Пн - Пт: 9:00 - 19:00;
Сб: 10:00 - 16:00 (без відвнтажень);
Нд: вихідний.

м. Київ, пр. Соборності, 2/1
ТЦ "Дарниця"

Фарби для зовнішніх робіт


Сортування:
Товарів:
Vitex Classic
Vitex Classic від 319.95 / банка
Код: 983
(3)
Виробник: Vitex
Acrylan Silicon
Acrylan Silicon від 1783.03 / банка
Код: 1057
(2)
Виробник: Vitex
Vista Acrylic
Vista Acrylic від 690.21 / банка
Код: 1059
(1)
Виробник: Vitex
Vito Acrylic
Vito Acrylic від 869.95 / банка
Код: 1097
(1)
Виробник: Vitex
Cimentol
Cimentol від 406.20 / банка
Код: 1101
Виробник: Vitex
Acrylan
Acrylan від 373.84 / банка
Код: 1098
Виробник: Vitex
Acrylan Elastic
Acrylan Elastic від 1585.34 / банка
Код: 1099
Виробник: Vitex
Vito Concrete Paint
Vito Concrete Paint від 237.29 / банка
Код: 1063
(1)
Виробник: Vitex

Фарби для зовнішніх робіт

Якщо під час ремонту приватного придатного будинку плануються роботи з фарбування зовнішніх стін будівлі, то існує величезний вибір різноманітних фарб, здатних змінити колір як деревини, каменю так і металів. Однак для того, щоб вибір тієї чи іншої фарби був зроблений правильно, важливо уважно вивчити характеристики конкретного складу і особливості нанесення.

Важливо чітко знати про те, скільки буде просихати нанесена плівка з фарби, а також яким способом допустимо її нанесення! Дізнатися про це допоможуть відомості про середню величину витрати фарбувальної рідини для того, щоб пофарбувати 1 умовну одиницю площі. Дізнатися ці відомості можна з інструкції на етикетці ємності з фарбою чи у характеристиках товару на нашому сайті. Для зовнішніх робіт підійдуть такі типи фарб, як, алкідні, силікатні, клейові, водоемульсійні, емалеві та масляні.

Тепер кілька слів про кожен із зазначених типів фарб.

Силікатна фарба

Силікатна фарба має в своєму складі такий цікавий інгредієнт, як рідке скло. Тому силікатні фарби відносять до розряду мінеральних фарбувальних рідин. Через зазначений склад силікатна фарба стійка до сильних температурних перепадів і сприяє проникненю повітря. До того ж, вона пухка. Силікатна фарба має знижену сприйнятливість до води і вологості. Такою фарбою допустимо обробляти як внутрішні, так і зовнішні поверхні, будь вони оштукатуреними, бетонними або ж кам'яними.

 Силікатну фарбу можна легко розчинити певною кількістю звичайної води. Не рекомендується фарбування зазначеним оздоблювальним матеріалом деревини!

Алкідна фарба

Алкідна фарба являє собою масляну фарбу з таким цікавим інгредієнтом, як оліфа. Зазвичай алкіду фарбу наносять на поверхні, на які була нанесена штукатурка. Припустимо наносити алкіду фарбу як на внутрішні, так і на зовнішні поверхні будівлі. Алкіду фарбу можна наносити на дерев'яні і металеві поверхні, при цьому фарбування буде якісним. Алкідна фарба не токсична за своїми властивостями, вона має хорошу стійкість до вологості і сонячного світла.

Допускається розводити алкіду фарбу скипидаром, оліфою або ж такою цікавою рідиною, як уайт-спірит. Можливо нанесення зазначеної фарби на зовнішні бетонні поверхні будівлі.

Емалева фарба

Емалева фарба складається зі спеціальної суміші лаків і пігментів, які були ретельно перетерті. Різновидами зазначеної фарби є спіртоемаль, лак ефірів целюлози, нітроемаль а також масляний лак. Емалева фарба виробляється з різноманітними назвами і продається вже в стані, готовому до роботи. Описувана фарба добре розлучається великою кількістю різних розчинників.

