Пн - Пт: 9:00 - 19:00;
Сб: 10:00 - 16:00 (без відвнтажень);
Нд: вихідний.

м. Київ, пр. Соборності, 2/1
ТЦ "Дарниця"

Фарбы

Для зовнішніх та внутрішніх робіт

Категорії розділу

Фарби для внутрішніх робіт
Фарби для внутрішніх робіт
Фарби для зовнішніх робіт
Фарби для зовнішніх робіт
Фарби для древа
Фарби для древа
Фарби по металу
Фарби по металу
Грунтовки
Грунтовки
Розчинники
Розчинники
Фактурна штукатурка
Фактурна штукатурка
Інструменти для фарб
Інструменти для фарб

Як і де купити фарбу?

Купити фарбу Київ

Для відповіді на це питання ми пропонуємо Вам ознайомитися з її відмінностями для того щоб звузити вибір і придбати фарбу за прийнятною ціною, не переплачуючи за непотрібні властивості і характеристики. При цьому ви повинні розуміти, що в деяких випадках економія недоречна, так як більш дешева фарба може не впоратися з поставленими їй завданнями. Лакофарбові матеріали сприймаються, в першу чергу, як красива і довговічна обробка найрізноманітніших будівельних поверхонь. З їх допомогою легко оновити колір внутрішніх або зовнішніх стін будинку, надати потрібний колір дерев'яним або металевим елементам. Більшість сучасних фарб і лаків виготовляється на водній основі. Такі матеріали створюють міцне і довговічне покриття і при цьому абсолютно безпечні для навколишнього середовища і здоров'я людини. Фарби на основі водної емульсії легко тонуються в потрібний колір - від будь-яких відтінків пастельної гами до яскравих, насичених тонів.

 Лакофарбові матеріали виконують не тільки декоративну функцію. Вони також захищають поверхні від впливу зовнішніх факторів: вологості, механічних пошкоджень, хімічної або біологічної корозії. Тому при виборі обробки дуже важливо підібрати той тип фарби, який буде оптимально відповідати поставленим завданням. Залежно від спеціалізації, фарби поділяються на кілька великих груп:

інтер'єрні. Сюди входять фарби, що призначаються для звичайних і вологих приміщень, фарби для стель, що відрізняються високим рівнем білизни, а також спеціалізовані матеріали, що володіють фунгіцидними властивостями;
для зовнішніх робіт. До цієї групи належать фасадні і покрівельні фарби, що володіють високою стійкістю до несприятливих погодних умов. Вони довгий час не втрачають своїх декоративних і захисних якостей при перепадах температури і вологості, дії опадів, ультрафіолетового випромінювання;
для дерева. Фарби та лаки для деревини на водній або синтетичній основі створюють міцну полімерну плівку, яка надійно захищає деревину від дрібних механічних пошкоджень, а також легко очищається від побутових забруднень: пилу, плям від жиру, пролитих рідин та ін. Такі покриття мають високу еластичність, тому на них не утворюються тріщини під час природної деформації деревини при перепадах вологості;
для металу. Головне призначення фарб для металу — захист від корозії. Вони мають гарну адгезію до гладких металевих поверхонь, не розтріскуються під впливом термічних деформацій конструкції. Крім звичайних фарб по металу виробники пропонують також матеріали, що володіють високою термостійкістю. Їх використовують для фарбування радіаторів опалення, печей, котлів опалення, камінів.

Роботи по фарбуванню будь-яких поверхонь припускають використання додаткових витратних матеріалів, таких як грунтовки і розчинники. Грунтовки скріплюють поверхню слабких основ, заповнюють пори і мікротріщини. Їх застосування дозволяє істотно скоротити витрату фарби, отримати високу якість декоративного покриття. За допомогою розчинників лакофарбові матеріали розводять до робочої консистенції, очищають інструменти після закінчення роботи.

Фарби для внутрішніх робіт

[widgetkit id="136"]

Для інтер'єрної обробки, переважно, використовуються емульсійні фарби на водній основі. Всі матеріали цієї групи екологічно безпечні і гігієнічні. Вони утворюють на стінах паропроникну полімерну плівку, яка дозволяє стінам «дихати» - вбирати і віддавати вологу з повітря. При цьому покриття непроникне для води і забарвлені поверхні можна очищати від забруднень водою з додаванням нейтральних миючих засобів.

