Пн - Пт: 9:00 - 19:00;
Сб: 10:00 - 16:00 (без відвнтажень);
Нд: вихідний.

м. Київ, пр. Соборності, 2/1
ТЦ "Дарниця"

ГП-8

Він-Скіф
Сортування:
Товарів:
Профнастил ГП-8 Sutor 0,32 ZN80 Polyester
Код: 3171
(2)
Виробник: Він-Скіф
Профнастил ГП-8 Модуль 0,35 ZN110 Цинк
Код: 3187
(3)
Виробник: Він-Скіф
Профнастил ГП-8 Dongbu 0,4 ZN120 Камінь
Код: 3264
Виробник: Він-Скіф
Профнастил ГП-8 Sutor 0,4 ZN80 Дерево 3D
Код: 3269
Виробник: Він-Скіф
Профнастил ГП-8 Sutor 0,35 ZN80 Золотий дуб
Код: 3172
(1)
Виробник: Він-Скіф
Профнастил ГП-8 Sutor 0,4 ZN80 Венге
Код: 3574
Виробник: Він-Скіф
Профнастил ГП-8 Dongbu 0,4 ZN120 Дерево 3D
Код: 3173
Виробник: Він-Скіф
Профнастил ГП-8 TATA 0,43 AlZn100 Алюмоцинк
Код: 3190
Виробник: Він-Скіф
Профнастил ГП-8 Модуль 0,45 ZN100 PEMA
Код: 10076
Виробник: Він-Скіф
Профнастил ГП-8 Dongbu 0,5 ZN225 Bronze
Код: 3170
Виробник: Він-Скіф
Профнастил ГП-8 Модуль 0,4 ZN110 Цинк
Код: 3186
(1)
Виробник: Він-Скіф
Профнастил ГП-8 TATA 0,47 AlZn100 Алюмоцинк
Код: 3189
Виробник: Він-Скіф
Профнастил ГП-8 Модуль 0,5 ZN110 Цинк
Код: 3188
Виробник: Він-Скіф
Профнастил ГП-8 Sutor 0,4 ZN80 Polyester
Код: 3174
Виробник: Він-Скіф
Профнастил ГП-8 Dongbu 0,5 ZN225 Cloud matt
Код: 3166
Виробник: Він-Скіф
Профнастил ГП-8 Sutor 0,4 ZN80 Золотий дуб
Код: 3263
Виробник: Він-Скіф
Профнастил ГП-8 Sutor 0,45 ZN80 Polyester
Код: 3175
Виробник: Він-Скіф
Профнастил ГП-8 U.S.Steel 0,45 ZN140 PEMA
Код: 3178
Виробник: Він-Скіф

Профнастил ПГ-8

Виробник: Він-скіф

Стіновий профнастил ПГ-8 — затребуваний будівельний матеріал який широко застосовується при обробці фасадів і зведенні огорож. Виготовляється методом холодного прокату з листової оцинкованої сталі.

На відміну від покрівельного матеріалу стіновий профнастил ПГ-8 має меншу твердість. Він легко гнеться під великою вагою (сніг в зимовий період). Використовувати його в якості покрівельного матеріалу не рекомендується.

Металопрофіль представлений в широкій колірній гамі. Він може бути однотонним або імітувати такі матеріали як цегла, дререво або натуральний камінь.

З чого виготовляється стіновий профнастил

Для виготовлення стінового профнастилу використовується рулонна тонколистова сталь з двошаровим антикорозійним покриттям. Основні марки:

 • S280GD;
 • S250GD;
 • S220GD;
 • DX51D.

Числове значення 280, 250, 220 позначає показник текучості. Чим він вищий, тим вище пружність матеріалу і тим більші деформації він може витримувати, після чого приймає початкове положення без видимих слідів вигинів (заломів). DX51D — найм'якший вид сталі у котрої показник плинності взагалі не нормується. Такий лист можна легко зігнути руками і сліди від такого впливу залишаються на поверхні профнастилу.

Товщина металу варіюється в діапазоні від 0,3 до 0,5 мм. Мінімальна товщина металу може заощадити вам гроші, але тонкий профнастил дуже легко деформується, а найтонший навіть можна порвати руками, якщо трохи надрізати лист. Його рекомендується застосовувати для тимчасових огорож або для внутрішнього оздоблення приміщень, він також може підійти для підшивки стелі або карнизного звису. При максимальній товщині металопрофіль відрізняється більшою стійкістю до деформацій, але це в значній мірі відбивається на його ціні.

