Пн - Пт: 9:00 - 19:00;
Сб: 10:00 - 16:00 (без відвантажень);
Нд: вихідний.

м. Київ, пр. Соборності, 2/1
ТЦ "Дарниця"

Roto Designo R8

Преміум. Верхня вісь обертання.
Сортування:
Товарів:
Вікно Roto WDF R88C H WD
Вікно Roto WDF R88C H WD
27850.21
від 22280.17
Код: 1925
(3)
Виробник: Roto
Дерев'яне вікно з верхньою віссю обертання і термоізоляцією рами. Внутрішнє скло триплекс.
Вікно Roto WDF R88C K WD
Вікно Roto WDF R88C K WD
34832.71
від 27866.17
Код: 1927
(2)
Виробник: Roto
Пластикове вікно з верхньою віссю обертання і термоізоляцією рами. Внутрішнє скло триплекс.
Вікно Roto WDF R89G K WD
Вікно Roto WDF R89G K WD
45286.51
від 36229.21
Код: 1929
(2)
Виробник: Roto
Пластикове вікно з верхньою віссю обертання і термоізоляцією рами. Двокамерний склопакет з аргоном. Внутрішнє скло триплекс, зовнішнє антиконденсатне.
Вікно Roto WDF R89P H WD
Вікно Roto WDF R89P H WD
39022.21
від 31217.77
Код: 1930
(2)
Виробник: Roto
Дерев'яне вікно з верхньою віссю обертання і термоізоляцією рами. Двокамерний склопакет з криптоном. Внутрішнє скло триплекс, зовнішнє антиконденсатне.
Вікно Roto WDF R89P K WD
Вікно Roto WDF R89P K WD
48757.81
від 39006.25
Код: 1931
(2)
Виробник: Roto
Пластикове вікно з верхньою віссю обертання і термоізоляцією рами. Двокамерний склопакет з криптоном. Внутрішнє скло триплекс, зовнішнє антиконденсатне.
Вікно Roto WDF R89G H WD
Вікно Roto WDF R89G H WD
36229.21
від 28983.37
Код: 1928
(2)
Виробник: Roto
Дерев'яне вікно з верхньою віссю обертання і термоізоляцією рами. Двокамерний склопакет з аргоном. Внутрішнє скло триплекс, зовнішнє антиконденсатне.

Мансардні вікна Roto Designo R8

Мансардні вікна Рото серії Designo R8 класу преміум мають подвійну вісь обертання, верхню — для повного відкривання з панорамним оглядом, і вісь ¾ для активного провітрювання приміщення і миття зовнішньої поверхні. Перевага верхньої осі обертання в першу чергу в свободі і просторі. Відкрите вікно повністю знаходиться за межами приміщення і дозволяє ефективно використовувати 100% його внутрішнього простору. По осі ¾ стулка вікна, обертаючись на 135°, повертає зовнішнє скло всередину приміщення для зручної мийки. У положенні для миття є можливість блокування вікна для безпеки. Піднята вісь сприяє більш ефективному провітрюванню, так як повітряний потік розділяється, зверху виходить тепле повітря, а знизу заходить холодне. Тому таке відкривання більш ефективне для провітрювання, ніж відкривання по верхній осі. Є вікна у інших виробників, які відкриваються теж по двох осях, тільки друга вісь у них центральна і коли ви її активуєте, то при відкритті половина стулки знаходиться в приміщенні, при чому досить низько, що не може не викликати незручності. У R8 друга вісь піднята, тому велика частина вікна знаходиться на вулиці, а внутрішня частина невелика і розташовується досить високо, щоб не заважати при знаходженні людини поруч з вікном, створюючи додаткову безпеку.