Для фарбування стін і стель у приміщеннях зі звичайною вологістю підійде фарба Vitex Classic. Вона має високу покривну здатність. Одним літром фарби можна покрити до 18 м.кв. підготовленої поверхні. Наноситься валиком, пензлем або розпилювачем. Vitex Classic виготовляється на основі акрилу, тому її можна використовувати не тільки для обробки приміщень, а й для декоративного розпису елементів інтер'єру і створення живописних полотен. Фарба легко кольорується в потрібний колір.

У приміщеннях з високими вимогами до екологічної безпеки (лікарні, дитячі садки, школи) рекомендується застосовувати фарбу Vitex Eco. Після висихання вона практично не виділяє летких речовин, в її склад входять добавки, які пригнічують розвиток грибкових мікроорганізмів і гнильних бактерій. Vitex Eco утворює міцне покриття, яке витримує 750 циклів стирання, цей оздоблювальний матеріал можна використовувати в приміщеннях з інтенсивним транзитом — холах, коридорах, передпокоях. Подібними властивостями володіє фарба Kinder Paint, рекомендована для фарбування дитячих та ігрових кімнат. Вона відрізняється високою стійкістю до частого миття.

Акрилова фарба Kitchen & Bath призначена для обробки вологих приміщень — санвузлів, кухонь, пралень, підвалів. Вона містить спеціальні фунгіцидні (антигрибкові) добавки. У лінійці інтер'єрних фарб Vitex є й інші спеціалізовані матеріали. Це вогнестійка і вогнезахисна фарба Vitex Fire Resistant, яка захищає будівельні конструкції від впливу відкритого вогню.

Фасадні фарби для зовнішніх робіт

[widgetkit id="139"]

Оформлення фасаду — це одна з найважливіших складових архітектурного вигляду будівлі. Тому до фасадних фарб пред'являються дуже високі вимоги. Вони повинні довгий час зберігати колір під впливом опадів і сонячного світла, захищати основу від атмосферних впливів. Також фарби для зовнішніх робіт повинні бути стійкі до лущення, утворення тріщин, миття, стирання. Всіма цими якостями володіють фасадні фарби Vitex.

Для бюджетного оздоблення фасаду підійде фарба Vitex Classic. Це універсальний матеріал, який можна використовувати як для зовнішніх, так і для інтер'єрних робіт. Vitex Classic — водорозчинна фарба, що містить акрилові сполуки. Вона має гарну адгезію до багатьох будівельних поверхонь: бетонних, цегляних, штукатурних, дерев'яним. Vitex Classic характеризується високою зносостійкістю, стійкістю до екстремальних погодних умов.

У лінійці акрилових фасадних фарб представлений інноваційний матеріал Acrylan Thermo-Block. Така обробка не тільки додасть стінам будівлі естетичний вигляд, але і істотно поліпшить їх теплоізоляційні властивості. Спеціальні добавки забезпечують високу тепловідображаючу здатність покриття. Acrylan Thermo-Block захищає стіни будинку від перегріву в літню пору, що дозволяє знизити витрати на кондиціонування житла.

Фасадна фарба Acrylan Silicon, містить в своєму складі акрил і силікон. Така комбінація сполучних компонентів забезпечує покриттю високу еластичність, стійкість до лущення. Завдяки цим властивостям, Acrylan Silicon оптимально підходить не тільки для обробки новозбудованих будинків, але і для реставрації старих поверхонь.

В каталозі Vitex є спеціалізовані фарби по бетону: Concrete Paint і Vito. Вони мають високу адгезію до лужних поверхонь, швидко сохнуть, утворюють рівний і гладкий декоративно-захисний шар. Для забарвлення черепичних і шиферних покрівель рекомендується фарба Vitacryl. Вона переносить високі перепади температур без шкоди для декоративних і експлуатаційних якостей, а також володіє гидроїзолірующимі властивостями.

