• Наші послуги
+38 (099) 375-59-16 (Київ)

м. Київ,
пр. Возз'єднання, 2/1
ТЦ "Дарниця"

zakazkievdah.com.ua
Пн — Пт: 9:00 — 19:00;
Сб: 10:00 — 16:00 (тiльки консультацiя);
Нд: вихiдний.

(099) 375-59-16 (МТС)
(097) 405-58-95 (Київстар)
(063) 940-75-43 (Lifecell)

Зворотній дзвінок

Наші послуги

Замір даху

Для точного та економного розрахунку всіх матеріалів необхідно мати точні розміри об'єкта (даху). У нашому штаті працює два кваліфікованих фахівця по виміру і розрахунку покрівельних матеріалів. У межах київського регіону виїзд інженера на об'єкт входить у вартість покупки. В інших випадках може знадобитися оплата проїзду в обидва кінці.

Слід розуміти, що для можливості зняття точних розмірів конструкції, необхідна 100% готовність кроквяної системи. Так само, необхідний вільний доступ і можливість пересування по даху для заміру звичайною ручною рулеткою (на сьогоднішній день поки не існує інструментів, що дозволяють робити виміри з землі).

Для виклику інженера на замір слід зробити заявку, зателефонувавши в наш офіс. Бажано домовлятися за 2-3 дні, що б не було накладок у черговості замірів.

Розрахунок матеріалів

Розрахунок матеріалів відбувається в нашому офісі, абсолютно безкоштовно, за допомогою комп'ютерних програм, дозволяють точно визначати необхідну кількістю всіх матеріалів для кожної певної конструкції.

Для точного розрахунку матеріалів необхідне точне креслення плану покрівлі з усіма необхідними розмірами. Прорахунок може проводиться як за проектом замовника, так і по знятим розмірами вашої покрівлі нашим інженером. Другий варіант більш кращий, так як не завжди будівельникам вдається виконати роботи по кресленнях і не відхилиться від проекту хоча б на 5-10 см. А ці, здавалося б незначні величини в невідповідності можуть досить сильно вплинути на комплектацію покрівлі.

При розрахунку листових матеріалів (металочерепиця, профнастил ...) ми даємо вам креслення зі схемою розкладки, згідно з якою були прораховані ваші матеріали.

Час прорахунку залежить від складності даху, кількості матеріалів і може бути виконаний від 5 хвилин до одного робочого дня.

Знижки на комплекс матеріалів

Наша компанія не торгує матеріалами в роздріб і пропонує оптові ціни на всі види продукції. На великі і комплексні замовлення ми розраховуємо вартість індивідуально. Розмір знижки може залежати від багатьох факторів (кількість, перелік комплектації, терміни виконання замовлення, доставка ...), за цим вона (якщо це можливо на дане замовлення) встановлюється індивідуально в кожному випадку.

Контакти

Україна, м. Київ,
пр. Возз'єднання, 2/1 (Лівий берег, Ленінградська площа, ТЦ "Дарниця")
Пн — Пт: 9:00 — 19:00;
Сб: 10:00 — 16:00 (тiльки консультацiя);
Нд: вихiдний.
+38 (099) 375-59-16 (Vodafone)
+38 (097) 405-58-95 (Київстар)
+38 (063) 940-75-43 (Lifecell)
zakazkievdah.com.ua

Оплата і повернення товару

Оплатити товар можна в касу нашого офісу (тільки готівка), на сайті картами Visa або Mastercard та за безготівковим розрахунком.

Повернення товару належної якості протягом 14 днів. Товар не повинен бути використаний. Товарна упаковка не повинна бути пошкоджена. На товарі не повинно бути пошкоджень (подряпин, вм'ятин, cколів). Доставка товару на склад постачальника оплачується силами або за рахунок покупця. Для оформлення повернення за готівку необхідно надати товарний чек про оплату і специфікацію до даного замовлення. Повернення товарів, придбаних за безготівковим розрахунком здійснюється згідно українського законодавства.
Матеріали, виготовлені на замовлення (металочерепиця, профнастил, покрівельні планки та ін.), поверненню і обміну не підлягають.
Повернення грошей після повернення товару на склад здійснюється протягом від одного до семи банківських днів.

visa mastercard liqpay privat24

Умови доставки

Термін виконання замовлення на металочерепицю та профнастил 2 — 4 банківських дні.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт по Київському регіону (Газель — 10 грн / км в обидва напрямки). В інші регіони доставка може здійснюватися попутним вантажем або перевізниками. Товари довжиною до двох метрів могуть бути відправлені Новою Поштою або іншим перевізником.