / м²
Виробник: Budmat
Металочерепиця Venecja Ціна: від 473,97 / лист
541,06 / м²
Виробник: Він-Скіф
Металочерепиця Classic D15 Ціна: від 186,00 / м²
Код: 12271
(1)
Метал: Китай, Україна, Туреччина, Словаччина, Корея, Італія, Бельгія, Польща, Німеччина.
Виробник: ZartMet
Металочерепиця ZartMet Sapfir Ціна: від 193,00 / м²
Код: 51458
Метал: Китай, Україна, Корея, Німеччина, Польща.
Виробник: ZartMet
Металочерепиця ZartMet Jaspis Ціна: від 199,00 / м²
Код: 50307
Метал: Китай, Україна, Корея, Німеччина, Польща.
Виробник: Ruukki
Металочерепиця Ruukki Decorrey
460,31
Ціна: від 368,25 / м²
Виробник: Він-Скіф
Металочерепиця Diament D23 Ціна: від 188,00 / м²
Код: 972
(4)
Метал: Китай, Україна, Туреччина, Словаччина, Корея, Італія, Бельгія, Польща, Німеччина.
Виробник: Ruukki
Металочерепиця Ruukki Finnera
688,31
Ціна: від 571,29 / лист
680,11 / м²
Виробник: Budmat
Металочерепиця Murano Ціна: від 482,51 / лист
556,53 / м²
Виробник: Альба Профіль
Металочерепиця Класік Ціна: від 181,00 / м²
Код: 2048
(3)
Метал: Китай, Україна, Словаччина, Німеччина, Польща.
Виробник: Він-Скіф
Металочерепиця Classic D15 Arcelor (Німеччина) 0,5 ZN225 PEMA Ціна: від 304,00 / м²
Виробник: Ruukki
RanTech DG 4340 0,38 ZN80 Polyester Ціна: від 313,42 / м²
Код: 1765
(4)
Металочерепиця економ класу з гарантією 10 років. Покриття поліестер.

Категорії розділу

Металочерепиця


Металочерепиця – це покрівельний листовий матеріал, який виготовляється з тонкої оцинкованої сталі з кольоровим полімерним покриттям методом штампування. Довжина листа виготовляється на замовлення. Ширина у листів стандартна, близько метра, і залежить від виду металочерепиці і висоти її хвилі (чим вища хвиля, тим вужче лист). В наявності може бути тільки модульна металочерепиця (довжина 70–80 см). Довгі листи виготовляються виключно на замовлення щоб уникнути відходи при нарізанні листів потрібної довжини. Ви можете купити металочерепицю з металу різних виробників, який відрізняється товщиною, кількістю цинку, типом полімерного покриття та звісно ж вибрати бажаний колір, який на ціну не впливає. Вся металочерепиця виготовляється із вже пофарбованого металу, тому перед замовленням слід уточнити у нас наявність на заводі бажаного кольору у вибраному вами металі та актуальні терміни виробництва замовлення на поточний момент з урахуванням завантаженості виробництва. Листи «стандартної» довжини можуть продаватися в покрівельних магазинах, але дах з них буде складно зібрати, тому що їх розмір не буде відповідати розмірам даху, що спричинить роботу з їх порізки та утворення відходів, які можна легко уникнути, якщо купити металочерепицю на замовлення. Термін виробництва металочерепиці від одного дня, тому це не стане проблемою для дотримання графіків будівництва.

Профилирование металлочерепицы
Профілювання металочерепиці
Adamante
Готовий профіль металочерепиці
Готовий профіль металочерепиці
Adamante
Упаковка металочерепиці
Упаковка металочерепиці
Ruukki

Як вибрати металочерепицю?

У нашому інтернет-магазині великий вибір металочерепиці, що може спричинити складнощі з її вибором. У зв'язку з цим хочемо вам дати кілька порад щодо вибору металочерепиці.