Емалева фарба відмінно підійде для нанесення на стіни в кімнатах, в яких часто дуже волого. Такими приміщеннями можуть бути ванна або кухня. Емалеву фарбу допускається використовувати для нанесення на зовнішні дерев'яні поверхні будівлі.

Клейова фарба

Клейова фарба складається з таких полімерних органічних речовин, як полівініловий спирт, казеїн, ефір целюлози а також крохмаль. Характеристики у такого типу фарбувальних рідин схожі на характеристики водоемульсійних фарб. Але слід враховувати, що клейова фарба не так добре стійка до вологості! Не допускається наносити зазначену фарбу на бетонні поверхні, так вони володіють високим вмістом вологи!

Водоемульсійна фарба

Водоемульсійна фарба найбільш відома. Її можна застосовувати під час багатьох малярських процедур. Зазначений тип не токсичний, при цьому його можна розвести звичайною водопровідною водою! Біля стін, на які була нанесена водоемульсійна фарба, з'являється цікава здатність "дихати", так як плівка з описуваного типу фарби пропускає через себе парові і повітряні скупчення. Поверхні з нанесеною на них водоемульсійною фарбою допустимо мити і чистити.

На відміну від масляних фарб, зазначений тип фарби не має в своєму складі таких інгредієнтів, як органічні розчинники або масла (зазвичай - дефіцитні і мають дорогу ціну). Водоемульсійна фарба утворює плівку, яка не вигорає, має рівне сяйво з властивістю матовості. Крім того, у такої плівки є спеціальна пориста структура. Однак слід враховувати той факт, що під час робіт з нанесення водоемульсійної фарби потрібно використовувати особливий валик з поролону.

Допускається наносити описуваний тип фарби на штукатурку після недавнього нанесення останньої (при цьому через пори зазначеної фарби вода з штукатурки незабаром випарується), а також на картон, на метал, покритий ґрунтовкою і, звичайно ж, на деревину. При цьому засохла фарбна плівка буде якісною. Якщо фарбування проводилася при температурі зі значенням від 23 до 17 градусів Цельсія, то повного висихання фарби можна дочекатися вже через 3-2 години після того, як вона була нанесена.

Щоб водоемульсійна фарба була нанесена якісно, потрібно простежити за тим, щоб оброблювана поверхня була вирівняною, чистою і сухою. Її рекомендується наносити на попередньо оґрунтовану поверхню. Щоб заґрунтувати оброблювану поверхню, можна використовувати ту фарбувальну рідину, яка буде наноситися в якості фінішного покриття, попередьно розбавивши її, або скористатися готовим ґрунтом. Слід зауважити, що для більш швидкого і рівномірного нанесення фарби на поверхню можна застосовувати розпилювач (пульверизатор).

При цьому розпилювач повинен переміщатися спочатку вертикально, а потім горизонтально. Якщо не були застосовані такі речовини, як кварцові і купоросні ґрунтовки, то допустимо нанесення водоемульсійних фарбувальних рідин на клейові суміші. Ці речовини можуть призвести до втрати водоемульсійною плівки. Водоемульсійні фарби вважаються найбільш придатними для нанесення на зовнішні бетонні поверхні будівель.

Важливо зауважити, що коли малярні роботи з використанням водоімульсійної фарби будуть завершені, потрібно негайно і скрупульозно вимити посуд, в якій містилася фарба, а також кисті та, звичайно ж, руки. В іншому випадку, коли фарба стане сухою і перетвориться в плівку, її буде надзвичайно складно відмити!

Фарби на водній основі легко кольоруються в будь-який колір, що дозволить вибрати вам саме той відтінок, який найбільше підійде для фасаду вашого будинку. Але щоб отримати потрібний відтінок і колір водоемульсійною фарби, важливо дуже точно підібрати кількість певних пігментів, що додаються до неї і змішуються з нею перед нанесенням самої фарби.