Оптимальна товщина листа для стінового профнастилу — 0,45–0,5 мм.

Виробники листової сталі

Для стінового профнастилу ПГ-8 використовується листова сталь вітчизняних і зарубіжних виробників. В якості постачальників сировини виступають компанії з:

 • Німеччини;
 • Словаччини;
 • Бельгії;
 • Кореї;
 • України;
 • Туреччини;
 • Китаю.

Європейські виробники пропонують якісну, але не найдешевшу сировину. Не поступається їм листова сталь з Кореї. До бюджетного металопрофілю варто віднести профнастил, виготовлений з китайської та української сировини.

Оцинкована і забарвлена ​​сталь поставляється від виробника на завод профнастилу в рулонах, вага яких досягає 5 тонн. Ширина матеріалу стандартна – 1250 мм. Довжина рулону варіюється в залежності від товщини прокату і може доходити до півтора кілометри. Тому довжина листів ГП-8 виготовляється під замовлення, а не нарізається з готової продукції.

Антикорозійне покриття

Для захисту сталевого листа застосовується двошарове покриття. В якості першого шару застосовується оцинковка. Фінішне покриття виконується рідкими полімерними фарбами, найчастіше це Polyester. Фарбування виконується в двох варіантах – матове і глянсове.

Оцинкування наноситься з двох сторін і надійно захищає метал від зовнішнього впливу. Товщина цинкового шару варіюється від 80 до 275 г/м2. Чим вона більше, тим довше метал збереже свої якісні характеристики. Перевищувати допустимі показники не рекомендується. Товсте покриття може тріснути при формуванні хвилі. Слід враховувати, що товщина цинкового шару прямопропорційно впливає на вартість сталевого листа.

Полімерне покриття наноситься в основному з зовнішнього боку профнастилу. Воно запобігає вивітрювання цинку і тим самим подовжує термін експлуатації листів. Двостороннє нанесення полімерного шару так само зустрічається у деяких виробників металу, але слід враховувати, що такий матеріал доцільно застосовувати для парканів, дах і фасад сильно від цього не виграють, але вартість його дорожче. При виборі потрібно враховувати й інші показники металопрофілю, наприклад, стійкість покриття до ультрафіолету.

Стійкість до ультрафіолету залежить від типу поллімера, виробника сталі (фарбування здійснюється ним) і вартості матеріалу. Профнастил з китайської сировини через два-три роки вигорить на сонці і придбає дуже блідий зовнішній вигляд. Метал від європейських виробників коштує дорожче, але він збереже яскравість фарб протягом десятків років.

Полімерна фарба, завдяки пружності, не розтріскується при вигинах і зберігає цілісність покриття в момент формування профілю.

Особливості стінового профілю

Стіновий профнастил ПГ-8 — найнижчий вид металопрофілю. Висота його хвилі становить всього 8 мм, про що говорить маркування будівельного матеріалу. Інші параметри:

 • ширина листа — 1225 мм;
 • відстань між хвилями — 60 мм;
 • ширина хвилі — 70 мм;
 • ширина гофри по осноаві — 28 мм.

Профнастил з такими параметрами володіє акуратним зовнішнім виглядом і може широко використовуватися в дизайнерських рішеннях обробки приміщень фасадів і огорож. Завдяки оцинкування і полімерному покриттю лист ДП-8 не іржавіє при контакті з вологою. Широка колірна гамма, в тому числі декоративні варіанти (цегла, дерево, камінь) надають облицювальному матеріалу привабливий зовнішній вигляд.

Крім основних параметрів стіновий профнастил розрізняють за наступними показниками:

 • марці сталі;
 • товщині сталевого листа;
 • товщині цинкового покриття;
 • виду використаної полімерної фарби.

Вибір визначається сферою застосування.