При виборі металочерепиці Вам слід звертати увагу на такі аспекти як товщина металу, кількість цинку, форма хвилі та тип покриття. Всі ціни на металочерепицю на нашому сайті є актуальними. Ми постійно їх оновлюємо відповідно до змін прайсу заводів, незважаючи на складну обстановку в Україні. Тож актуальні ціни на металочерепицю у 2022 році можете дивитися на нашому сайті, вони точно правильні. За знижками розмова окрема, вони також вказані від кількості в кожному товарі, але якщо щось не так, дзвоніть, домовимося!

Яка товщина металу для металочерепиці?

Товщина металу впливає на жорсткість профілю. Оптимальна товщина 0,5 мм. Тонкий метал легко деформується, на ньому можуть залишатися вм'ятини після монтажу та щілини в місці стикування листів через розтягування металу та погану стиковку.

Найдешевша металочерепиця з металу товщиною 0,38 мм, і таку теж купують, але в основному покупка здійснюється дистанційно. Адже якщо поглянути і помацати таку тонку металочерепицю, то бажання витрачати на неї гроші й час одразу відпадає, якою б низькою та привабливою не була б її ціна. Звичайно, якщо ви робите тимчасову споруду або площа покриття незначна, на якій не буде багато снігу і не загрожують великі вітрові навантаження, можна купити і таку металочерепицю. Але коли йдеться про будівництво повноцінного даху на житловий будинок, то розглядати товщину металу менше 0,45 мм ми не радимо.

Скільки цинку має бути?

Другий, дуже важливий чинник у якості металочерепиці – кількість цинку. Цинковий шар захищає сталь від корозії та продовжує термін її служби. Топова металочерепиця (RUUKKI) має 275 г цинку на квадратний метр, більше не існує. Такого захисту достатньо майже на 30 років без урахування наявності додаткового захисного шару з полімеру, який надає даху кольору. У найдешевшого (китайського) металу заявлено цинку близько 80 грамів. Але за лабораторного аналізу його кількість може опускатися і до 20–30 г, що критично мало. Така металочерепиця, як правило, починає іржавіти, зіткнувшись вже з першими опадами. Середній показник кількості цинку в районі 100–140 г мають вітчизняні та європейські виробники (Україна, Словаччина, Італія, Туреччина) товщиною 0,45 мм. Для 0,5-ї стали європейськими виробниками (ArcelorMittal, Arvedi), як правило, використовується 225 або 275 грамів.

Слід зауважити, що окрім цинку можна зустріти захисне покриття із сплаву цинку з магнієм. Воно набагато надійніше, тому таке покриття має менший шар. Наприклад, аналог 225 г цинку вважається 90 грамів магній-цинкового сплаву. Такий метал пропонує австрійська компанія Voestalpine. Але є ще кращій метал від ThyssenKrupp, у якого магній-цинк нанесений шаром 130 грамів. На нашому сайті металочерепиця з металу ThyssenKrupp представлена від заводу виробника «Будсервіс ІФ». Металочерепицю Voestalpine виготовляє Тайл. Для швидкого пошуку потрібної металочерепиці ви можете відсортувати її по виробнику металу за допомогою фільтру.

Поради щодо монтажу металочерепиці

Почнемо з решетування. Решетування під металочерепицю – це елемент покрівельної конструкції, який робиться на першому етапі при підготовці даху до укладання металочерепиці. Саме від дерев'яної основи залежить, чи правильно будуть прикручені листи і чи не утворюватиметься потім шум від дощу і граду.

Решетування для металочерепиці

Решетування під металочерепицю

Для обрешітки під металочерепицю використовують дошку шириною 100–120 мм та товщиною 20–30 мм. Дошка перетином 100×30, на нашу думку, буде найоптимальнішим варіантом. Її набивають на контррейку 50×50, якою прибивають підпокрівельну гідроізоляцію до крокв.

Потовщена перша рейка. Відстань між дошками решетування
 Потовщена перша рейка . Відстань між дошками обрешітки

Крок обрешітки під металочерепицю залежить від кроку поперечного штампування листа. Зазвичай це 350 мм, але бувають і винятки, тому дивіться на креслення або характеристики обраної форми. Крок міряється центром дощок. Винятком є лише перший крок (між першою та другою рейкою). Він на 50 мм менше та вимірюється від початку першої до середини другої дошки. Перша дошка повинна бути вищою за інші приблизно на висоту поперечного штампування металочерепиці (див. характеристики). Всі ці маніпуляції з першим кроком пов'язані зі зсувом листа в ринву водостоку.