Щоб колір нанесеної фарби був насиченим і яскравим, рекомендується наносити її в 2 шари. При цьому важливо враховувати, щоб нанесення другого шару відбувалося тільки після того, як повністю висохне перший!

Масляна фарба

Масляна фарба являє собою спеціальну фарбувальну пасту за структурою своєї консистенції. Інгредієнтами зазначеного типу фарб служить олифне масло, пігменти і спеціальні наповнювачі. Існує 2 категорії олійної фарби: вже доведені до готовності до нанесення і густотерті. Густотерті фарби зазначеного типу відрізняються тим, що перед початком малярних робіт їх потрібно розвести олифою.

Зазвичай масляну фарбу наносять на поверхню за допомогою фарборозпилювача, валика, а також звичайної кисті. Важливо пам'ятати і знати, що склад олійної фарби повинен перебувати в однорідності. Тому зазначену фарбу слід скрупульозно перемішувати протягом як мінімум 5 — 10 хвилин, щоб отримати робочу консистенцію.

Для того, щоб використовувати масляну фарбу в якості ґрунтовки, слід довести її до більш рідкого стану. Для цього припустимо використовувати гас, скипидар, уайт-спірит, а також інші відповідні розбавники та розчинники. Масляна фарба підходить для нанесення на зовнішні дерев'яні поверхні будівлі.

Фарби для зовнішніх робіт

Опубликовано: КиевДах
КиевДах

Контакти

Україна, м. Киев,
пр. Соборності, 2/1 (Левый берег, Ленинградская площадь, ТЦ "Дарниця")
Пн — Пт: 9:00 — 19:00;
Сб: 10:00 — 16:00 (тільки консультація);
Вс: выходной.
+38 (097) 405-58-95 (Киевстар)
+38 (099) 375-59-16 (Vodafone)
+38 (063) 940-75-43 (Lifecell)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оплата і повернення товару

Оплатити товар можна в касу нашого офісу (тільки готівка), на сайті картами Visa або Mastercard та за безготівковим розрахунком.

Повернення товару належної якості протягом 14 днів. Товар не повинен бути використаний. Товарна упаковка не повинна бути пошкоджена. На товарі не повинно бути пошкоджень (подряпин, вм'ятин, cколів). Доставка товару на склад постачальника оплачується силами або за рахунок покупця. Для оформлення повернення за готівку необхідно надати товарний чек про оплату і специфікацію до даного замовлення. Повернення товарів, придбаних за безготівковим розрахунком здійснюється згідно українського законодавства.
Матеріали, виготовлені на замовлення (металочерепиця, профнастил, покрівельні планки та ін.), поверненню і обміну не підлягають.
Повернення грошей після повернення товару на склад здійснюється протягом від одного до семи банківських днів.

visa mastercard liqpay

Умови доставки

Термін виконання замовлення на металочерепицю та профнастил 2 — 4 банківських дні.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт по Київському регіону (Газель — 12 грн / км в обидва напрямки). В інші регіони доставка може здійснюватися попутним вантажем або перевізниками. Товари довжиною до двох метрів могуть бути відправлені Новою Поштою або іншим перевізником.

Замовити дзвінок
Інтернет-магазин покрівельних матеріалів КиївДах, м. Київ, Україна

© 2013 – 2022 Публікація матеріалів даного сайту на сторонніх інформаційних ресурсах допускається тільки з посиланням на першоджерело або після письмової згоди правовласника. Посилання має бути відкрите для індексування пошуковими системами. Відсутність посилання в скопійованому авторському контенті, опублікованому на сторонньому веб сайті, або відсутність письмового дозволу на публікацію матеріалів в друкованих виданнях, вважається порушенням авторського права, що тягне за собою як адміністративну так і кримінальну відповідальність до 6 років. При виявленні порушення авторського права буде подано відповідну заяву у "Департамент кіберполиції України".
Давайте жити дружно . Поважайте працю інших людей.