Skip to main content


Пн - Пт: 9:00 - 19:00;
Сб: 10:00 - 16:00 (без відвантажень);
Нд: вихідний.

м. Київ, пр. Соборності, 2/1
ТЦ "Дарниця"
Матеріали під металочерепицю Матеріали під металочерепицю

Матеріали під металочерепицю

У нас є всі матеріали для даху з металочерепиці

Після прочитання цієї статті ви не станете професійним покрівельником, але проконтролювати роботу вашої покрівельної бригади зможете без труда.

Перелік матеріалів під металочерепицю:

  • лати;
  • контррейки;
  • гідроізоляція;

Якщо у вас мансарда, то далі йдуть:

  • утеплювач;
  • пароізоляція;
  • внутрішнє оздоблення стін приміщення.

Це основні матеріали для даху з металочерепиці. Давайте побіжно пройдемося по кожному пункту.

Решетування під металочерепицю

Роль обрешітки - передати зовнішню навантаження з металочерепиці на крокви (основу покрівельного каркаса). Її б'ють горизонтально знизу вгору з кроком рівним кроку хвилі металочерепиці. Він буває різний, але найчастіше це 350 мм (стандартний крок, для якого буде легко підібрати матеріал, навіть якщо ви ще не визначилися з ним до завершальної стадії будівництва даху). Відстань необхідно вимірювати за центрами рейок. перший крок робиться на 5-10 см менше щоб зробити звис листів для легкого водозбору. Як обрешітки часто використовують стругані дошки 120х30 мм. Саме до обрешітки кріпиться металочерепиця саморізами по дереву, тому достатня ширина дошки спрощує монтаж. Але якщо ви хочете зробити максимально міцну конструкцію, то використовуйте брус перерізом 50х50 мм.

Решетування, побита з неправильним кроком, тягне за собою неправильний монтаж. Від цього буває чутний шум дощу, видимі стики листів, вм'ятини на даху та ін.

Контррейка під металочерепицю

Решетування набивається на Контррейка. Її функція - притиснути гідроізоляційну мембрану до крокв і створити вентиляційний зазор для провітрювання плівки. Контррейка має перетин 50х30 мм. Прибивається уздовж всіх крокв. Для запобігання підгнивання рейки від вологи в мембрані, між мембраною і рейкою потрібно покласти розділову гідроізоляційну стрічку, наприклад Juta У1.

Ущільнююча стрічка FIXIT У1
Ущільнююча стрічка FIXIT У1
611,28
519,59 / рул.
20,78 / м.п.

Гідроізоляція під металочерепицю

На металочерепиці легко утворюється конденсат, а в певну пору року його утворюється велика кількість. Щоб він не мочив покрівельну конструкцію, його збирають грідроізоляціонной плівкою. Плівки бувають для утеплених дахів (супердифузійні мембрани) і для холодних горищ (армовані поліетиленові плівки з мікро перфорацією). За якісними характеристиками відрізняються щільністю (товщиною), паропропускной здатністю і стійкістю до ультрафіолету. Гідроізоляція обов'язково повинна пропускати пар для запобігання утворення конденсату з внутрішньої сторони плівки і при цьому не пропускати вологу із зовнішнього боку.

Евробар'єр 115
Евробар'єр 115
4 309,20
3 662,82 / рул.
48,84 / м²
Стрічка М2
Стрічка М2
1 363,82
1 159,25 / рул.

Утеплювач під металочерепицю

Оскільки металочерепиця застосовується тільки на скатних покрівлях, то і теплоізоляція повинна бути розрахована на експлуатацію в аналогічних покрівельних конструкціях. Простіше кажучи, вона повинна бути стійка до сповзання, негорюча і досить тепла. Кращим варіантом буде базальтовий утеплювач щільністю 30-45 кг / м.куб. із загальною товщиною шару 200-250 мм. (Така товщина теплоізоляції регламентована СНИП-ами для українського регіону). Застосовують зазвичай плитний утеплювач (НЕ рулонний). Укладають його «враспор» біс зазорів меду кроквами. Шари по товщині утеплення маю в шаховому порядку для усунення щілин. Часто товщина кроквяної ноги менше товщини теплоізоляції. У такому випадку частина утеплювача монтують з внутрішньої сторони приміщення до пароізоляції (пароізоляція набивається по кроквах і знаходиться в товщі утеплювача).

Isover Domo Plus 50+50 мм
Isover Domo Plus 50+50 мм від 1 886,95 / уп.
93,60 / м²
Isover Akuplat Plus 100 мм
Isover Akuplat Plus 100 мм від 1 496,79 / уп.
207,89 / м²
RockMin 100 мм
RockMin 100 мм від 1 110,00 / уп.
185,00 / м²

Пароізоляція під металочерепицю

Дуже важлива частина утепленій даху. Без неї взимку з даху буде текти вода на стелю і стіни, і абсолютно не триматиме тепло утеплювач. Ті ж проблеми будуть присутні, якщо пароізоляція буде виконана неякісно. Часто робочі нехтують проклеюванням стиків плівки, і в цих місцях тепле повітря спокійно проникає в холодне середовище. При його охолодженні волога випадає в росу і накопичується в утеплювачі, після чого, в разі досягнення критичного обсягу, починає стікати вниз. Вологий утеплювач, як і мокра шапка на голові в мороз, не здатний ефективно утримувати тепло і в приміщенні будуть великі тепловтрати. Тому простежте за якістю організації пароізоляції і забезпечте її збереження в майбутньому при виконанні внутрішніх робіт.

Паробар'єр H110
Паробар'єр H110
3 078,00
2 616,30 / рул.
34,88 / м²
Бітумна стрічка Lipex К-2
Бітумна стрічка Lipex К-2
467,86
від 397,68 / рул.
15,91 / м.п.

Для оздоблення приміщення найчастіше використовують гіпсокартон. Основний момент, де потрібно проявити пильність - це його кріплення. Не рідкісні випадки, коли покрівельна бригада робить все ідеально, а отделщікі просто дірявлять пароізоляцію саморізами для гіпсокартону, звівши нанівець роботу покрівельної бригади. Виявляється проблема не відразу і це загрожує переробкою всього даху в люті морози. Одним із способів захисту пароізоляції є додатковий шар утеплювача з внутрішньої сторони паробарьера, що закриває його. Виходить і тепло і надійно.

Купити мтелочерепіцю і всі супутні до неї матеріали можна в нашому інтернет-магазині онлайн або оформити замовлення через офіс-менеджера.


05 вересня 2016

Товари з нашого каталогу