Вибір осі обертання здійснюється за допомогою багатофункціональної ручки, яка знаходиться в нижній частині рами. У праву сторону працює верхня вісь, в ліву — ¾, по якій стулка обертається і для миття. Тобто, управління вікном з досить складним механізмом легко здійснюється однією багатофункціональною ручкою. Звісно, ручки теж виробництва Roto, причому при бажанні, ви можете вибрати з асортименту каталогу більш стильну ручку або з замиканням на ключ.

Механізм ригеля замикання фіксує стулку в чотирьох точках, забезпечуючи щільне прилягання її по всьому периметру рами. Це зроблено для виключення підриву стулки намерзлий льодом під вікном, якщо вона кріпиться стандартним способом у верхній частині на одноточковий замок. Коли стулка фіксується по обидва боки, зверху і знизу, виключається її зміщення і забезпечується максимальне енергозбереження.

Зачинення на 4 точки

Клас безпеки вікна визначає складність його злому і міцність склопакета для забезпечення безпеки обслуговування даху. Найвищий, V клас мають пластикові вікна Рото. Їх неможливо розкрити навіть ломом, і вони витримують падіння 50-ти кілограмового об'єкта в центр склопакета з висоти 95 см. Дерев'яні вікна Roto мають III клас, він гарантує неможливість розкриття стулки за допомогою плоских інструментів (стамеска, викрутка та ін.) І витримує падіння об'єкта вагою 50 кг з висоти 45 см.

Мансардне вікно Designo R8 це революційна, топова модель від Roto. Вона не має аналогів за можливостями регулювання і тонкого налаштування роботи обертових механізмів в залежності від положення вікна в даху і вподобань власників. Головний коник, це можливість регулювання після монтажу вікна зазорів між рамою і стулкою, які утворюються при деформаціях кроквяної системи в процесі експлуатації будівлі (від висихання дерева, усадки будинку, снігових і вітрових навантажень). Вам не потрібно демонтувати вікно щоб встановити його рівно і усунути зазори, як це відбувається у всіх інших виробників. Фурнітура дозволяє за допомогою болта регулювання виставити положення стулки і домогтися ідеальних зазорів, що виключають задування повітря і протяги.

При різних кутах нахилу даху потрібно і різне зусилля на відкривання стулки. Зазвичай вікна мають стандартні заводські налаштування, і змінити їх неможливо. Roto пропонує власникам своїх вікон індивідуально для кожного даху відрегулювати механізм, домагаючись найбільш підходящого зусилля для відкривання.

Поворотний механізм дає можливість зафіксувати стулку в будь-якому положенні по висоті в діапазоні відкривання вікна і запобігає обертання її від вітру. При бажанні, можна обмежити кут відкривання за допомогою системи гальмів, яка є тільки у моделі R8.

У стандартній комплектації зовнішні накладки вікна виконані з алюмінію, покритого темно-сірою фарбою металік. Преміальні вікна повинні виглядати відповідно до свого класу і ціни. Фарба металік завжди дорожча за звичайну і вимагає ідеально рівної поверхні основи. Крім здорожчання продукції, на покритті металік відразу помітно всі нерівності. Можливо, тому інші виробники його не використовують. Адже кріплення накладок у Рото виконується на засувках, тоді як у інших вікнах металеві накладки фіксуються саморізами. Це деформує метал і в разі застосування кольору металік це буде помітно і не естетично.

Ідеальна якість виконання накладок дає можливість застосовувати саме сріблястий колір і не турбуватися за нерівності. Кліпсові з'єднання без наскрізних отворів захищають раму від вологи, збільшуючи термін служби вікна. Ви не знайдете на ньому шурупів і болтів, що пробивають захисні накладки, і це ще один доказ довговічності продукту. До того ж, фарба металік має можливість злегка відображати колір покрівельного покриття, і набувати відтінку даху. При використанні звичайної сірої фарби (як у інших виробників) такого не станеться. Можна порівняти вікна з автомобілями. Якщо ви захочете колір металік, то він буде дорожче звичайного. Але вікна Roto мають його за замовчуванням на всіх моделях, і R8 не виняток, а ціна на них знаходиться в тому ж діапазоні, що і у конкурентів Рото.

