Пн - Пт: 9:00 - 19:00;
Сб: 10:00 - 16:00 (без відвнтажень);
Нд: вихідний.

м. Київ, пр. Соборності, 2/1
ТЦ "Дарниця"

IKO

Виробництво Канада, Бельгія, Словаччина
Сортування:
Товарів:
IKO Cambridge Xpress
IKO Cambridge Xpress
1790.95
від 1522.31 / уп.
від 491.07 / м²
Код: 70
(8)
Виробник: IKO
IKO Cambridge Xtreme
IKO Cambridge Xtreme
2029.40
від 1724.99 / уп.
від 556.45 / м²
Код: 702
(6)
Виробник: IKO
Із суцільним клейовим шаром
IKO ArmourShield
IKO ArmourShield
1298.86
від 1104.04 / уп.
від 368.01 / м²
Код: 71
(5)
Виробник: IKO
Матеріал яндил Armourvalley
Матеріал яндил Armourvalley
3346.68
2844.68 / рул.
379.29 / м²
Код: 883
(6)
Виробник: IKO
Ендовий килим
IKO Superglass
IKO Superglass
1404.52
від 1193.84 / уп.
від 397.95 / м²
Код: 78
(6)
Виробник: IKO
Під замовлення
IKO Superglass-Biber
IKO Superglass-Biber
1412.27
від 1200.43 / уп.
від 400.14 / м²
Код: 79
(5)
Виробник: IKO
IKO DiamantShield
IKO DiamantShield
1515.67
від 1288.32 / уп.
від 523.71 / м²
Код: 73
(5)
Виробник: IKO
IKO Diamant Plus
IKO Diamant Plus
1155.41
від 982.10 / уп.
від 327.37 / м²
Код: 80
(9)
Виробник: IKO
IKO ArmourGlass Plus
IKO ArmourGlass Plus
1155.41
від 982.10 / уп.
від 327.37 / м²
Код: 81
(6)
Виробник: IKO
IKO Monarch-Diamant
IKO Monarch-Diamant
1557.02
від 1323.47 / уп.
від 538.00 / м²
Код: 84
(4)
Виробник: IKO
IKO Victorian Plus
IKO Victorian Plus
1155.41
від 982.10 / уп.
від 327.37 / м²
Код: 82
(7)
Виробник: IKO
Стартова полоса для Cambridge
Стартова полоса для Cambridge
624.23
530.60 / уп.
25.27 / м.п.
Код: 11013
Виробник: IKO

iko

IKO – це зачинателі галузі бітумної черепиці. IKO Industries на ринку покрівельних матеріалів більше 60 років, саме тому, компанія є лідером по всьому світу. У 1953 році, IKO першими показали прототип гонту покрівельного матеріалу - бітумну черепицю.

Сьогодні, бітумна черепиця займає більшу частину ринку покрівельних матеріалів по всьому світу. Серед назв, також зустрічається м'яка черепиця, гнучка черепиця та бітумна покрівельна плівка. Все це являє собою невеликі плоскі листи з фігурними вирізами у формі шестикутника, прямокутника, трикутника та овалу по краю.

Бітумну черепицю застосовують для скатної покрівлі в будівлях будь-якого призначення: приватні котеджі, громадські будинки, офісні центри та інше. Завдяки своїй гнучкості, м'яка черепиця значно полегшує покрівельні роботи.

Хто такі IKO?

"Ми не займаємося саморекламою. Наша репутація будується на зацікавленості людей і довгій історії інновацій, через яку ми пройшли. Кожен співробітник - це член великої родини. Ми пишаємося кожним, хто робить внесок у IKO. Наполегливість, воля, любов до роботи - ось найголовніші критерії, чому ми все ще робимо кращі дахи для ваших будинків."

Ісидор Качинський

На дворі 1922. 17 річний Ісидор починає довгу кар'єру в покрівельній галузі. Для початку, він працює продавцем у виробничому бізнесі свого батька. Не дивлячись на складнощі ринку, завдяки геніальній винахідливості молодого Качинського, він створює інноваційну компанію, після чого відкриває перший завод в Польщі.

1930 рік. Компанія досягла широкої популярності як друга за величиною виробника бітумної черепиці в країні. У 1939 році, у зв'язку з початком другої світової, Качинський втратив значну частину свого бізнесу і на жаль членів сім'ї.