Фарби по дереву

[widgetkit id="137"]

Дерев'яні елементи традиційно використовуються при оформленні інтер'єру і екстер'єру будинку. Натуральна деревина має незаперечні естетичні та екологічні переваги, але швидко втрачає свій декоративний вигляд під впливом зовнішніх умов. Декоративно-захисні покриття від Vitex на довгий час збережуть привабливий вигляд дерев'яних конструкцій і істотно поліпшать їх споживчі якості.

Для забарвлення дерева призначаються емульсійні акрилові фарби Vitex Classic і Vitex Eco. Вони виготовлені на основі водного розчинника, тому абсолютно безпечні для здоров'я людини. Такими фарбами можна працювати в закритому приміщенні без використання будь-яких засобів індивідуального захисту. Vitex Classic і Vitex Eco легко тонуються в будь-який колір, що дає можливість забарвити дерев'яні деталі в тон іншим елементам інтер'єру або екстер'єру.

Vitex Classic можна використовувати для зовнішніх і внутрішніх робіт, Vitex Eco застосовується як інтер'єрне оздоблення. Перед застосуванням фарбу необхідно розвести водою відповідно до інструкції (від 10 до 20%). Ступінь розведення залежить від інструменту, яким буде наноситися покриття (кисть, валик або пульверизатор).

Для оформлення квартири або будинку в стилі hi-tech в лінійці фарб для дерева є матеріал Vitex Metallico. Це акрилова фарба, що містить дрібнодисперсні частинки металу. Після нанесення покриття поверхні набуває красивий металевий блиск. Матеріал виготовляється в трьох базових кольорах — бронза, срібло і золото. При необхідності базу можна тонувати в різні відтінки (30 варіантів).

Крім фарб, в каталозі можна підібрати лаки для дерева. Ці матеріали створюють захисну полімерну плівку на поверхні деревини, але при цьому не приховують (як акрилові фарби) красу природногї текстури матеріалу.

Фарби по металу

[widgetkit id="135"]

Щоб металеві конструкції прослужили якомога довше, для них необхідно забезпечити надійний захист від електрохімічної корозії, яка виникає при взаємодії металу з водою. Сучасні фарби по металу відрізняються за своїм складом і способом нанесення. Досить велика група матеріалів призначена для нанесення по спеціальним грунтовкам, які підвищують адгезію фінішного покриття до основи, зупиняють процеси корозії, захищають поверхню від зіткнення з водою.

Існують також фарби, перед нанесенням яких не потрібна грунтовка поверхні. До складу таких матеріалів входять всі необхідні компоненти: речовини, що підвищують адгезію, перетворювачі іржі та ін. Фарби з перетворювачем іржі можна наносити безпосередньо на іржавий метал, видаливши перед цим залишки старого покриття, пил та інші забруднення.

Окрема група фарб по металу призначена для поверхонь, що піддаються постійному впливу високих температур. Це димоходи, печі, котли, радіатори опалення тощо. Економічний варіант забарвлення таких поверхонь — фарба-серебрянка, що містить алюмінієву пудру. Сучасні виробники додають до складу речовини, які дозволяють наносити серебрянку без попередньої грунтовки. Ця фарба не тільки оберігає конструкції від корозії, але і за рахунок високих тепловідображаючих властивостей захищає їх від перегріву.

Експлуатаційний поріг серебрянки +200 градусів. Для конструкцій, які експлуатуються при більш високих температурах, призначені спеціальні фарби, що витримують нагрівання до + 300-350 градусів. Існує також спеціальна лінійка фарб, які використовуються для фарбування радіаторів опалення. Межа їх термостійкості обмежена температурою +100 градусів.

Грунтовки

[widgetkit id="138"]

Зовнішній вигляд і міцність фінішного фарбування безпосередньо залежить від якості підготовки основи. Під більшість видів інтер'єрних і фасадних фарб використовуються акрилові грунтовки на водній основі. Вони швидко сохнуть, добре скріплюють основу, сумісні з більшістю видів латексних, акрилових і алкідних фарб. Акрилові грунтовки універсальні, підходять для будь-яких типів будівельних поверхонь: вапняної і гіпсової штукатурки, бетону, цегли, гіпсокартону.