Для справжніх цінителів гармонії є можливість окремо замовити віконні накладки з міді, цинк-титану або просто в кольорі за шкалою RAL.

Всі вікна восьмої серії комплектуються термоізоляційним WD блоком зі спіненого поліетилену. WD блок закриває всю поверхню віконної рами, а не тільки посаджену в дах частину (наприклад, BDX 2000 у Velux). Встановлюється блок на заводі, що гарантує правильність монтажу і захист рами від промерзання. У комплекті до преміальних вікон йде теплоізоляційний контур для утеплення відкосу, який з'єднується з WD блоком в шипове з'єднання. Застосування WD блоку збільшує температуру в приміщенні до 5 °C, виключає появу конденсату на відкосах і запобігає утворенню цвілі і грибків.

По периметру рами всіх моделей Рото змонтована пароізоляційна плівка, яка склеюється з покрівельною пароізоляцією за допомогою двостороннього скотча, забезпечуючи ідеальне поєднання і захист від утворення конденсату в теплоізоляції покрівельного пирога.

Мансардні вікна з верхньою віссю обертання мають кут відкривання стулки 45°. Виходячи з цього, кут нахилу даху, для комфортної експлуатації вікна, повинен бути в діапазоні 20° — 65 °. Designo R8 пропонуються тільки з ручним керуванням, тому існує обмеження по висоті монтажу для того, щоб людина могла дотягнутися до ручки, як закритого вікна, так і відкритого, ручка якого виявляється зовні на кінці стулки вікна. Висота від підлоги до ручки рекомендується в межах 90 — 120 сантиметрів в залежності від росту людини і можливостей покрівельної конструкції. Якщо все-таки ви змушені монтувати вікно з ручним керуванням на велику висоту, Roto пропонує спеціальний телескопічний жердину для відкривання високо розташованих вікон.

Склопакети також пропонуються різних типів:

  • Roto blueLine (R88C). Це однокамерний склопакет, заповнений газом аргон для зменшення теплопередачі. Зовнішнє скло ударостійке (гартоване), внутрішнє скло триплекс.
  • Roto blueTech (R89G). Двокамерний склопакет, заповнений газом аргон для зменшення теплопередачі. Зовнішнє і середнє скло ударостійке (гартоване), внутрішнє — клеєна скло триплекс (як лобове скло автомобілів), що виключає падіння осколків при розбитті. Але більш важливою властивістю триплекса є блокування ультрафіолетових променів. З таким вікном ви збережете внутрішній декор і оздоблення приміщення з яскравими кольорами від вигорання. Такі склопакети також рекомендується використовувати в дитячих та ігрових кімнатах. На верхнє скло нанесено антиконденсатне покриття, що запобігає утворенню роси із зовнішньої сторони вікна і погіршення видимості через нього.
  • Roto blueTech Plus (R89P). Також двокамерний склопакет, аналогічний попередньому. Зовнішнє скло з антиконденсатна покриттям. Верхнє і середнє скло гартоване, внутрішнє — триплекс. Різниця тільки в заповненні газом. В даному склопакеті використовується більш інертний газ криптон, який робить вікно ще більш енергозберігаючим. По відношенню до R89G він тепліше майже на 40% і в два рази тепліше R85.
Однокамерний склопакет
Двохкамерний склопакет

Віконні рами мансардних вікон Roto Designo R8 бувають:

  • дерев'яні з термоізоляцією рами з поліуретанового блоку (H WD);
  • пластикові з термоізоляцією рами з поліуретанового блоку (K WD).

Вікна лінійки R8 без WD блоку не продаються.