Маючи міцний характер і наполегливість, в 1951 році, Ісидор засновує IKO Industries в місті Калгарі (Альберта, провінція Канади). З початку, компанія виробляє будівельний папір, а після розширюється за рахунок покриттів покрівлі. У 1954 році, IKO першими зробила асфальтову гальку. Саме з цього року вони стають найвизначнішими виробниками бітумної черепиці.

Компанія має кілька заводів по всьому світу. У Брамптон (Онтаріо). У 1959 відкривають завод в Хамі (Бельгія). У 1972 році, IKO приєдналася до ринку США, відкривши нові заводи по всій Північній Америці. А після, нові заводи з'явилися в Англії, Франції та Словаччини.

На сьогоднішній день, підприємство IKO налічує більше 3 тис співробітників. За 60 років свого існування, компанія виросла до світового експортера бітумної черепиці, продукцію якої щодня транспортують у 96 країн по всьому світу.

"IKO – це поєднання сім'ї, старого часу і передових технологій. Я люблю слово - Інновація. А це означає, ми будемо продовжувати встановлювати стандарти якості як зараз, так і в майбутньому."

Ісидор Качинський

Що це - бітумна черепиця IKO?

Бітумна черепиця з'явилася в Україні відносно недавно, на відміну від металевого виду покрівлі. У США як більш століття вона відома під назвою - шингл (shingles).

Бітумна черепиця - це м'який покрівельний матеріал, який складається з декількох шарів. Її багатошаровість визначає експлуатаційні характеристики і надає прямий вплив на довговічність покрівлі.

Матеріал розділяють на 3 складові:

 • основа;
 • бітум;
 • посипання.

Основою кожного листа є міцне скловолоконне полотно. Він спрощує процес кріплення основної бітумної маси і армує листи. Це забезпечує високу стійкість матеріалу до старіння і різних видів ерозії (теплової та водної). Ціна на бітумну черепицю не надто висока, оскільки процес технології максимально спрощений.

У виробництві, IKO використовує як окислений (штучно зістарений), так і модифікований бітум. В якості модифікатора використовується атактичний поліпропілен (АПП) та стирол-бутадієн-стирол (СБС).

СБС-модифікованна бітумна черепиця з підвищеною механічною міцністю, унікальною еластичністю при вигинах, навіть в умовах низьких температур.

Окислення відбувається в спеціальному обладнанні в термобаричних умовах. Бітум обробляють киснем, у результаті реакції горіння - знищуються нестійкі чужорідні домішки, це надає покрівельного матеріалу необхідну стабільність.

Щоб не допустити впливу ультрафіолетових променів, а саме розтріскування незахищеного гідроізоляційного шару, IKO посипають матеріал якісною базальтовою крихтою власного виробництва, це гарантує покупцям надійність і довговічність придбаних матеріалів.

Так як запити замовників різні і вимагають нестандартних рішень, IKO почали фарбувати кам'яну крихту. Фарба стійка до вигорання на сонці, так як до складу входять дорогі гранули. Щоб фарба зберігалася протягом довгого часу, IKO забарвлює черепицю методом керамічного випалювання, що гарантує довготривалу стійкість кольору .


Cambridge

Cambridge Xpress

Cambridge Xtreme
ArmourShield 
DiamantShield 
BiberShield 
Skyline
   
Superglass 
Superglass-Biber 
Diamant 
ArmourGlass 
Victorian 
 
Monarch
Monarch-Diamant
ArmourShake 
Crowne Slate 
 

Переваги придбання черепиці IKO:

 • Компанія IKO - єдиний в світі виробник, що дає на свою бітумну черепицю платинову гарантію. Її особливість у тому, що при виникненні гарантійного випадку, компанія відшкодує не тільки вартість матеріалу, але і вартість демонтажу, монтажу та доставки матеріалів на об'єкт.
 • За рахунок свого 60 річного досвіду, компанія увібрала в себе кращі якості та досвід. Завдяки цьому, вони успішно продовжують займати лідируючу позицію на ринку бітумної черепиці.
 • Для повної відкритості процесу виробництва перед громадськістю компанія IKO регулярно представляє звіти своєї діяльності. Такий підхід допомагає вірити клієнтам в якість продукції та дотримання всіх матеріально-технічних норм.
 • Також, м'яка черепиця IKO має відмінну звукоізоляцію, мінімальну відхідність, високе снігозатримання, вітростійкість і низьку теплопровідність.