Монтаж гідробар'єру

Капельник для металочерепиці

Прибирати з покрівельного пирога під металочерепицю гідроізоляційний шар і набивати решетування безпосередньо на крокви категорично заборонено. Гідроізоляція відводить конденсат із нижньої поверхні металу, якого іноді утворюється досить багато, а конррейка забезпечує вентиляційний зазор для провітрювання підпокрівельного простору. Без неї і вода не буде нормально стікати, і гідроізоляція через підвищену температуру матиме скорочений термін служби. Нижній край гідроізоляції виводиться на крапельник та приклеюється покрівельним двостороннім скотчем. Капельник монтується під контррейку.

Розмір вентиляційного зазору повинен вираховуватися виходячи з їх довжини ската та кута нахилу, а також наявності утеплювача та дифузійних характеристик підпокрівельної гідроізоляції. Перетин контррейки повинен відповідати потрібній висоті вентиляційного зазору. Мінімальна висота для холодного горища 30 мм. Якщо на утепленому даху кут ската більше 25°, довжина ската не більше 6 м і ви використовуєте як гідроізоляцію супердифузійну мембрану, висота контррейки повинна бути не менше 50 мм. А якщо підійти до сього питання серйозно, то існують таблиці розрахунку висоти вентиляційного зазору з урахуванням декількох чинників.

Утеплений покрівельний пиріг

Покрівельний пиріг із утеплювачем
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1. Внутрішня обшивка. 2. Крокви. 3. Пароізоляція. 4. Бутиловий скотч. 5. Утеплювач. 6. Супердифузійна мембрана. 7. Контрарейка. 8. Обрешітка. 9. Металочерепиця.

Якщо у вас складна ситуація, зверніться за проектуванням покрівлі з металочерепиці до фахівців, інакше є ризик отримати проблеми у роботі системи покрівельного пирога та значно знизити довговічність матеріалів. До того ж, неправильно зібраний дах тягне за собою тепловтрати та проблеми з конденсатом, що руйнує як покрівельну конструкцію, так і внутрішнє оздоблення приміщення.

Вентиляція підпокрівельного простору під металочерепицею
Вентиляція підпокрівельного простору під металочерепицею

У разі використання поліетиленової гідроізоляції (наприклад, Гідробар'єр™) для утепленого даху потрібно забезпечити циркуляцію повітря не тільки зверху мембрани, а й під нею, між утеплювачем та плівкою. Через це на карнизі повинен бути вільний приплив повітря, а в коньковій частині даху потрібно зробити правильний вузол для виведення повітря назовні з усіх шарів пирога через проміжок між листами металочерепиці та конькової планки. Як це зробити показано на малюнку вище.

Монтаж аркушів

Під нижній край листа металочерепиці прикручується карнизна планка, яка закриває решетування і направляє потоки води в жолоб, не даючи вітру їх здути на лобову дошку.

Карнизна планка
Карнизна планка над крапельником під металочерепицею

Після монтажу карнизної планки можна приступати до монтажу металочерепиці. Прикручують листи металочерепиці за допомогою покрівельних шурупів по дереву розміром 4,8×35 мм. Лист розташовують так, щоб він лежав нижньою частиною штампування на центрі дошки. Саморіз вкручують саме в це місце, під штампування, де лист стикається з основою. Таким чином забезпечується максимальний притиск листа та виключається вібрація металу (а з нею і шум від дощу та граду).

Як вкручувати шурупи в металочерепицю

Як вкручувати шурупи в металочерепицю

Окрім прикручування листів до основи, їх рекомендується скручувати між собою по бічному напуску під штампуванням (у верхню частину хвилі). Для цього застосовують спеціальні шурупи 4,8×20 мм.

Щоб гумка на шурупі виконувала свою функцію довго та якісно, її не можна «перетискати» інакше вона потріскається і згодом відпаде.