При виробництві дерев'яної рами використовується найякісніша деревина сосни, яка не має сучків, як на лицьовій частині, так і на прихованому від погляду каркасі рами. Структура рами має з'єднання і зрощування для додання жорсткості конструкції і виключення деформації в майбутньому. Віконна стулка не має видимих ​​з'єднань, хоча так само зроблена з клеєного бруса. Поверхня дерев'яної рами може бути покрита лаком (в стандартній комплектації), або ж може бути пофарбована в білий колір за додаткову плату.

Металопластикові вікна Рото виробляються з білих ПВХ профілів німецьких торгових марок REHAU та ALUPLAST. Такі вікна відрізняються високою міцністю рами і вологостійкість. До того ж, виробник пропонує нанесення ламінації зі структурою і кольором світлих і темних порід дерева (як додаткова опція).

[widgetkit id="196"]

Пластикові вікна рекомендується встановлювати в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як ванні кімнати, санвузли, пральні та ін.

Стандартні типорозміри вікон Roto Designo R8
Розмір вікна
 

5/7
 

5/9
 

5/11
 

6/11
 

6/14
 

7/9
 

7/11
 

7/14
 

7/16
 

9/11
 

9/14
 

9/16
 

11/11
 

11/14
Розмір рами, см 54x78 54x98 54x118 65x118 65x140 74x98 74x118 74x140 74x160 94x118 94x140 94x160 114x118 114x140
Зовнішній розмір рами с
термоізоляційним блоком WD, см
60/84 60/104 60/124 71/124 71/146 80/104 80/124 80/146 80/166 100/124 100/146 100/166 120/124 120/146
Площа вікна, м² 0,19 0,25 0,32 0,42 0,52 0,41 0,51 0,63 0,73 0,70 0,86 1,01 0,90 1,10

Підбір розмірів і кількості вікон.

При виборі розмірів вікна слід оперувати двома факторами:

  • відстань між кроквами покрівельної конструкції, куди буде монтуватися вікно;
  • площа підлоги приміщення, від якої залежить загальна кількість заскленої площі.

Якщо ви збираєтеся вмонтовувати вікно між кроквяними ногами, не порушуючи їх цілісність, то ширину вікна слід підбирати менше мінімум на 7 см від відстані між кроквами для забезпечення трисантиметровим зазору між рамою вікна і конструкцією даху для WD блоку. Висота вікна підбирається в залежності від кута нахилу даху. Чим він менше, тим вище повинне бути вікно, щоб людина могла стоячи дивитися в нього. Якщо перевести вищесказане в цифри, то відштовхуйтеся від таких даних, нижній край вікна повинен знаходитися приблизно на рівні 1-го метра від підлоги, верхній на рівні 2-ух метрів. Так ви будите бачити горизонт через вікно і в сидячому і в стоячому положенні. Також, при такому способі монтажу вам буде легко підходити до відчиненого вікна і не важко закривати і відкривати його рукою.

Для комфортного освітлення і раціонального енергозбереження оптимальною кількістю заскленої площі стелі мансардного приміщення прийнято вважати 8 - 10% від площі підлоги приміщення. Таке рішення забезпечує достатнє надходження денного світла для комфорту очей і не сприяє перегріву сонячними променями приміщення влітку, запобігаючи великі витрати на кондиціонування, і економить тепло взимку.

При розташуванні декількох вікон поруч для їх сполучення і забезпечення надійної гідроізоляції застосовуються різні комбіновані оклади, які купуються окремо, в залежності від типу даху та кількості і розташування вікон в групі. Ви можете монтувати вікна як в один, так і в кілька рядів. Один ряд може бути вертикальним або горизонтальним. Загалом, варіантів розташування вікон досить багато і для кожного з них необхідно підібрати необхідний оклад (на нашому сайті в розділі Аксесуари, в категорії мансардних вікон Roto).