Напівпрозорий грунт Acrylic Primer виробництва Vitex є водним розчином акрилових смол. Матеріал продається в концентрованому вигляді, перед початком роботи його потрібно розвести водою до необхідної консистенції. Для нових поверхонь рекомендовано розведення 1 : 4, для ремонту старих основ — 1 : 3.

Напівпрозорий грунт не здатний приховати сильні забруднення, такі як сліди від маркера, плями від кави або чаю тощо. Для забруднених поверхонь рекомендується використовувати непрозорий білий грунт Blanco Eco. Ця грунтовка повністю перекриває сліди сажі, кіптяви, розводи від затоплень. При підготовці гладких основ для поліпшення адгезії з фінішною обробкою рекомендується використовувати грунт Acrylan Unco. Він містить кварцовий пил, який після висихання створює на поверхні микрорельеф.

Грунтовки на водній основі не перекривають жирових забруднень. Для таких випадків призначається матеріал Durovit на хімічному розчиннику. Ця грунтовка також ідеально перекриває плями від цвілі і кіптяви. Її можна наносити не тільки на штукатурку, цемент, цеглу або бетон, а й на дерев'яні поверхні.

Якщо на основі є невеликі шорсткості, мікротріщини, то для її грунтовки потрібно використовувати грунт-шпаклівку Plaster-Board Primer. Цей матеріал має можливості добре заповнювати пори і дрібні нерівності рельєфу. Після обробки Plaster-Board Primer поверхня стане ідеально рівною. Грунтовка стійка до впливу води і лугів, сумісна з усіма видами водорозчинних акрилових фарб.

Розчинники

Незважаючи на очевидні переваги водорозчинних фарб і грунтовок, в ремонті і будівництві виникає необхідність використовувати лакофарбові матеріали на органічних розчинниках. Фарби на розчинниках утворюють полімерну плівку високої міцності, яка володіє вологовідштовхувальними властивостями, стійкістю до механічних пошкоджень.

На основі розчинника виготовляють фарби по металу, деякі види інтер'єрних і екстер'єрних фарб. Для роботи з цими матеріалами необхідний розчинник. Їм розводять фарбу до потрібної густоти, очищають інструменти.

Для лакофарбових матеріалів виробництва компанії Vitex рекомендується використовувати розчинник Brush Solvent T300. Він не тільки розбавляє фарбу, а й надає їй тиксотропні властивості. Фарба зменшує в'язкість при механічному впливі (перемішуванні, нанесенні) і згущується в стані спокою. Такі властивості істотно полегшують процес фарбування - покриття виходить рівним, без напливів і потьоків.

До складу розчинника входять вуглеводні, що містяться в легких фракціях нафти. Тому розчинником не можна користуватися поблизу відкритого вогню, а також працювати з ним в закритому приміщенні. Легколетючі пари сольвенту можуть викликати погіршення самопочуття. Працюючи з розчинником, бажано захистити руки гумовими рукавичками. При попаданні на шкіру розчинник може викликати почервоніння, сухість шкірних покривів.

Лаки

[widgetkit id="140"]

Лакування — це класична обробка дерев'яних виробів. Лаковий шар захищає дерево від несприятливих впливів навколишнього середовища, підкреслює природну красу його кольору і текстури. Однокомпонентний водорозчинний поліуретановий лак Lussolac можна використовувати для зовнішніх та інтер'єрних робіт. У каталозі представлено три різновиди прозорого лаку — з матовою, напівматовою (сатиновою) і глянсовою поверхнею. Виробник пропонує також 11 варіантів тонування. Палітра включає в себе не тільки відтінки натурального дерева (червоне і чорне дерево, дуб, сосна), а й нестандартні відтінки (блакитний, зелений, сірий).

Щоб зменшити витрату лаку і отримати високу якість фінішного покриття, на дерево рекомендується нанести шар праймера Diaxyl Dekor. Ця пропитка на основі органічного розчинника закриває пори деревини, захищає її від ушкодження комахами-червицями і пліснявими грибками. Праймер може бути прозорим і тонованим (11 варіантів кольору). Diaxyl Dekor можна також використовувати як самостійний оздоблювальний матеріал.