9 причин користуватися черепицею IKO:

 1. Великий асортимент, поєднання форм і відтінків;
 2. Замкнутий цикл виробництва дає можливість отримати відмінне співвідношення ціни та якості. Адже компанія використовує виключно своє сировину і технологію у виробництві.
 3. Постійний контроль якості виробництва. Компанія не допускає браку в матеріалі. Саме з цієї причини, вони надають таку унікальну гарантію на свою продукцію.
 4. Відповідність європейським стандартам, які дозволяють використовувати бітумну черепицю в усіх кліматичних умовах. У тому числі України, з різкими перепадами температури і аномальними погодними умовами.
 5. Для посипання використовується 100% базальтовий гранулят. Це невід'ємна частина у виробництві. Більшість виробників використовують сланцеве лускате посипання. У той час як базальтове покриття забезпечує колірну стабільність і краще з'єднує бітумний шар.
 6. Кожна гранула забарвлюється спеціальним методом. Цінова політика не буде залежати від обраного кольору.
 7. У виробництві бітумної черепиці, IKO використовує на 20-25% збільшення шару бітуму. Це робить її щільніше, надійніше і демонструє кращу вітростійкість.
 8. Матеріал відмінно виконує функцію гідроізоляції, так як матеріал сам по собі двошаровий і при монтажі ґонти накладаються один на одного (з чим можна ознайомитися, подивившись відео-інструкцію монтажу нижче).
 9. Щоб спростити монтаж, підвищити якість покрівлі та звичайно, зберегти однаковий малюнок даху, комплектуючі для покрівлі виробляються з самої черепиці.

Дивлячись на настільки багаторічний досвід роботи і якість продукції, бітумна черепиця IKO стане кращим рішенням при покрівлі будинку.

Якщо у Вас є питання, ви можете отримати безкоштовну консультацію зателефонувавши за вказаними номерами на сайті. Також, чекаємо Вас в нашому офісі, де досвідчені консультанти допоможуть вибрати той матеріал, який підійде для вашого будинку.

Здійснюємо доставку, як по Києву, так і всієї України. Ціна узгоджується з кожним клієнтом на індивідуальній основі.

Монтаж битумной черепицы IKO (відео)

IKO

Опубликовано: КиевДах
КиевДах

Контакти

Україна, м. Киев,
пр. Соборності, 2/1 (Левый берег, Ленинградская площадь, ТЦ "Дарниця")
Пн — Пт: 9:00 — 19:00;
Сб: 10:00 — 16:00 (тільки консультація);
Вс: выходной.
+38 (097) 405-58-95 (Киевстар)
+38 (099) 375-59-16 (Vodafone)
+38 (063) 940-75-43 (Lifecell)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оплата і повернення товару

Оплатити товар можна в касу нашого офісу (тільки готівка), на сайті картами Visa або Mastercard та за безготівковим розрахунком.

Повернення товару належної якості протягом 14 днів. Товар не повинен бути використаний. Товарна упаковка не повинна бути пошкоджена. На товарі не повинно бути пошкоджень (подряпин, вм'ятин, cколів). Доставка товару на склад постачальника оплачується силами або за рахунок покупця. Для оформлення повернення за готівку необхідно надати товарний чек про оплату і специфікацію до даного замовлення. Повернення товарів, придбаних за безготівковим розрахунком здійснюється згідно українського законодавства.
Матеріали, виготовлені на замовлення (металочерепиця, профнастил, покрівельні планки та ін.), поверненню і обміну не підлягають.
Повернення грошей після повернення товару на склад здійснюється протягом від одного до семи банківських днів.

visa mastercard liqpay

Умови доставки

Термін виконання замовлення на металочерепицю та профнастил 2 — 4 банківських дні.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт по Київському регіону (Газель — 12 грн / км в обидва напрямки). В інші регіони доставка може здійснюватися попутним вантажем або перевізниками. Товари довжиною до двох метрів могуть бути відправлені Новою Поштою або іншим перевізником.

Замовити дзвінок
Інтернет-магазин покрівельних матеріалів КиївДах, м. Київ, Україна

© 2013 – 2022 Публікація матеріалів даного сайту на сторонніх інформаційних ресурсах допускається тільки з посиланням на першоджерело або після письмової згоди правовласника. Посилання має бути відкрите для індексування пошуковими системами. Відсутність посилання в скопійованому авторському контенті, опублікованому на сторонньому веб сайті, або відсутність письмового дозволу на публікацію матеріалів в друкованих виданнях, вважається порушенням авторського права, що тягне за собою як адміністративну так і кримінальну відповідальність до 6 років. При виявленні порушення авторського права буде подано відповідну заяву у "Департамент кіберполиції України".
Давайте жити дружно . Поважайте працю інших людей.