При комбінуванні вікон по висоті, для верхнього ряду немає необхідності застосовувати вікно з верхньою віссю обертання, так як перебувати під ним ви не зможете. В якості верхньої пари рекомендується встановлювати шосту серію з центральною віссю обертання. Вони мають ідентичний зовнішній вигляд і габаритні розміри, таку ж якісну фурнітуру і аналогічну комплектацію, тільки відкриваються по середній осі, що робить їх ціну нижче.

Верхній ряд з електроприводом
Комбінування 1х3
Комбінування 3х1

Для максимального комфорту, верхній ряд вікон можна замовити з дистанційним управлінням. Це вікна WDT R6 RotoTronic. Вони мають блок управління, до якого можна підключити і електричні аксесуари, керовані за допомогою багатоканального пульта.

По периметру рами всіх моделей Рото змонтована пароізоляційна плівка, яка склеюється з покрівельної пароізоляцією за допомогою двостороннього скотча, забезпечуючи ідеальне поєднання і захист від утворення конденсату в теплоізоляції покрівельного пирога.

Купити мансардне вікно Roto R8 (R85, R89G, R89P) можна зі складу в Києві за наявності позиції, яка вас цікавить. Позиції під замовлення поставляються протягом 2 - 4 тижнів з моменту передоплати. Ціна на сайті актуальна, оновлюється щодня в залежності від курсу Євро. Склади Roto знаходяться як на Правому так і на Лівому березі Києва. Оплата за готівковим або безготівковим розрахунком.

Roto Designo R8

Опубликовано: КиевДах
КиевДах

Контакти

Україна, м. Киев,
пр. Соборності, 2/1 (Левый берег, Ленинградская площадь, ТЦ "Дарниця")
Пн — Пт: 9:00 — 19:00;
Сб: 10:00 — 16:00 (тільки консультація);
Вс: выходной.
+38 (097) 405-58-95 (Киевстар)
+38 (099) 375-59-16 (Vodafone)
+38 (063) 940-75-43 (Lifecell)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оплата і повернення товару

Оплатити товар можна в касу нашого офісу (тільки готівка), на сайті картами Visa або Mastercard та за безготівковим розрахунком.

Повернення товару належної якості протягом 14 днів. Товар не повинен бути використаний. Товарна упаковка не повинна бути пошкоджена. На товарі не повинно бути пошкоджень (подряпин, вм'ятин, cколів). Доставка товару на склад постачальника оплачується силами або за рахунок покупця. Для оформлення повернення за готівку необхідно надати товарний чек про оплату і специфікацію до даного замовлення. Повернення товарів, придбаних за безготівковим розрахунком здійснюється згідно українського законодавства.
Матеріали, виготовлені на замовлення (металочерепиця, профнастил, покрівельні планки та ін.), поверненню і обміну не підлягають.
Повернення грошей після повернення товару на склад здійснюється протягом від одного до семи банківських днів.

visa mastercard liqpay

Умови доставки

Термін виконання замовлення на металочерепицю та профнастил 2 — 4 банківських дні.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт по Київському регіону (Газель — 12 грн / км в обидва напрямки). В інші регіони доставка може здійснюватися попутним вантажем або перевізниками. Товари довжиною до двох метрів могуть бути відправлені Новою Поштою або іншим перевізником.

Замовити дзвінок
Інтернет-магазин покрівельних матеріалів КиївДах, м. Київ, Україна

© 2013 – 2022 Публікація матеріалів даного сайту на сторонніх інформаційних ресурсах допускається тільки з посиланням на першоджерело або після письмової згоди правовласника. Посилання має бути відкрите для індексування пошуковими системами. Відсутність посилання в скопійованому авторському контенті, опублікованому на сторонньому веб сайті, або відсутність письмового дозволу на публікацію матеріалів в друкованих виданнях, вважається порушенням авторського права, що тягне за собою як адміністративну так і кримінальну відповідальність до 6 років. При виявленні порушення авторського права буде подано відповідну заяву у "Департамент кіберполиції України".
Давайте жити дружно . Поважайте працю інших людей.