Для дерев'яних конструкцій, які експлуатуються в екстремальних умовах (постійно піддаються впливу води, ультрафіолетового випромінювання, хімічно агресивних середовищ) рекомендується лак Marelac. У його склад входять фотостабілізіруючі добавки, які забезпечують міцність і довговічність захисного шару. Така обробка підійде для дверних і віконних блоків, садових меблів, ландшафтних елементів з дерева. Лак можна наносити пензлем, валиком або пульверизатором. Максимальну міцність лакове покриття набуває через 7 днів після нанесення.

Фактурна штукатурка

Декоративні штукатурки - незвичайний оздоблювальний матеріал, який дозволяє створити індивідуальний вигляд житла, підкреслити інтер'єрні особливості будинку або квартири. Зовнішній вигляд фінішного покриття залежить від способу нанесення (кисть, шпатель, фактурний валик), напрямку і розміру мазків.

У представленому каталозі зібрано колекцію декоративних штукатурок, поверхня яких може імітувати мармур, травертин, онікс, ніжні шовкові тканини і інші матеріали. Ці матеріали можна наносити на гіпсокартон, вапняну і гіпсову штукатурку, бетонні поверхні. Для отримання високоякісного декоративного покриття, основу попередньо вирівнюють тонкошаровою акриловою шпаклівкою, шліфуються і грунтуються.

[widgetkit id="131"]

Декоративні штукатурки на основі вапняного сполучного, такі як Visionaire 102, дають можливість отримати покриття з вираженим рельєфом витертої кам'яної поверхні з легким напівматовим блиском. За допомогою штукатурки Animamundi можна відтворювати фактуру найрізноманітніших матеріалів, таких як бетон, металева поверхня, ніжна шовкова тканина. Залежно від обраної фактури, така обробка буде гармонійно виглядати і в класичних, і в сучасних інтер'єрах.

Одна з нових розробок італійських дизайнерів - тонкошарова штукатурка Verderame. Вона дуже натуралістично імітує поверхню патинованої міді. Створити ефект старого металу, займаного іржею, можна також за допомогою матеріалів групи Aironic Fondo. У базі Aironic міститься велика кількість дрібних частинок заліза, які при нанесенні покриття окислюються від взаємодії з киснем і допоміжними компонентами системи Aironic Fondo. Розміри плям іржі можуть бути найрізноманітнішими — від невеликих точкових ділянок, до великих розводів. Фактурна штукатурка Aironic Fondo стане оригінальним, стильним нюансом при оформленні інтер'єру нічного клубу, тематичного ресторану, кафе, бутіка.

[widgetkit id="134"]

Ці та інші декоративні штукатурки, представлені в каталозі, можна використовувати як в якості основної обробки, так і в якості акцентних елементів. Всі матеріали легко наносяться на різні поверхні. Вони підійдуть для оформлення колон, ніш, арок.

Компанія Novacolor пропонує також нову систему декоративних штукатурок W2F Top Coat, яку можна застосовувати для інтер'єрної та фасадної обробки. Залежно від способу нанесення, за допомогою цього матеріалу можна створити абсолютно гладку безшовну поверхню, ефект бетонної поверхні зі слідами опалубки, імітацію старої потертої штукатурки.

[widgetkit id="133"]

Інструменти для фарб

Для нанесення фасадних та інтер'єрних фарб найчастіше використовуються кисті і валики. Малярські валики розрізняються за розміром, матеріалом, з якого виготовлена шубка, довжині ворсу. За розміром виділяють такі різновиди:

міні-валики. Вони застосовуються для фарбування важкодоступних місць (наприклад, кутів) і невеликих поверхонь;
середні валики. Використовуються для внутрішніх оздоблювальних робіт для фарбування стін, стель, нанесення паркетного лаку;
фасадні валики. Відрізняються великим діаметром циліндра і спеціальною системою підшипників. Така конструкція передбачена для того, щоб уповільнити обертання валика під час фарбування і запобігти надмірноме розбризкування фарби.

[widgetkit id="132"]

У нашому каталозі представлені різноманітні моделі валиків виробництва компанії Hardex, яка робить професійний малярський інструмент. У каталозі можна побачити інструмент з шубкою з натуральної овчини, поліакрилу або поліаміду. Синтетичні матеріали стійкі до впливу різних видів розчинників, тому їх можна застосовувати для роботи з будь-якими видами фарб і лаків.