Переваги стінового профнастилу

Профнастил ПГ-8 — найбільш затребуваний облицювальний матеріал. Його популярність пояснюється його перевагами:

 • легкість матеріалу, що спрощує роботу з ним (легко транспортувати, монтувати);
 • якісний антикорозійний захист (полімерні фарби стійкі до різних видів впливу);
 • простота монтажу (легкі листи надійно кріпляться до основи і витримують сильний вітер);
 • широка колірна гамма (барвники стійкі до ультрафіолету і довгий час зберігають яскравість);
 • тривалий термін експлуатації;
 • вартість матеріалу (з урахуванням терміну експлуатації використання профнастилу ПГ-8 вигідно з економічної точки зору).

Особливо цікавий металопрофіль з декоративним фарбуванням під цеглу, дерево або камінь.

Сфера застосування

Стіновий профнастил ПГ-8 найчастіше застосовується для обробки фасадів і зведення огорож. Таке облицювання ефективно захищає будівлі від зовнішнього впливу, надає їм привабливий зовнішній вигляд. Однак сфера застосування металопрофілю значно ширше.

 1. Профлист застосовується при виготовленні сендвіч-панелей для швидкомонтованих будівель. Гофровані листи формують конструкцію з утеплювачем, яка закріплюється на каркасі. Такі споруди підходять для магазинів, складських приміщень, ангарів, госпбудівель, побутівок, виробничих цехів.
 2. Знайшов своє застосування профнастил в сільській місцевості. З виготовлених на його основі сендвіч-панелей зводяться кошари і майстерні.
 3. Профнастил застосовується в будівництві для установки незнімної опалубки. Особливо популярні декоративні варіанти вироби, що імітують камінь або цегла.
 4. Його використовують для зведення перегородок у виробничих і господарських приміщеннях.

Об'єкти, виконані з стінового профнастилу привабливі і довговічні, а швидкість їх будівництва набагато вище, ніж зведення будівель з інших матеріалів.

ГП-8

Опубликовано: КиевДах
КиевДах

Контакти

Україна, м. Киев,
пр. Соборності, 2/1 (Левый берег, Ленинградская площадь, ТЦ "Дарниця")
Пн — Пт: 9:00 — 19:00;
Сб: 10:00 — 16:00 (тільки консультація);
Вс: выходной.
+38 (097) 405-58-95 (Киевстар)
+38 (099) 375-59-16 (Vodafone)
+38 (063) 940-75-43 (Lifecell)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оплата і повернення товару

Оплатити товар можна в касу нашого офісу (тільки готівка), на сайті картами Visa або Mastercard та за безготівковим розрахунком.

Повернення товару належної якості протягом 14 днів. Товар не повинен бути використаний. Товарна упаковка не повинна бути пошкоджена. На товарі не повинно бути пошкоджень (подряпин, вм'ятин, cколів). Доставка товару на склад постачальника оплачується силами або за рахунок покупця. Для оформлення повернення за готівку необхідно надати товарний чек про оплату і специфікацію до даного замовлення. Повернення товарів, придбаних за безготівковим розрахунком здійснюється згідно українського законодавства.
Матеріали, виготовлені на замовлення (металочерепиця, профнастил, покрівельні планки та ін.), поверненню і обміну не підлягають.
Повернення грошей після повернення товару на склад здійснюється протягом від одного до семи банківських днів.

visa mastercard liqpay

Умови доставки

Термін виконання замовлення на металочерепицю та профнастил 2 — 4 банківських дні.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт по Київському регіону (Газель — 12 грн / км в обидва напрямки). В інші регіони доставка може здійснюватися попутним вантажем або перевізниками. Товари довжиною до двох метрів могуть бути відправлені Новою Поштою або іншим перевізником.

Замовити дзвінок
Інтернет-магазин покрівельних матеріалів КиївДах, м. Київ, Україна

© 2013 – 2022 Публікація матеріалів даного сайту на сторонніх інформаційних ресурсах допускається тільки з посиланням на першоджерело або після письмової згоди правовласника. Посилання має бути відкрите для індексування пошуковими системами. Відсутність посилання в скопійованому авторському контенті, опублікованому на сторонньому веб сайті, або відсутність письмового дозволу на публікацію матеріалів в друкованих виданнях, вважається порушенням авторського права, що тягне за собою як адміністративну так і кримінальну відповідальність до 6 років. При виявленні порушення авторського права буде подано відповідну заяву у "Департамент кіберполиції України".
Давайте жити дружно . Поважайте працю інших людей.