Покрівельні планки

Бічні частини ската закриваються L-подібною вітровою планкою, яка виготовляється з такого ж металу, що й металочерепиця. Якщо край скату закінчується кроквяною ногою і розміру вітрової планки недостатньо щоб повністю перекрити дерев'яну конструкцію, знизу встановлюють торцеву (лобову) L-планку. Розмір вітрової планки стандартний, а торцева планка виготовляється за розмірами замовника, виходячи з розмірів конструкції даху. Розмір вітрової та лобової дощок вимірюється при загальному вимірі даху.

Торець даху

Вітрова і торцева планки
1
2
3
4
5
6
7
1. Вітрова планка. 2. Торцева планка. 3. Капельник. 4. Карнизна планка. 5. Снігоріз підкова. 6. Лобова планка. 7. Софіт.

На коньку (верхній перегин даху) монтується конькова планка. За бажанням замовника вона може бути напівкруглою або трикутною. Форма конькової планки грає лише естетичну роль.

Коньок для металочерепиці

Коньок для металочерепиці

Щоб під дах не задував сніг, під коньок до металочерепиці монтують вентиляційну стрічку конька, або поролонові ущільнювачі..

Планка примикання

Планка примикання

Якщо скат є козирком (навісом) або на даху є надбудови зі стінами, місце стику металочерепиці зі стіною закривається декоративними планками примикання.

Фартух навколо комину

Фартух навколо комину

Якщо йдеться про димар, на який зверху скату тече вода і може затікати під металочерепицю, під декоративну планку встановлюють внутрішнє примикання і відводять воду під металочерепицею за допомогою жолобка у водосток.

Улаштування єндови

 Улаштування єндови

На внутрішніх зламах скатів, коли один врізається в інший, утворюється єндова. Це найвідповідальніший вузол даху з металочерепиці, оскільки ним стікає велика кількість води і там збирається багато бруду з даху. У цьому місці використовують і внутрішню і зовнішню (декоративну) ендову планку. В принципі використання декоративної планки зовсім не обов'язково. Але діагональні різи листів завжди робляться вручну робітниками при монтажі, а зробити їх рівно через складну форму поверхні листа металочерепиці досить складно. Тому неакуратну роботу можна приховати акуратною декоративною планкою та заощадити якийсь час на старанні зробити рівну лінію зрізу всіх листів металочерепиці.

Чим різати листи

Зверніть особливу увагу на те, чим різатимуть металочерепицю ваші робітники. Багато хто робить це «болгаркою», але це категорично заборонено! Різати лист потрібно тільки ножицями по металу, ручними або електричними – не має значення.

Якщо різати металочерепицю «болгаркою», то спалюється захисний шар у місці зрізу металу і практично відразу після попадання на нього вологи метал починає іржавіти. До того ж іскри, що летять на всі боки, пропалюють і полімерне покриття і цинк до сталі, так що іржею покриється не тільки місце зрізу, а і вся поверхня листа. Звичайно, будь-яка гарантія в цьому випадку анулюється.

Металочерепиця у Києві

Металочерепиця у Києві

У Києві продається дуже багато металочерепиці від різних виробників, як з Київського регіону, так і з інших міст. Наш офіс також знаходиться у Києві, де можна не тільки спокійно поспілкуватися, а й подивитися наживо на всі зразки металочерепиці та її комплектуючі. Тож якщо вам потрібна консультація щодо металочерепиці або допомога в розрахунку матеріалів, звертайтесь до нас. При бажанні можна отримати консультацію по телефону, у месенджері обо по електорнній пошті.

Наш офіс з 2011 року знаходиться за адресою м. Київ, пр. Соборності, 2/1 (Лівий берег, Дарницька площа, ТЦ «Дарниця»).

Дах з металочерепиці
Дах з металочерепиці

Металочерепиця ціна на сьогодні, 19 березня 2024

Прайс-лист
Металочерепиця Ціна за м2
від 203,00 / м²
від 368,25 / м²
від 341,00 / м²
від 359,88 / лист
від 296,00 / м²
від 673,05 / м²
від 189,00 / м²
від 178,00 / м²
від 560,64 / м²
від 473,97 / лист
від 186,00 / м²

Більше інформації про металочерепицю

Нові статті