Валики з м'якою підкладкою використовуються для роботи на нерівних поверхнях, зокрема, для фасадних робіт. Еластичний, негігроскопічний матеріал підкладки дозволяє якісно пофарбувати всі нерівності рельєфу. Для інтер'єрних робіт застосовуються валики, шубка яких наклеєна безпосередньо на пластиковий циліндр. У каталозі можна побачити також різноманітні фактурні валики для створення декоративних ефектів. Hardex пропонує різні допоміжні інструменти (телескопічні ручки, малярні відра, лотки для фарби, віджимні сітки). Можна придбати також укомплектовані набори, що складаються з лотка, валика, пензля, витратних матеріалів (малярська стрічка, захисна плівка).

Для фарбування невеликих площин, столярних виробів, елементів декору призначаються кисті різних форм і розмірів. Вони можуть бути виготовлені з натуральної свинячої щетини, кінського волоса, поліестеру, дюалона або фібри. Кисті зі свинячої щетини і дюалона ідеально підходять для роботи з фарбами та лаками на органічних розчинниках, засобами для захисту деревини.

Щетина з поліестеру, на відміну від натуральних матеріалів, не набухає при тривалому впливі води. Такі кисті незамінні при роботі з водорозчинними фарбами та лаками. З кінського волоса і фібри (натуральних волокон агави) виготовляють кисті-макловиці, які використовуються для нанесення шпалерного клею, вапняних і крейдяних побілок.

Фарбы

Опубликовано: КиевДах
КиевДах

Контакти

Україна, м. Киев,
пр. Соборності, 2/1 (Левый берег, Ленинградская площадь, ТЦ "Дарниця")
Пн — Пт: 9:00 — 19:00;
Сб: 10:00 — 16:00 (тільки консультація);
Вс: выходной.
+38 (097) 405-58-95 (Киевстар)
+38 (099) 375-59-16 (Vodafone)
+38 (063) 940-75-43 (Lifecell)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оплата і повернення товару

Оплатити товар можна в касу нашого офісу (тільки готівка), на сайті картами Visa або Mastercard та за безготівковим розрахунком.

Повернення товару належної якості протягом 14 днів. Товар не повинен бути використаний. Товарна упаковка не повинна бути пошкоджена. На товарі не повинно бути пошкоджень (подряпин, вм'ятин, cколів). Доставка товару на склад постачальника оплачується силами або за рахунок покупця. Для оформлення повернення за готівку необхідно надати товарний чек про оплату і специфікацію до даного замовлення. Повернення товарів, придбаних за безготівковим розрахунком здійснюється згідно українського законодавства.
Матеріали, виготовлені на замовлення (металочерепиця, профнастил, покрівельні планки та ін.), поверненню і обміну не підлягають.
Повернення грошей після повернення товару на склад здійснюється протягом від одного до семи банківських днів.

visa mastercard liqpay

Умови доставки

Термін виконання замовлення на металочерепицю та профнастил 2 — 4 банківських дні.
Складські позиції товарів можуть відвантажуватися в день оплати (наявність уточнюйте).
Здійснюємо доставку на об'єкт по Київському регіону (Газель — 12 грн / км в обидва напрямки). В інші регіони доставка може здійснюватися попутним вантажем або перевізниками. Товари довжиною до двох метрів могуть бути відправлені Новою Поштою або іншим перевізником.

Замовити дзвінок
Інтернет-магазин покрівельних матеріалів КиївДах, м. Київ, Україна

© 2013 – 2022 Публікація матеріалів даного сайту на сторонніх інформаційних ресурсах допускається тільки з посиланням на першоджерело або після письмової згоди правовласника. Посилання має бути відкрите для індексування пошуковими системами. Відсутність посилання в скопійованому авторському контенті, опублікованому на сторонньому веб сайті, або відсутність письмового дозволу на публікацію матеріалів в друкованих виданнях, вважається порушенням авторського права, що тягне за собою як адміністративну так і кримінальну відповідальність до 6 років. При виявленні порушення авторського права буде подано відповідну заяву у "Департамент кіберполиції України".
Давайте жити дружно . Поважайте працю інших людей.